Gediminas Didysis

Narys
 • PraneÅ¡imų skaičius

  61
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Atsiliepimai

  100%
 • Forumo eurai

  148 +Pervesti

Reputacijos taškai

13 Bus matyti ko vertas

Apie Gediminas Didysis

 • Nario rangas
  Naujokas (-ė)

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas.

 1. Gediminas Didysis

  Ai.Marketing - Lengvas ir paprastas uždarbis tau!

  Šiandienos išmoka: Savo refams grąžinų 5%, nuoroda: https://ai.marketing/en/campaign/dhkegwv0cv
 2. Gediminas Didysis

  Ai.Marketing - Lengvas ir paprastas uždarbis tau!

  Išmoka naudojant tether valiutą (152$): P.S. Savo referalmas grąžinu 5% nuo jų investuotos sumos. Jei domina ,tai parašykit į AŽ.
 3. Uždirbi 10% per metus nuo savo sumos nieko nedarydamas, veiklą prižiūri Lietuvos bankas. Paskolų verslas 2008 krizės laikotarpiu dirbo pelningai, kas parodo šios veiklos pelningumą visais ekonominiais etapais. Nesuprantu kas nepatrauklu gali būti, jei nori uždirbti daugiau, tai investuoji ten kur rizika prarasti lėšas didesnė.
 4. Priklauso kokią strategiją naudosis, į kokias paskolas investuosi. Pas mane yra 15% per metus.
 5. Investiciją galiu išsimti kada noriu, tai apie kokį atsipirkimą tu čia kalbi? Pinigus geriau investuoju padėdamas žmonėms ir gaudamas už tai procentus, nei laikydamas banke. Taip pat Minecraft nežaidžiu😀
 6. Coinbase.com yra kripto keitykla, registracijai reik tapatybės patvirtinimo. Yra tokia akcija kur galima už atsakymą apie kripto valiutas gauti 2$, yra trumpi video kur galima rasti atsakymą. Valiutų yra tikrai daug, tik reikia waitliste laukti. Atsirado naujovė, jog galima kviesti draugus ir jiems suteikti galimybę atsakyti be laukimo. Kiekvienai valiutai reikia skirtingo pakvietimo. Jau užsiregistravę nariai gali naudotis šiomis nuorodomis! Mano turimos pakvietimo nuorodos: 4 invites to XLM https://coinbase.com/earn/xlm/invite/s8h3ckd0 10$+40$ 4 invites to EOS https://coinbase.com/earn/eos/invite/rsjhzn08 10$+40$ Kas turit daugiau pakvietimų, būtų malonu jeigu pasidalintumet komentaruose.
 7. Domain.com Tik .tech domenams ir tik 1 metams Krepšelyje suveskite kodą: SPOOKYSCARY
 8. Kaip ir visiems kas dalina kažką, tai reklama. Skenuoti galima tik specialias prekės ir ribota laika, pirkti taip pat galima tik specialius prizus, nėra pavedimo į banką.
 9. O tai koks skirtumas kokia nuoroda, jei vistiek patenki į pagrindinę svetainę? Trolis atsirado.
 10. Pasiulau puikų projektą kuris gali tau uždirbti pasyvų pelną ir tau blogai jog kažkiek gausiu? Tipinis šio forumo bruožas, jog jei man nieko, tai kodėl tau kažkas. 😀 Geriau kompanijai nueina tas procentas. P.S. Pats investuoju čia ir nenumirsiu jei sugalvosi investuoti ir užsiregistruosi ne per mane.🤣
 11. Neduoda tau registruojantis 😃 O aš turbūt labai praturtėsių nuo gautų kelių centų. Nes kaip minėjau 1 % gausiu vos 90 dienų.
 12. Nieko blogo, tiesiog matau iš kur atėjo srautas ir jei kažkas užsiregistruos man duos 90 dienų 1% nuo investuotos sumos.
 13. Lietuvių appsas, yra tiek ios, tiek android. Skenuojat prekių kodus ir gaunat arba taškų arba kokį nors prizą. Prizų yra įvairiausių: nuo pildyk papildymo už 1 eurą iki Amazon ar Netflix kuponų. Ref jokio nėra. Kasdien galima sužaisti kelis kartus Dabartinė akcija yra riešutų, tai pasidalinu 4 kodais: 4770179116975 4770179116999 4770179116968 4770179219140 Rekomenduoju registruotis per Facebook ir Google, taip turėsite 2 acc ir bus patogiau viską daryti. Vinted'e pilna įrodymų, jog appsas sąžiningas.
 14. Viena iš didžiųjų p2p paskolų platformų Lietuvoje Pliusai: Galima skolinti nuo 5 eurų. Nemokumo rodikliai yra tikrai maži. Veikia nuo 2015 metų. Veiklą prižiūrima Lietuvos banko. Išsiemant pinigus nėra mokesčio. Valstybės remiamų paskolų "Avietė" programa. Aukštos palūkanos Minusai: Skolinant žmogui, ne nuo visos sumos yra mokamos palūkanos(maža dalis yra įšaldoma). Retai atnaujinama sistema. Už registraciją nieko neduoda. Registracijos nuoroda: https://bit.ly/356zqwz
 15. Užmačiau jog oberlo dalina savo 101 kursą su 100% nuolaida. Šiame kurse praeisit dropshipping svetainės kurimo pagrindus, bei kaip reklamuoti tokio tipo svetainės. Nuoroda: https://www.oberlo.com/course 100% nuolaidos kodas: LEARNFROMHOME Kursų vertė apie 50 eurų + shopify prailgino trial periodą iki 90 dienų.