Peršokti į turinį
WantedBoy

Nemokami automobilių skelbimai | Autobonus.lt

Recommended Posts

Sveiki,

Esame kelių žmonių komanda, kurie bandome atgaivinti savo seną projektą - autobonus.lt 
Projektas keletą metų stovėjo neatnaujinamas, bet apie 1k lankytojų kasdien turėdavo. 

Tad šiuo metu ieškome žmonių, kurie norėtų kurti turinį auto tematika. Tai gali būti video, straipsniai ir panašiai. Kodėl sugalvojome atgaivinti projektą? Nes teko keletą kartų pardavinėti automobilius, o skelbimų kainos pasirodė neadekvačios. Visus darbus atliekame patys, už tai jokio atlygio negauname, bet dirbame iš idėjos, kadangi automobiliai ir IT yra hobis, kuris suteikia malonumą. Žmonės, kurie norėtų prisijungti prie projekto reklamavimo, vystymo maloniai kviečiame. Svarbu, kad automobiliai ir IT būtų darbas suteikiantis Jums malonumą.

Artimiausi planai: išleisti mob. aplikacijas tiek iOS, tiek Android sistemoms. Taip pat tobulinti funkcionalumą esamos svetainės (visus su pasiūlymais kokias funkcijas norėtumėte matyti rašykite privačiai).

Taip pat turime viziją, kaip supaprastinti automobilių pardavimą. Ieškome "perekūpų", kurie norėtų skelbti masiškai skelbimus. Sukursime jums atskirus modulius, kurių pagalba galėsite automatiškai importuoti skelbimus į autobonus.lt sistemą. Taip pat iš visų laukiame informacijos, apie tai kokių funkcijų pasigendate tokiuose portaluose.

Esame atviri, dirbame tokiame lygyje, kad sistemos pakeitimai priklausys nuo vartotojų norų. Atsižvelgsime į vartotojų norus, kursime funkcijas palengvinančias parduoti/surasti automobilį.

Galbūt esate žmogus, kuris mėgsta rašyti straipsnius apie automobilus, bet neturite kur jų paskelbti? Rašykite ir maloniai Jūsų straipsnį patalpinsime autobonus.lt straipsnių puslapyje. Taip pat tie, kurie kuria video, galit drasiai rašyti, rasime kur jūsų turinį ištransliuoti.

Gal yra žmonių, kurie turi įdėjų, kaip lengviau išreklamuoti portalą. Neprašome Jūsų pinigų, tiesiog, gal žinote kur geriausia bandyti, gal bandėt, žinot kur geriau. O galbūt pats norėtumėte prisifėti prie projekto reklamavimo? Rašyk, aptarsime visas detales privačiai :)

Pagrindinis tikslas: Sukurti automobilių pardavimų socialinį tinklą.


Ir taip pat iškarto klausimas: ar norėtumėte, kad parduodamų automobilių skelbimus galėtų pakomentuoti kiti vartotojai? 

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį
Nei vienas naujas skelbimų portalas nesulauks dėmėsio, nebent kokiam mėnėsiui. Autobilis pabandė, neišėjo, viso gero. Visi pripratę prie avtopliusų ir avtogidų, lankomumas ryškiai didelis, kur sumokėjęs 5e parduosi mašiną per kelias dienas, kur nemokėjęs jos neparduosi, nes niekam neįdomūs tokie puslapiai. Ilgai nestovės tas projektas, trust me.

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Komentuoti gali tik prisijungę nariai

Jeigu turite paskyrą, prisijunkite

Sukurti paskyrą

Sukurkite paskyrą mūsų forume

Registruotis

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite

Prisijungti dabar

 • Temos, kurios buvo pažymėtos tomis pačiomis žymėmis:

  • Parašė WantedBoy
   Rasykit visi kas parduodat facebook grupes. tinka visos grupes, kurios turi bent kokios nors sasajos su automobiliais!! Domina ivairus variantai. Apmokejimas kokio tik noresit.
  • Parašė RKentas
   Sveiki, ką manote apie automobilio kapoto arba stogo užklijavimą carbono plevele arba paprasta plevele. Kaip manot ar gerai žiūrėtusi užklijuota ant sidabrinės spalvos mašinos kapoto juoda carbon plevelė? Taip pat ką manote apie sitklų tamsinimą ar apsimoka? 
  • Parašė corona.
   Sveiki, ieškomas žmogus turintis laiko pareklamuoti puslapi už tai bus atlygis pinigine suma, norintis kažkiek užsidirbti parašykit į PM. Daugiau info suteiksiu privačiai.
  • Parašė corona.
   AUTOMOBILIŲ NUOMA
   ________________________________
    
   Nuomojami automobiliai - BMW x5, VW Jetta, Audi TT, Peugeot 206cc, Mercedes Benz S Class(yra 5vnt).
    
   Daugiau informacijos bei nuotraukų galite pamatyti - http://nuoma.autobrothers.lt
    
   ___________________________________________
    
   http://nuoma.autobrothers.lt :: http://nuoma.autobrothers.lt :: http://nuoma.autobrothers.lt ::
    
   a
 • Narių peržiūri šį forumą:   0 nariai

  Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.


 • SuperGames programele
 • SuperGames programele


×