Peršokti į turinį

Gediminas Didysis

Narys
 • PraneÅ¡imų skaičius

  64
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Forumo eurai

  148 +Pervesti

Reputacijos taškai

16 Bus matyti ko vertas

Apie Gediminas Didysis

 • Nario rangas
  Naujokas (-ė)

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas.

 1. Gediminas Didysis

  Aliexpress alternatyvos?

  Jeigu dropshipini per eBay, tai už Ali geriau nebus, kadangi čia kiekybė > kokybė (+dstitan palengvina darbą). Jeigu naudojant nuosavą parduotuvę, tai cjdropshipping arba zendrop, kainos ir siuntimo greičio santykis yra puikus.
 2. Gediminas Didysis

  Ai.Marketing atsiliepimai

  Registracijos nuoroda: Ai.marketing Išmoka į banko kortelę:
 3. Gediminas Didysis

  Ai.Marketing atsiliepimai

  Švenčių proga savo refams moku 10% nuo jų investuotos sumos. https://ai.marketing/en/campaign/dhkegwv0cv
 4. Gediminas Didysis

  Ai.Marketing atsiliepimai

  Šiandienos išmoka: Savo refams grąžinų 5%, nuoroda: https://ai.marketing/en/campaign/dhkegwv0cv
 5. Gediminas Didysis

  Ai.Marketing atsiliepimai

  Išmoka naudojant tether valiutą (152$): P.S. Savo referalmas grąžinu 5% nuo jų investuotos sumos. Jei domina ,tai parašykit į AŽ.
 6. Uždirbi 10% per metus nuo savo sumos nieko nedarydamas, veiklą prižiūri Lietuvos bankas. Paskolų verslas 2008 krizės laikotarpiu dirbo pelningai, kas parodo šios veiklos pelningumą visais ekonominiais etapais. Nesuprantu kas nepatrauklu gali būti, jei nori uždirbti daugiau, tai investuoji ten kur rizika prarasti lėšas didesnė.
 7. Priklauso kokią strategiją naudosis, į kokias paskolas investuosi. Pas mane yra 15% per metus.
 8. Investiciją galiu išsimti kada noriu, tai apie kokį atsipirkimą tu čia kalbi? Pinigus geriau investuoju padėdamas žmonėms ir gaudamas už tai procentus, nei laikydamas banke. Taip pat Minecraft nežaidžiu?
 9. Coinbase.com yra kripto keitykla, registracijai reik tapatybės patvirtinimo. Yra tokia akcija kur galima už atsakymą apie kripto valiutas gauti 2$, yra trumpi video kur galima rasti atsakymą. Valiutų yra tikrai daug, tik reikia waitliste laukti. Atsirado naujovė, jog galima kviesti draugus ir jiems suteikti galimybę atsakyti be laukimo. Kiekvienai valiutai reikia skirtingo pakvietimo. Jau užsiregistravę nariai gali naudotis šiomis nuorodomis! Mano turimos pakvietimo nuorodos: 4 invites to XLM https://coinbase.com/earn/xlm/invite/s8h3ckd0 10$+40$ 4 invites to
 10. Domain.com Tik .tech domenams ir tik 1 metams Krepšelyje suveskite kodą: SPOOKYSCARY
 11. Kaip ir visiems kas dalina kažką, tai reklama. Skenuoti galima tik specialias prekės ir ribota laika, pirkti taip pat galima tik specialius prizus, nėra pavedimo į banką.
 12. O tai koks skirtumas kokia nuoroda, jei vistiek patenki į pagrindinę svetainę? Trolis atsirado.
 13. Pasiulau puikų projektą kuris gali tau uždirbti pasyvų pelną ir tau blogai jog kažkiek gausiu? Tipinis šio forumo bruožas, jog jei man nieko, tai kodėl tau kažkas. ? Geriau kompanijai nueina tas procentas. P.S. Pats investuoju čia ir nenumirsiu jei sugalvosi investuoti ir užsiregistruosi ne per mane.?
 14. Neduoda tau registruojantis ? O aš turbūt labai praturtėsių nuo gautų kelių centų. Nes kaip minėjau 1 % gausiu vos 90 dienų.
 15. Nieko blogo, tiesiog matau iš kur atėjo srautas ir jei kažkas užsiregistruos man duos 90 dienų 1% nuo investuotos sumos.
×
×
 • Sukurti naują...