Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

CSGO VAC Ban


DomasG

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2065 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Nesuprantu kas ivyko bet sulosiau 3casual sededamas 6vietoj (Grizes po pertraukos) (Paskutinis Competitve lostas buvo pries 2d ir tai paskutinej vietoj buvau :/). Ir kita diena ziuri Vac Ban. Nusiunciau Steam Supportuj kad free vacino kazka parase kad paziures snd jau 14d kai sedziu vace ir jokiu ziniu kad nuimtu.Kompiuteri nebuvo jokiu csgo cheatu. Ar dar yra galimybe kad paziures VAC ir unbanins ?

Zinute is supporto

 

Message from Steam Support on Jul 21 @ 9:31pm | 11 days ago
 
Thank you for submitting additional information about your VAC ban. This information will be forwarded to the Valve Anti-Cheat (VAC) team.

Please note that you will not receive another response to this help request. Even though the VAC team is unable to respond to individual inquiries, they review help requests submitted through this path.

Please feel free to respond to this help request with any other information you would like to share about your ban. Even though help request tickets are automatically closed after 14 days with no activity, the contents of your help request will remain available for review by the VAC team and will remain associated with your account.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Joo, seni. Pas mane taip pat atsitikę. Aš garantuotas buvau, kad neturiu nieko kompe, gavau VAC baną, susisiekiau, kad patikrintų IP žaistus etc, nes ilgą laiką nebuvau įjungęs žaidimo.. Praėjo jau keli metai kaip pas mane tas VAC banas sėdi, bet steam'as nieko padaryt negali, kaip suprantu. (Stobaliai gali, bet jiem vpadlu kažką daryti, nes negaliu įrodyti nieko.. )

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Seni , niekas Vac'u nedalina for free :D jei dalintu for free tai paliava butu :) , nebent gal kazkada seniai naudojai koki WH ar aimbot ar dar kazka , arba skin changeri , asmeniskai pats naudojau , bet uz tai gavau VAC o tai buvo nelegalu , taip , kad seni kurkis nauja acc ir naujai cytink :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

6 minutes prieš, Adomas J. parašė:

Jeigu gavai VAC ban tai tavęs niekas neatbanins. Niekas VAC ban nedalina už nieką.

 

7 minutes prieš, Kefyras parašė:

Deja, nemokamų "VAC" banų nedalina. Taip gavosi, arba čytinai labai seniai t.y mėginai kažką, gal kokį SKIN changerį ar panašiai, bet taip jau yra, kad naudojai neleistina programą. 

P.S Steam supportas niekaip neišims tau VAC bano.

Nk nenaudojau, niekas negalejo prisijungt prie accounto isvis. Buvo viena karta gautas suspencion uz griefing bet cia raso zaidime Cheating infraction, :/

Buvau uzsibindines kad su pele bhopint gan gerai isejo tai negi uz tai gavau :DD

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

7 minutes prieš, DomasG parašė:

 

Nk nenaudojau, niekas negalejo prisijungt prie accounto isvis. Buvo viena karta gautas suspencion uz griefing bet cia raso zaidime Cheating infraction, :/

Buvau uzsibindines kad su pele bhopint gan gerai isejo tai negi uz tai gavau :DD

Gali ir dėl šito būti. Kiti reportina ir viskas, gauni tuos banus, dėl to geriausia pačiam išmokti žaisti ir nenaudoti jokių programų palengvinančių žaidimų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

13 minutes prieš, DomasG parašė:

kad per consele bind mousewheelup +jump kzk tokio ner palengviniimo programu :/

 

Btw kode manes neleidzia lost su botais ir unsecure servuos :D?

 

VAC ban'as visam cs:go, nieko negali daryt su juo. Tik įsijungti ir viskas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2065 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...