Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Prisistatau, Gri_Fas


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1878 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, 

mano vardas yra Adomas, šiuo metu gyvenu Vilniuje, labiau tiktų sakyti, jog truputį už jo: atostogauju, bet realiai mokausi ir gyvenu Šiauliuose. Esu draugiškas, patikimas bei sąžiningas. Žinau, jog tai skamba banaliai, esu paprastas. Dažniausiai tokiuose portaluose kaip šis, ieškau žmonių, kurie turi tokių pat interesų kaip aš: kompiuterių dėžių specifikacijos, programavimas bei  filosofija, kalbant apie filosofiją, manau, jog tokių žmonių čia daug nebus, bet tikriausiai kas tuo domisi bei mokosi, gali parašyti man privačiai. Man yra 15 metų, greitai 16.

 Matau, jog žmonės po savo prisistatymais palieka nuotraukas, parodančias save, todėl galima pasidalinti ir man. 

 

35349770_943730512454250_4944535156254834688_n.jpg

Redaguota , nario Gri_Fas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

20 minutes prieš, Zhero parašė:

Sveikas, malonu! 

Sveikas, taip pat.

8 minutes prieš, hugegoofus parašė:

Mokslas tiriantis filosofiją? Ar tai nebūtų tiesiog filosofija? Kokiom temom gali filosofuoti būdamas 15 metų?

Sveiki, atsiprašau, nusišnekėjau, klaida pataisyta :). Kalbant apie filosofiją, šis mokslas man patinka bei mokintis žmogui niekas netrugdo, tai gali daryti visada.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, Gri_Fas parašė:

Sveikas, taip pat.

Sveiki, atsiprašau, nusišnekėjau, klaida pataisyta :). Kalbant apie filosofiją, šis mokslas man patinka bei mokintis žmogui niekas netrugdo, tai gali daryti visada.

Manau, šiek tiek skirtingai suvokiam sąvoką "filosofija".

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 13 valandas(-ų), lie parašė:

Suprasčiau jam būtų 30 metų ir taip rašytų, o dabar stebėtis, kad 15-metis, dar lankantis mokyklą, taip rašo? 

Tu pažiūrėk kaip šiais laikais jaunimas rašo (vien iš FB, pakanka peržiūrėti kokį nors profilį ir su bleach'u norisi akis prasiplauti). Daroma daug klaidų, todėl būtent jis mane nustebino.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 4 valandas(-ų), Benka parašė:

Iš kokios mokyklos būsi? xdd Sveikas nepasigauk ant scamerių forume ir būsi laimingas 

Sveikas, esu iš Šiaulių bei mokinuosi Šiaulių Juliaus Janonio gimnazijoje.

2018-09-20 19:52, valdelisSFGY parašė:

Zdarova pacani

Sveikas! :').

2018-09-20 20:01, Eligijus* parašė:

Sveikas Adomai. Malonu, kad prisistatei šioje svetainėje. Linkiu didžiausios sėkmes siekiant savo tikslų. 

Sveikas, ačiū už šiuos gražius žodžius bei didžiausios sėkmės visapusiškos tau taip pat.

2018-09-20 22:56, District parašė:

@Gri_Fas 15 metų ir taip gerai rašai? Stebuklas mano akimis. Ar čia kopijuotas temos turinys?

 

Sveikas, tekstas nėra kopijuotas bei nėra tikslo to daryti, nes įdomiausias bei efektyviausias dalykas yra rašyti pačiam prisistatymus bei kai žino, jog čia esi tikras tu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

57 minutes prieš, Gri_Fas parašė:

Sveikas, esu iš Šiaulių bei mokinuosi Šiaulių Juliaus Janonio gimnazijoje.

Sveikas! :').

Sveikas, ačiū už šiuos gražius žodžius bei didžiausios sėkmės visapusiškos tau taip pat.

Sveikas, tekstas nėra kopijuotas bei nėra tikslo to daryti, nes įdomiausias bei efektyviausias dalykas yra rašyti pačiam prisistatymus bei kai žino, jog čia esi tikras tu.

oj koks protingas xd, Janoni ne su Griukse klasiokai kartais ? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 5 mėnesių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1878 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...