Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

apie pirkimą SKELBIMUOSE


Ipexas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1176 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki,

šiandieną susidūriau pirma kart gyvenime su pirkimu iš skelbimų. Turiu keleta iškilusiu klausimų. Pavyzdžiui perkant iš *skelbiu.lt* kaip žinot ar žmogus patikimas ar tik balvonas? Atsiūs tinkama daiktą ar šiaip koki šūdą ištraukta iš garažo? Ar yra Lietuvoje patikimesniu parduotuvių (kalbu apie tinklalapius) kurios turėtu kažka panašaus į ,,ATSILIEPIMŲ"? Ar tu tiesiog turi pasitikėti tuom, kad skelbimas senai įkeltas ir/ ar tapatybė patvirtinta? :|

Pirmam kartui atlikau mažesni pirkimą, bet esu nusižiurėjas telefoną dėlto ir klausiu, nes nežadu toliau švaistyt dideliu pinigų ant ,,naujo" daikto.


Kaip aš suprantu, tai yra biški risk it for the biscuit?

Redaguota , nario Ipexas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na arba vaziuoji i vieta is ranku i rankas imti, arba rizikuoji. Yra 2 planai riziku, aklai arba saugiau.

Saugesne rizika yra pirkimas isperkamuoju pastu t.y. kai pastas gauna siunta, tave informuoja ir tu atvyksti  i pasta, paduodi suma pinigu uz preke pastui ir tau i rankas paduoda preke, taip tu gauni preke bet pastas netikrina ka gavai tai gali ideti ir bet ka.

O aklai tai butu pirkimas per pastomata pervedus pinigus i prieki, ko nerekomenduociasu, nebent jau pasitiki zmogum tai tada go for it.

 

Tavo atveju bandyciau derinti isperkamuoju pastu siuntima.

1 minute prieš, darrel. parašė:

Pirk išperkamuoju arba ieškok vietoj. Perkant išperkamuoju gali pasitikrinti prekę prieš sumokant, bet nevisi pardavėjai mėgsta juo siųsti. 

As pirkau iqosa neispakuota isperkamuoju tai neleido net pasiziureti kas viduje, liepe pinigus paduoti ir pasiimti :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, Mantucha parašė:

Na arba vaziuoji i vieta is ranku i rankas imti, arba rizikuoji. Yra 2 planai riziku, aklai arba saugiau.

Saugesne rizika yra pirkimas isperkamuoju pastu t.y. kai pastas gauna siunta, tave informuoja ir tu atvyksti  i pasta, paduodi suma pinigu uz preke pastui ir tau i rankas paduoda preke, taip tu gauni preke bet pastas netikrina ka gavai tai gali ideti ir bet ka.

O aklai tai butu pirkimas per pastomata pervedus pinigus i prieki, ko nerekomenduociasu, nebent jau pasitiki zmogum tai tada go for it.

 

Tavo atveju bandyciau derinti isperkamuoju pastu siuntima.

As pirkau iqosa neispakuota isperkamuoju tai neleido net pasiziureti kas viduje, liepe pinigus paduoti ir pasiimti :D

Ką žinau, pirkau ne karta išperkamuoju ir visus kartus leido patikrinti. Svarbiausia iškarto paprašyti, kad leistų patikrinti prieš pasirašant, nes man jau buvo dėl to problemų, bet vis vieną leido patikrinti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
2 minutes prieš, darrel. parašė:

Ką žinau, pirkau ne karta išperkamuoju ir visus kartus leido patikrinti. Svarbiausia iškarto paprašyti, kad leistų patikrinti prieš pasirašant, nes man jau buvo dėl to problemų, bet vis vieną leido patikrinti.

DEBIL BUT STIL KLAUSIM: Nepaisant kiek į ten tu maišų suvyniota prekė, vistiek privalo leist pasitikrint įjungt prasitestuot ir t.t? Ne tik paliest ir t.t? :D

Redaguota , nario Ipexas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Ipexas parašė:

DEBIL BUT STIL KLAUSIM: Nepaisant kiek į ten tu maišų suvyniota prekė, vistiek privalo leist pasitikrint įjungt prasitestuot ir t.t? Ne tik paliest ir t.t? :D

Na, bent jau man leido, bet įpakavimas nebuvo toks baisus :D Šiaip, tikriausiai nuo pašto priklauso, nes gali būti kaip ir @Mantucha.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, Ipexas parašė:

DEBIL BUT STIL KLAUSIM: Nepaisant kiek į ten tu maišų suvyniota prekė, vistiek privalo leist pasitikrint įjungt prasitestuot ir t.t? Ne tik paliest ir t.t? :D

Man net paliest nedave, as atejau sakau galima korta atsiskaityt? sako ne, sako bankomatas sebo uz kampo, sakau pas mane swed, sako mum neidomu eik pinigu nusiimk ateisi. Padaviau pinigus pasirasiau ir tik tada padave :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, Mantucha parašė:

Man net paliest nedave, as atejau sakau galima korta atsiskaityt? sako ne, sako bankomatas sebo uz kampo, sakau pas mane swed, sako mum neidomu eik pinigu nusiimk ateisi. Padaviau pinigus pasirasiau ir tik tada padave :D

Gal padariai ta pačia klaidą apie kuria minėjo Darrel, kad buvo pasirašęs iškart prieš atsiimant, gal tiesiog žmonės geri dirbo - kad leido apžėt :D

O šiaip tai jo, reikės čia pagalvot kuri variantą rinktis, kad nelikčiau už durną - blogiausiu variantu palaukt kol miestai leist važinėtis. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pirma žiūrėk kiek įdėjo skelbimų ir data sukurimo skelbiu.lt paskyros , jeigu ten 2021 Sausio tai iš karto gali praleisti tokį skelbima.

 

Edit - Žiūrėk iš kokio miesto jeigu ten skuodo arba biržų raj. tai 90% aferistai. , paklausk daugiau nuotraukų ir pasitikrink telefono numeri tiesiog įrašius į google. Paieškok nuotraukų per google images ar panašiai.

Redaguota , nario SpaceX
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

5 minutes prieš, Ipexas parašė:

Gal padariai ta pačia klaidą apie kuria minėjo Darrel, kad buvo pasirašęs iškart prieš atsiimant, gal tiesiog žmonės geri dirbo - kad leido apžėt :D

O šiaip tai jo, reikės čia pagalvot kuri variantą rinktis, kad nelikčiau už durną - blogiausiu variantu palaukt kol miestai leist važinėtis. :D

na, jei turi galimybe pasivazinet tai siulau palaukt

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

teko girdet kad ir isperkamuoju buna atsiuncia supakuota bulve :D, kazkas pirko isperkamuoju ir atsieme nepaziurejas, nu bent tures ka issikept

 

berods el. cigarus kazkas taip pardavinejo

Redaguota , nario fergucas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), Ipexas parašė:

Gal padariai ta pačia klaidą apie kuria minėjo Darrel, kad buvo pasirašęs iškart prieš atsiimant, gal tiesiog žmonės geri dirbo - kad leido apžėt :D

O šiaip tai jo, reikės čia pagalvot kuri variantą rinktis, kad nelikčiau už durną - blogiausiu variantu palaukt kol miestai leist važinėtis. :D

miestais lyg važinėtis gali, jeigu šnekam apie 50-80km atstūma, nes tie patikros punktai bent KAUNE būna tik savaitgaliais arba aš nesusidūriau. :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1176 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...