Peršokti į turinį

Ieškau Supreme / Global Elite žaidėjų


deivis_

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2004 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

6 minutes prieš, Playera parašė:

Aha ne padetum islipkti gn3 y mg2 ne padetum?:DD

Kažkada teko žaisti keletą kartų su įvairiais rank pačiame lobby: buvo silver 1, gn1, mg1, le ir ge. kai tu surenki virš 35/40 kills ir dar net nėra net pusės geimo, tai tiesiog yra nuobodu. Jeigu neišlipi iš GN3 tai reiškiasi esi tame ranke kuriame ir turi būti

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

24 minutes prieš, Endrew'7 parašė:

kžn tipo matuoji žaidimo kokybe pražaistomis valandomis? lol

Jeigu žaidėjas neturi 2000+ hrs jo patirtis yra menka, labai menka, o žinant, kad 90% 6io forumo csgo žaidėjų yra silveriai arba gn, tai tokiems neišaiškinsi :D užteko net vieno sakinio, kad pamatyčiau, kad esi gold nova :D :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2018-08-24 23:00, -563656- parašė:

Jeigu žaidėjas neturi 2000+ hrs jo patirtis yra menka, labai menka, o žinant, kad 90% 6io forumo csgo žaidėjų yra silveriai arba gn, tai tokiems neišaiškinsi :D užteko net vieno sakinio, kad pamatyčiau, kad esi gold nova :D :D

aš turiu va 300 h, galim 1x1 eit, pažiūrėsim. https://steamcommunity.com/id/slywukas bet kad būtų įdomiau galima eit ir iš pinigų :)

Redaguota , nario Endrew'7
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 3 savaičių...
  • Parašė po 1 mėnesio...
(redaguota)
2018-09-16 17:02, darrel. parašė:

Sprendžiant iš tavo bendravimo tai su tavim žaisti būtų tragiška...

nesupratau? ;D iš supergames.lt esu bendravęs tik su dviem žaidėjais, tai gal nerašyk nesąmonių, kietesnis nuo to netapsi ir tokiais komentarais man tikrai nepakenksi ;D

Redaguota , nario egkan
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...
(redaguota)
2018-11-01 14:13, Playera parašė:

Tu ne global o  eilinis silveris 1 :)

Žinai mano Steam profilį?

  • Ne

Tai turbūt žinai ir mano FaceIT account adresą?

  • Irgi NE

na, taip, tavo komentaras iš ties super ;D

Redaguota , nario vaikiškas forumas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2018-08-24 21:35, vaikiškas forumas parašė:

N-18, su mikrofonu, faiceit/esea arba MM tiesiog just for fun pažaisti. Būtų neblogai ir Steam valandų skaičius, bent jau 2000+ Tai būtų tiek. Aš esu The Global Elite, 3300+ hrs, Faceit level 9, Esea B+

Parašyk į PM, ex 7lygis, GE viskas su 50fps, bet db pasiėmiau naują PC, tai bandysiu imt kaip nors su laiku 10faceit, iki vasaros kaip nors, jei kas už rifler/support'ą lošiu, tai jei nori vakarais pagrajint pakviesk. 17btw

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2018-11-14 12:08, Robezas parašė:

Parašyk į PM, ex 7lygis, GE viskas su 50fps, bet db pasiėmiau naują PC, tai bandysiu imt kaip nors su laiku 10faceit, iki vasaros kaip nors, jei kas už rifler/support'ą lošiu, tai jei nori vakarais pagrajint pakviesk. 17btw

aš tai mesiu csgo, bent iki naujo operation (jeigu toks bus) ;D žaidimas tampa nuobodžiu, ir be to yra daug kitų įdomesnių, kad ir sword Art Online: Lost Song, steins;gate ;D aukoti savo laiką vien dēl to, kad pasiektum faceit 10 lvl.. yra gan kvaila 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, egkan parašė:

aš tai mesiu csgo, bent iki naujo operation (jeigu toks bus) ;D žaidimas tampa nuobodžiu, ir be to yra daug kitų įdomesnių, kad ir sword Art Online: Lost Song, steins;gate ;D aukoti savo laiką vien dēl to, kad pasiektum faceit 10 lvl.. yra gan kvaila 

 

Kvaila yra, jeigu tu galvoji, kad cia man kazkoks gyvenimo tikslas tas 10lygis, tiesiog zaidziu ir vis tiek noris kilt, o ne stovet ant vietos ar krist, o jeigu tau atsibodo, nereiskia, kad zaidimas mires ir jis kitiems nebeidomus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
2018-11-20 16:34, Robezas parašė:

Kvaila yra, jeigu tu galvoji, kad cia man kazkoks gyvenimo tikslas tas 10lygis, tiesiog zaidziu ir vis tiek noris kilt, o ne stovet ant vietos ar krist, o jeigu tau atsibodo, nereiskia, kad zaidimas mires ir jis kitiems nebeidomus.

Man ne pats žaidimas atsibodo, bet pats FaceIt, Wingman ir Competitive. Pastaruoju metu mane gan stipriai užkabino soccer ir zombies modai, Jailbreak yra žiauriai linksmas (naujausia modifikacija) kai serveryje yra 30 žaidėjų ir beveik visi Steam draugai - tiesiog linksma pabūti 3-4 valandas vakare ;D 

kas yra susiję su FaceIt Lvl 10 - jeigu pas tave yra toks tikslas, aš siūlau pabandyti turnyrus iš skinų ar šiaip prizinius iš pinigų, tokiu atveju, tu pasiektum MAX FaceIt Lvl ir dar pinigų gautum, ir plius, jeigu esi streameris, gautum ir rėmėjų, pakurtum komandą- šviesi ateitis ;D

 

prieš 9 valandas(-ų), Mantazshow parašė:

Sw turiu apie 300h esu GN2 ranke bet palosiu karta nuo karto lyg buciau GN4 jei domina a.z pazaisim for fun..

Neįsižeisk, bet Gold Nova yra per daug žemas Rank, kad žaistum su Supreme/Global žaidėjais

Redaguota , nario egkan
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2004 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...