Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Agentūros


rutella8

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2088 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, noriu paklausti jūsų, ar kažkas važiavote dirbti į Norvegiją/Daniją per agentūras? Kokias agentūras siūlytumėte rinktis? Noriu išvažiuoti į užsienį, bet nežinau kokią agentūrą rinktis, kad neapgautų.. Gal galit kas papasakot kas važiavot, kokią rinkotės, kaip ten kas?

Iš anksto ačiū pasisakiusiems :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sveikas, pamenu buvau Kaune Ir susiradau agentura Headex kuri atrodo wow čia taip gerai siūlo afigienus dalykus kosmosus ir darbas lengvas prie Xbox ir Ps4 pakavimo ir paleidimo į šalys :D Nu  ką susigunčiau ir nuvariau o dirbau ne tai kas buvo sakyta ir ne į tema, .... Tuomet skambinausi į headex'a ir tylu ramu bet jokio atsakymo tai teko už savo pinigus grįžti į Lietuva ir parvešt dovanu į Headex ofisa kuris yra Kaune Doleryje :D Ir nuėjęs ten pisteliau ant stalo ką dirbau ir viso gero pasakiau :>
Tai galiu pasakyti tik tiek jog neapsimoka tomis agentūromis pasitikėti..  jau geriau va Lietuvoje už 1.3 padirbi ir gerai bent jau aš asmeniškai žinosiu kad neapgaus ir visa kitą. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Visos agentūros apgaudinėja. Joms nesvarbi jokia informacija apie tave, jiems aktualu tiesiog tave išsiųst į firmą, kuriai reikia žmonių, tad nesitikėk labai draugiško sutikimo. O šiaip ne tokia vieta klaust apie darbą nedirbančių auditorijoj, geriau pabandyk grupėj “Norvegijos lietuviai” ar “Danijos lietuviai”, jie ten visi įstatymų ir darbo guru.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), CEPKA.LT | ADMINISTRACIJA parašė:

Sveikas, pamenu buvau Kaune Ir susiradau agentura Headex kuri atrodo wow čia taip gerai siūlo afigienus dalykus kosmosus ir darbas lengvas prie Xbox ir Ps4 pakavimo ir paleidimo į šalys :D Nu  ką susigunčiau ir nuvariau o dirbau ne tai kas buvo sakyta ir ne į tema, .... Tuomet skambinausi į headex'a ir tylu ramu bet jokio atsakymo tai teko už savo pinigus grįžti į Lietuva ir parvešt dovanu į Headex ofisa kuris yra Kaune Doleryje :D Ir nuėjęs ten pisteliau ant stalo ką dirbau ir viso gero pasakiau :>
Tai galiu pasakyti tik tiek jog neapsimoka tomis agentūromis pasitikėti..  jau geriau va Lietuvoje už 1.3 padirbi ir gerai bent jau aš asmeniškai žinosiu kad neapgaus ir visa kitą. :D

Headex senai visiems žinoma, labai daug žmonių apgauta, siūlau pasiskaityti internete prieš tai. 

O šiaip jei yra galimybė, net nežiūrėk į agentūras 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

4 minutes prieš, © Orinta parašė:

Headex senai visiems žinoma, labai daug žmonių apgauta, siūlau pasiskaityti internete prieš tai. 

O šiaip jei yra galimybė, net nežiūrėk į agentūras 

Supranti pažįstamas ten dirba iki pošiol :D Ir vargo ne mato. Žinoma po 3 mėnesių jis persidarbino pas pati darbdavį ir vargo nemato ir dar turėjo Lietuvai ( headexui sumokėti pinigus už nieka 450e :D )
Na dėl to ir aš buvau susigundęs, bet nieko paskui išėjau ir va Lietuvoj išsišiepęs sėdžių ^^

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

3 minutes prieš, CEPKA.LT | ADMINISTRACIJA parašė:

Supranti pažįstamas ten dirba iki pošiol :D Ir vargo ne mato. Žinoma po 3 mėnesių jis persidarbino pas pati darbdavį ir vargo nemato ir dar turėjo Lietuvai ( headexui sumokėti pinigus už nieka 450e :D )
Na dėl to ir aš buvau susigundęs, bet nieko paskui išėjau ir va Lietuvoj išsišiepęs sėdžių ^^

Žinai, yra lietuvių, kurie užsienyje dirba už ačiū po pusę metų ir ilgiau ir tik po pusės metų klausia "o mane čia apgavo?". :D n atvejų tokių žinau, nes lietuviai tokie žmonės, kad jiems pasiūlyk pinigų didesnę sumą ir jie susigundys ir lauks kol kas nors jiems tas sumas išmokės. Ir dar žinoma priklauso nuo situacijos, yra kam pasiseka per agentūrą gaut ilgalaikį kontraktą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

6 minutes prieš, lie parašė:

Žinai, yra lietuvių, kurie užsienyje dirba už ačiū po pusę metų ir ilgiau ir tik po pusės metų klausia "o mane čia apgavo?". :D n atvejų tokių žinau, nes lietuviai tokie žmonės, kad jiems pasiūlyk pinigų didesnę sumą ir jie susigundys ir lauks kol kas nors jiems tas sumas išmokės. Ir dar žinoma priklauso nuo situacijos, yra kam pasiseka per agentūrą gaut ilgalaikį kontraktą.

Taip taip pilnai sutinku ir aš buvau šitoj situacijoje dėl pinigus sumos :D Bet čia daug metu atgal :D
Tai po to karto pasimokiau pasedėjau namie mėnesį laiko ir susiradau darba kuris man patinka tai va jau 4 metai vis dar sėdžių ten pat ir vargo nebematau :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

danijoje ir kitose skandinavijos salyje beveik visos darbovietes sueina i viena darbdavi, tik sefai skirias. siaip direktorius taspats. pries 10metu+ kai viskas prasidejo idenses saloje vienas danas jam padejo ikurt tarptautine lietuviu darbovieciu imone. priklauso kur ir kaip papulsi. dirbau vienoje is to lietuvio sub imoniu. darbas ne is lengvuju bet imanoma. beto patekau i nebloga chebra tad gyvenimas kulturingas buvo ;) juo maziau konkretinsiesi del visokiu sudu juo lengviau gyvensi. patarimas: megsti isgert, nesusierzink jei prisipisines "vel gerei" ir kitais panasiais klausimais nes isprotejes isvaziuosi namo ar kitos darbovietes ieskosiesi, bet todel dar juokingiau kitiems bus. tavo vietoje nei snipst jei nuspresi keisti, tegul question mark'as lieka.

varydamas i  danija galiu net rekomenduot vezeja: facebook'e susisiek Zydriu ne syki vaziaves sykiu, jokiu problemu. beto jo kontaktai facebook'e daznai klientai tad daug kas patvirtins jog patikimas. su LitRed ir denlita neprasidek.

erikas gencius veza per vezu vezu.

p.s. dauguma darbovieciu skandinavu salyse ypac danijoje yra su vilkaviskieciais. tad nenustebk kad visi zinos zydriu.

per headex nedirbes nors visi vilnieciai headex'a keikia, daugelis ta darboviete laiko pragariska vieta.

jeigu prasimusi danijoje, kad pas dana isiprasysi sunkiai tai bus, dar sunkiau yra kad pasiimtu pas save. patikek, ne vienas lietuvis atsuks nugara tau jeigu tave danas pasiims, zmogus kuri laikei draugu ims ir pradings po ilgu metu.

Redaguota , nario ₖᵢᵣᵢₛₕᵢₘₐₜₒᵤₖₐ
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

24 minutes prieš, Benka parašė:

Kažką panašaus žmogus rašė apie agentūras, nereklama, bet į temą https://forumas.rls.lt/index.php?/topic/68989-nekažką-patirtis/

buna ir peiliais zmones uzsibado gyvenantys kartu baliuko metu. galu galiausiai del stobkes metu kilusio konflikto kuris nors isvaro namo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 6 valandas(-ų), ₖᵢᵣᵢₛₕᵢₘₐₜₒᵤₖₐ parašė:

buna ir peiliais zmones uzsibado gyvenantys kartu baliuko metu. galu galiausiai del stobkes metu kilusio konflikto kuris nors isvaro namo.

Tiesos yra. Nes va pažįstamas dirba žinoma jau nama nusipirkęs ir panašiai bet seniau reikėjo jam vienam kabarį su 4 dalintis tai ... Sakė vaizdu būdavo kraupiu... xD

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2018-07-31 08:27, CEPKA.LT | ADMINISTRACIJA parašė:

Sveikas, pamenu buvau Kaune Ir susiradau agentura Headex kuri atrodo wow čia taip gerai siūlo afigienus dalykus kosmosus ir darbas lengvas prie Xbox ir Ps4 pakavimo ir paleidimo į šalys :D Nu  ką susigunčiau ir nuvariau o dirbau ne tai kas buvo sakyta ir ne į tema, .... Tuomet skambinausi į headex'a ir tylu ramu bet jokio atsakymo tai teko už savo pinigus grįžti į Lietuva ir parvešt dovanu į Headex ofisa kuris yra Kaune Doleryje :D Ir nuėjęs ten pisteliau ant stalo ką dirbau ir viso gero pasakiau :>
Tai galiu pasakyti tik tiek jog neapsimoka tomis agentūromis pasitikėti..  jau geriau va Lietuvoje už 1.3 padirbi ir gerai bent jau aš asmeniškai žinosiu kad neapgaus ir visa kitą. :D

Na ir kokiam cia darbe lietuvoje uzdirbtum 1.3 be patirties? :?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 9 valandas(-ų), Mood3R parašė:

Na ir kokiam cia darbe lietuvoje uzdirbtum 1.3 be patirties? :?

cia forume visi zinok uzdirba tukstanciais :D nors mamuks mano pasiskambina ir su savo draugem ir sako kai jos tik gauna apie 700  bet sg  jaunimas be patirties stukom kala. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2088 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...