Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

DoGu Logos 'n Banners


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2064 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Esu pradedantysis logotipų ir bannerių kūrėjas. Imu labai pigiai, imu pinigus atlikus darbą - nepatikus logotipui, pataisysiu, arba tiesiog galėsit atsisakyti. Mano kainynas:

Logotipas/banneris pagal viena iš trijų mano template - Nemokamai.

Logotipas/banneris pagal jūsų norus - Nemokamai.

 Pora mano darbų:

DoGu.png

(Suprantu kad reikėjo kurti ant 16bit)

Tai yra pirmasis mano template skirtas YouTube vlogeriams, vienas iš pirmųjų mano darbų, vis dar naudoju kai kuriuose darbuose.

 

signature.png

Mano parašas, labai paprastas, bet parašyti ant lapelio buvo pragaras :D, ypač su tokiu baisiu savo raštu.

Logo showcase

GamerLogo.bmp

Pirmas mano gamery stiliaus logotipas.

https://imgur.com/a/X8FVQhD

Logotipas kuriame stengiausi patobulinti įgūdžius.

 

Šiek tiek apie mane

Esu paprastas paauglys, pradėjau šiek tiek rimčiau darbuotis su photoshop už pinigus tam, kad labai neužsėsti tėvų, su manim galima elgtis kaip su paprastu draugu, jei norėsit galėsim ir palošti ką nors (CS:GO, Rust, PUBG, GTA:O). Visada priimu kritiką už mano darbus, kadangi jau su photoshop dirbu tik kokius 3-4 mėnesius, per kuriuos buvo labai daug nesėkmių, kol pagaliau gavosi kažkas panašaus, kaip tas pirmasis template . Jeigu pakritikuosite pagrįstai, jūs pagerinsite mano darbo kokybę.

 

Mano kontaktai

Discord - DoGu01 #9928

Facebook: Dominykas Gūra

E-Mail: [email protected]

Ir beabejo PM man (DoGu)

 

 

Jeigu norėsite užsisakyti logo arba banerį, nesidrovėkit, yra visi mano kontaktai.

Redaguota , nario DoGu
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Vienam darbe, burbulas, tekstas, gradient background'as ir clipping mask (ar kaip ten tas šudas vadinasi) tekstūra uždėta (5 min. darbas), kitam išviso tik tekstas.  Tai kad, mokėti už ta ką gali kiekvienas pasidaryt nėra prasmės...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

3 minutes prieš, darrel. parašė:

Vienam darbe, burbulas, tekstas, gradient background'as ir clipping mask (ar kaip ten tas šudas vadinasi) tekstūra uždėta (5 min. darbas), kitam išviso tik tekstas.  Tai kad, mokėti už ta ką gali kiekvienas pasidaryt nėra prasmės...

Šiuo atveju nereiškia, kad kuo daugiau layerių, tai tik tada reiškia, jog galima mokėti pinigus. Logotipuose apskritai realiai naudojamas tik vienas ar keli įrankiai, bet tai nereiškia, kad už logotipą ypač mokėti pinigų nereikia. Ne kiekybėje esmė, o kokybėje. Kalbant apie jo darbus jie nėra įspūdingi, bet jam jau ir sakiau, kad geriau jam antkainių dabar nedėt jokių ir nesvarbu jis nori dasidurti ar nenori.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, lie parašė:

Šiuo atveju nereiškia, kad kuo daugiau layerių, tai tik tada reiškia, jog galima mokėti pinigus. Logotipuose apskritai realiai naudojamas tik vienas ar keli įrankiai, bet tai nereiškia, kad už logotipą ypač mokėti pinigų nereikia. Ne kiekybėje esmė, o kokybėje. Kalbant apie jo darbus jie nėra įspūdingi, bet jam jau ir sakiau, kad geriau jam antkainių dabar nedėt jokių ir nesvarbu jis nori dasidurti ar nenori.

Normaliam logotipe visada slypi kažkokia tikrai idėja, kažkokia paslaptis, jis domina ir taip toliau. Manau supranti apie ką aš, o čia aš nieko tokio nematau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, lie parašė:

Šiuo atveju nereiškia, kad kuo daugiau layerių, tai tik tada reiškia, jog galima mokėti pinigus. Logotipuose apskritai realiai naudojamas tik vienas ar keli įrankiai, bet tai nereiškia, kad už logotipą ypač mokėti pinigų nereikia. Ne kiekybėje esmė, o kokybėje. Kalbant apie jo darbus jie nėra įspūdingi, bet jam jau ir sakiau, kad geriau jam antkainių dabar nedėt jokių ir nesvarbu jis nori dasidurti ar nenori.

Nu aš kaip ir minėjau kad bus kam ir nemokamai padaryčiau, bet neimu brangiai, na manau kad tu mane supranti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, DoGu parašė:

Nu aš kaip ir minėjau kad bus kam ir nemokamai padaryčiau, bet neimu brangiai, na manau kad tu mane supranti.

Brangiai, nebrangiai. Tiesiog nėra čia už ką imt tų šaibų. :D Kiek metų užsiimu ta grafika, tingiu tobulėt, niekados neėmiau pinigų iš kitų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, mariusqw parašė:

Brangiai, nebrangiai. Tiesiog nėra čia už ką imt tų šaibų. :D Kiek metų užsiimu ta grafika, tingiu tobulėt, niekados neėmiau pinigų iš kitų.

Ačiū tau už konstruktyvią kritiką, tu man padedi tobulėt. Aš pradėsiu daryti nemokamai, tam kad patobulėti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, DoGu parašė:

Ačiū tau už konstruktyvią kritiką, tu man padedi tobulėt. Aš pradėsiu daryti nemokamai, tam kad patobulėti.

:DD nu aš tai rimtai kalbu, tu daryk kaip nori, niekas tau už tokius darbus nemokės, kai yra žymiai geresnių "dizainerių" kurie atliks tavo darbą nemokamai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, mariusqw parašė:

:DD nu aš tai rimtai kalbu, tu daryk kaip nori, niekas tau už tokius darbus nemokės, kai yra žymiai geresnių "dizainerių" kurie atliks tavo darbą nemokamai.

Ne, aš rimtai sakau, pradėsiu daryti nemokamai, tam kad žmonės mano darbą kritikuotų ir galėčiau pataisyti, aš netgi postinsiu čia. Aš tikrai priimiau tavo kritiką rimtai, ne sarkastiškai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

14 minutes prieš, lie parašė:

logotypes.jpg

Pasakyk, kokios paslaptys ar idėjos slypi šiuose logotipuose?

Google - http://blog.logomyway.com/meaning-colors-google-logo/

Disney - https://www.logaster.com/blog/walt-disney-logo/ "This logo is meant to evoke a sense of fantasy and imagination"
skype - https://www.famouslogos.us/skype-logo/

Nu ir taip toliau, nesiruošiu čia dabar visko ieškoti... 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

4 minutes prieš, darrel. parašė:

Google - http://blog.logomyway.com/meaning-colors-google-logo/

Disney - https://www.logaster.com/blog/walt-disney-logo/ "This logo is meant to evoke a sense of fantasy and imagination"
skype - https://www.famouslogos.us/skype-logo/

Nu ir taip toliau, nesiruošiu čia dabar visko ieškoti... 

Tai tu turi pasakyti kaip asmuo iš šalies, matantis šiuos logo, kas juose slypi. Ką norėjau pasakyt, kad freepostini su savo pranešimais ir tiek.

Galiausiai pradėk skaityt knygas, o ne tik viską googlint.. :D 

Redaguota , nario lie
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, lie parašė:

Tai tu turi pasakyti kaip asmuo iš šalies, matantis šiuos logo, kas juose slypi. Ką norėjau pasakyt, kad freepostini su savo pranešimais ir tiek.

Nu tai faktas kad aš nepasakysiu tiksliai, ne aš gi juos dariau... Karoče, su tavim ginčiotis tai labiausiai neverta...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

5 minutes prieš, lie parašė:

Tai logotipus supranta tik tie, kurie juos darė? :D aš taip tikiuos, kad tu juokauji.. :D

Gerai, aš patylėsiu. Tu gi pas mus čia ekspertas...

Fuck it, sakykim tai ką sakiau AŠ gali būti neteisinga ar netikslų, ffs aš gi ne grafikos dizaineris. Tai pasiremsiu kai kuriais šaltiniais

https://blog.hubspot.com/marketing/creating-logos-design-process - pats pirmas sakinys "Even though they're often just small images, logos carry a whole lot of meaning -- and designing one comes with a whole lot of responsibility, too.Nu va, atsiprašau jei suklaidinau bet ką norėjau pasakyti kad nors tie logotipai ir atrodo paprasti bet vis vien juose slypi žymiai daugiau prasmės. 

Net jei ir kitur paskaitytumėt, suprastumėt kad į logotipo kūrimą ieina žymiai daugiau darbo nei atrodo iš pirmo žvilgsnio.

Tai posto autoriui pasakysiu taip, jeigu ant kokios kompanijos būtų toks logotipas - jis manęs nesudomintu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2064 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...