Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Negalima prašyti ar platinti betkokių žaidimą (multiplayer) palengvinančių programų ir scriptų! Kitaip bus taikoma 1.21. taisyklė

GTA 5 1.4 patch


YzixHQ

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2080 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

1.44 Nėra nucrackintos. Kiek žinau 1.41 yra pati naujausia nulaužta versija, though girdėjau kad kažkas bandė 1.43  susirašyt ant cracked versijos bet nežinau kokie rezultatai gavosi tam žmogui.

1.41 versiją gali surast linkomanijoj.

Su 1.41 versija realiai vienintelė galimybė bus RageMP. Bet kolkas jie padarė mini checką launcherį kad leistų tik su naujausia versija žaist. Bet pats modifikacijos kodas vis dar palaiko šią žaidimo versiją. Realiai vienaip ar kitaip L5RP projekto komanda galvos apie cracked žaidėjus. Jeigu nesurasim paprastesnės išeities darysim injectorių, kuris suinjectintu ragemp failus į gtav be versijos patikrinimo. Tačiau ir tai sukeltų problemų žaidžiant serveriuose, kurie naudoja funkcijas iš naujesnių žaidimo versijų. (Nematomos mašinos ir panašiai...). Well atleast savo projekte nenaudosim funkcijų iš naujesnių žaidimo versijų. Though, kolkas nieko negaliu pažadėt, nes vis dar nesu baigęs reverse engineerint viso ragemp launcherio, bei nežinau ar 0.4 atnaujinimas nenubreakins 1.41 žaidimo versijos palaikymo, nes jie kaip ir perdarinėjo kai kurias pagrindines modifikacijos sistemas.

Ir šiaip yeah, geriausia išeitis kolkas būtų nusipirkt legalią žaidimo kopiją. (Realiai praėjus per fb grupes galima surast labai pigių pasiūlymų)

Redaguota , nario KudzeLT
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 7 valandas(-ų), YzixHQ parašė:

Gal kas zino is kur gaut?

Nes bejo online nepalosi nei per gta5 samp nei rage ar dar kur...

Ar geriau isvis pirkt?

Nenu bet kas per protas naudoti crackint'us žaidimus gaila pinigų? :D P.Z lietuviai dasigyveno jaučiu aš vienintelis kuris perka žaidimus ir nepatiria jokių problemų nes jei nepatinka parduodu ir nėra problemų darykit išvadas ...

Prieš pirkdamas pasiklausiu kitų nuomonių ar įdomus pažiūriu treilerius tada system requirements ir perku :D

Redaguota , nario E3ikaZ
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

15 minutes prieš, E3ikaZ parašė:

Nenu bet kas per protas naudoti crackint'us žaidimus gaila pinigų? :D P.Z lietuviai dasigyveno jaučiu aš vienintelis kuris perka žaidimus ir nepatiria jokių problemų nes jei nepatinka parduodu ir nėra problemų darykit išvadas ...

Prieš pirkdamas pasiklausiu kitų nuomonių ar įdomus pažiūriu treilerius tada system requirements ir perku :D

Kodėl taip sakai? jeigu žmogus retai žaidžia,jam neapsimoka pirkti;)gerai,kad tu labai pinigų turi,tu kitų kišeniės turinio nematai,tai kam šneki taip,lyg jie jų neturėtų kur dėti? Aš pats neperku visų,tai reiškia,aš neturiu pinigų?:shok::mucha:

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

45 minutes prieš, E3ikaZ parašė:

Nenu bet kas per protas naudoti crackint'us žaidimus gaila pinigų? :D P.Z lietuviai dasigyveno jaučiu aš vienintelis kuris perka žaidimus ir nepatiria jokių problemų nes jei nepatinka parduodu ir nėra problemų darykit išvadas ...

Prieš pirkdamas pasiklausiu kitų nuomonių ar įdomus pažiūriu treilerius tada system requirements ir perku :D

Taip, tu vienintelis perki žaidimus, šaunuolis., ką mes be tavęs darytume čia Lietuvoj. Tu perki, po to parduodi ir jau tada mes galim nusipirkti, ačiū labai. :crazy:

27 minutes prieš, - Blaack parašė:

Kodėl taip sakai? jeigu žmogus retai žaidžia,jam neapsimoka pirkti;)gerai,kad tu labai pinigų turi,tu kitų kišeniės turinio nematai,tai kam šneki taip,lyg jie jų neturėtų kur dėti? Aš pats neperku visų,tai reiškia,aš neturiu pinigų?:shok::mucha:

Suprask ir jį, reikia "turtingo" žmogaus įvaizdį susidaryti nieko nereiškiančiame forume, bet svarbu visi žinos, kad jis daug pinigų turi ir jis vienintelis žaidimus Lietuvoje perka.

  • Teigiamai 1
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, E3ikaZ parašė:

Nenu bet kas per protas naudoti crackint'us žaidimus gaila pinigų? :D P.Z lietuviai dasigyveno jaučiu aš vienintelis kuris perka žaidimus ir nepatiria jokių problemų nes jei nepatinka parduodu ir nėra problemų darykit išvadas ...

Prieš pirkdamas pasiklausiu kitų nuomonių ar įdomus pažiūriu treilerius tada system requirements ir perku :D

Tema apie patchą, bet žmogus atėjo paflexint. Tokį kaip GTA V žaidimą kuris turi online funkciją, pritariu, negaila tikrai išleisti pinigų, o ypač tokiu metu kai jam yra suteikiama viena akcija po kitos.

Bet kam *Myliu SuperGames.lt* pirkti paprastą single player grajų iš naujesnių? Crackwatch.com ir problema ties šita vieta išspręsta.

P.S Kiek iš sau nepatikusių žaidimų esi pardavęs? Jeigu sakysi, kad visus tai pisi blefo kaip reikalas.

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

20 minutes prieš, Sadekas parašė:

Taip, tu vienintelis perki žaidimus, šaunuolis., ką mes be tavęs darytume čia Lietuvoj. Tu perki, po to parduodi ir jau tada mes galim nusipirkti, ačiū labai. :crazy:

Suprask ir jį, reikia "turtingo" žmogaus įvaizdį susidaryti nieko nereiškiančiame forume, bet svarbu visi žinos, kad jis daug pinigų turi ir jis vienintelis žaidimus Lietuvoje perka.

Žiūriu jog tau su galvą negerai :D aš pigiai nusiperku žaidimus na , bet žiūriu jog užkietėjęs crackint'ų žaidimų naudotojas esi jeigu tu nori virusų prisigaudyt nedraudžiu , bet pasėkmes pats žinai ir poto forume verkia pasigavau virusą padėkit arba error'as neina install'int padėkit. Tikrai tokie žmonės labai užpisa.....

2 minutes prieš, Spefix parašė:

Tema apie patchą, bet žmogus atėjo paflexint. Tokį kaip GTA V žaidimą kuris turi online funkciją, pritariu, negaila tikrai išleisti pinigų, o ypač tokiu metu kai jam yra suteikiama viena akcija po kitos.

Bet kam *Myliu SuperGames.lt* pirkti paprastą single player grajų iš naujesnių? Crackwatch.com ir problema ties šita vieta išspręsta.

P.S Kiek iš sau nepatikusių žaidimų esi pardavęs? Jeigu sakysi, kad visus tai pisi blefo kaip reikalas.

Žinai nesu pardavęs nei vieno pvž mane sugundė rocket league tai buvo steam 2d free jį padarė tai pasitestavau ir nepirkau nes nevertas pinigų bent man ir aš daug ant žaidimų neišleidžiu :D Kadangi yra toks dalykas kaip humblebundle ir kinguin ;)

52 minutes prieš, - Blaack parašė:

Kodėl taip sakai? jeigu žmogus retai žaidžia,jam neapsimoka pirkti;)gerai,kad tu labai pinigų turi,tu kitų kišeniės turinio nematai,tai kam šneki taip,lyg jie jų neturėtų kur dėti? Aš pats neperku visų,tai reiškia,aš neturiu pinigų?:shok::mucha:

Nu tai wtf? Kodėl jie tada verkia jog oi neveikia galit padėt kodėl jie patys negali susirast sprendimo gi pilnas internetas ir žiūriu jog tokie kaip jūs nebijo trojano pasigaut xd Poto verkia pilnas forumas lėtai veikia pc padėkit virusą pasigavau NU TAI NESISIŪSKIT CRACKINT'U ŽAIDIMŲ *Myliu SuperGames.lt*

Redaguota , nario E3ikaZ
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

11 minutes prieš, E3ikaZ parašė:

Žiūriu jog tau su galvą negerai :D aš pigiai nusiperku žaidimus na , bet žiūriu jog užkietėjęs crackint'ų žaidimų naudotojas esi jeigu tu nori virusų prisigaudyt nedraudžiu , bet pasėkmes pats žinai ir poto forume verkia pasigavau virusą padėkit arba error'as neina install'int padėkit. Tikrai tokie žmonės labai užpisa.....

Žinai nesu pardavęs nei vieno pvž mane sugundė rocket league tai buvo steam 2d free jį padarė tai pasitestavau ir nepirkau nes nevertas pinigų bent man ir aš daug ant žaidimų neišleidžiu :D Kadangi yra toks dalykas kaip humblebundle ir kinguin ;)

Nu tai wtf? Kodėl jie tada verkia jog oi neveikia galit padėt kodėl jie patys negali susirast sprendimo gi pilnas internetas ir žiūriu jog tokie kaip jūs nebijo trojano pasigaut xd Poto verkia pilnas forumas lėtai veikia pc padėkit virusą pasigavau NU TAI NESISIŪSKIT CRACKINT'U ŽAIDIMŲ *Myliu SuperGames.lt*

Iš to ką kalbi, kaip supratau pats senai senai buvai paliestas virusų kai bandei laužti žaidimą,  o dabar laužai piniginę. Aišku, eilinis durnelis arba parsisiųs tą crackintą grajų iš nežinomo šaltinio arba parsisiuntęs nežinos kaip su cracku elgtis ir tas jam sudarys problemų, bet tų žmonių kurie prašys problemos sprendimų ir patarimų su crackais atsiras visada. Padėsi vieną kartą, padėsi du kartus, išmoks visi viską patys daryti. Tau morališkai pliusas, kad žmogui padėjai, o tam žmogui finansiškai, nes bus vienu durneliu mažiau kuris už bene kiekvieną žaidimą mokės pinigus.

Redaguota , nario Spefix
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

23 minutes prieš, E3ikaZ parašė:

Žiūriu jog tau su galvą negerai :D aš pigiai nusiperku žaidimus na , bet žiūriu jog užkietėjęs crackint'ų žaidimų naudotojas esi jeigu tu nori virusų prisigaudyt nedraudžiu , bet pasėkmes pats žinai ir poto forume verkia pasigavau virusą padėkit arba error'as neina install'int padėkit. Tikrai tokie žmonės labai užpisa.....

Žinai nesu pardavęs nei vieno pvž mane sugundė rocket league tai buvo steam 2d free jį padarė tai pasitestavau ir nepirkau nes nevertas pinigų bent man ir aš daug ant žaidimų neišleidžiu :D Kadangi yra toks dalykas kaip humblebundle ir kinguin ;)

Nu tai wtf? Kodėl jie tada verkia jog oi neveikia galit padėt kodėl jie patys negali susirast sprendimo gi pilnas internetas ir žiūriu jog tokie kaip jūs nebijo trojano pasigaut xd Poto verkia pilnas forumas lėtai veikia pc padėkit virusą pasigavau NU TAI NESISIŪSKIT CRACKINT'U ŽAIDIMŲ *Myliu SuperGames.lt*

Graudus esi, man gaila tavęs, tiesa pasakius.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

@YzixHQ Realiai žiūrėk į savo finansinę padėtį, jeigu turi pinigų leisti žaidimams leisk, jeigu turi mažiau pinigų - lauk akcijų, jeigu neklystu Steam vasaros išpardavime GTA V kainavo 20 eurų, todėl kaina buvo įkandama visiems, g2a.com taip pat būna neblogų pasiūlymų, arba kartais humblebundle.com duoda nemokamus žaidimus, pavyzdžiui prieš kelis mėnesius nemokamai įsigyjau Outlast, Outlast 2 ir Outlast: Whisteblower kai kitu atvėju turėjau mokėti virš 8 eurų (jeigu pritaikant visas nuolaidas). Beto, tokiem žaidimam kaip GTA V išleisti pinigų nėra gaila, ypač kai turi Multiplayer funkciją, kurią vienaip ar kitaip turėsi įsigyti jeigu norėsi žaisti su draugais, žinoma jeigu nori tik pažaisti misijas parsisiųsk crack'a, niekas už tai nemuš, tačiau žinoma smagiau pačiam kai perki žinodamas jog paremi žaidimo kūrėjus, bent mano tokia mąstysena. 

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

53 minutes prieš, E3ikaZ parašė:

Žiūriu jog tau su galvą negerai :D aš pigiai nusiperku žaidimus na , bet žiūriu jog užkietėjęs crackint'ų žaidimų naudotojas esi jeigu tu nori virusų prisigaudyt nedraudžiu , bet pasėkmes pats žinai ir poto forume verkia pasigavau virusą padėkit arba error'as neina install'int padėkit. Tikrai tokie žmonės labai užpisa.....

Žinai nesu pardavęs nei vieno pvž mane sugundė rocket league tai buvo steam 2d free jį padarė tai pasitestavau ir nepirkau nes nevertas pinigų bent man ir aš daug ant žaidimų neišleidžiu :D Kadangi yra toks dalykas kaip humblebundle ir kinguin ;)

Nu tai wtf? Kodėl jie tada verkia jog oi neveikia galit padėt kodėl jie patys negali susirast sprendimo gi pilnas internetas ir žiūriu jog tokie kaip jūs nebijo trojano pasigaut xd Poto verkia pilnas forumas lėtai veikia pc padėkit virusą pasigavau NU TAI NESISIŪSKIT CRACKINT'U ŽAIDIMŲ *Myliu SuperGames.lt*

Nė karto iš žaidimo viruso nepasigavau,jeigu nemoka ieškoti,ne mano problemos ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 9 valandas(-ų), ALFRED. parašė:

@YzixHQ Realiai žiūrėk į savo finansinę padėtį, jeigu turi pinigų leisti žaidimams leisk, jeigu turi mažiau pinigų - lauk akcijų, jeigu neklystu Steam vasaros išpardavime GTA V kainavo 20 eurų, todėl kaina buvo įkandama visiems, g2a.com taip pat būna neblogų pasiūlymų, arba kartais humblebundle.com duoda nemokamus žaidimus, pavyzdžiui prieš kelis mėnesius nemokamai įsigyjau Outlast, Outlast 2 ir Outlast: Whisteblower kai kitu atvėju turėjau mokėti virš 8 eurų (jeigu pritaikant visas nuolaidas). Beto, tokiem žaidimam kaip GTA V išleisti pinigų nėra gaila, ypač kai turi Multiplayer funkciją, kurią vienaip ar kitaip turėsi įsigyti jeigu norėsi žaisti su draugais, žinoma jeigu nori tik pažaisti misijas parsisiųsk crack'a, niekas už tai nemuš, tačiau žinoma smagiau pačiam kai perki žinodamas jog paremi žaidimo kūrėjus, bent mano tokia mąstysena. 

Nusibodo tos misijos, online butu smagu, tiesiog ir klausiu ar verta pirkt ar nera cracko online lost kaip samp. Del kainos irgi nesiskundziu pirku games po ~50e jeigu jie to verti ir online yra. pvz kam pirkt kokia near automata ar skyrim kai nelosi online yra galima uz dyka gaut? vienintele priezasris perkant offline geima tai perejus ir partikus game pirkt kad paremt kuerejus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...
2018-07-27 09:40, KudzeLT parašė:

..................Realiai vienaip ar kitaip L5RP projekto komanda galvos apie cracked žaidėjus............................

ir jei taip galvos, tada darys pačią didžiausią klaidą gyvenime :) pirmiausia, jei bus galvojama apie tai, kad apmokestinti žaidimą ir gauti kelis pinigus iš jo, bent servo išlaikymui, tai crackeriai niekada nemokės už žaidimą ir jo navarotus jei ir taip žais craced žaidimą :D

antra - legaliai pirkę žaidimą žaidėjai visada bus up-to date, ir servo kurėjui nereikės galvoti, nu va išėjo update, kada čia jis išeis torentuose, kaip čia jį instaliuoti ir panašiai. Nebus crash, ir nebus kitų cracked nesamonių. Servo adminas tik paupdeitins servo failus pagal naują versiją, rage.mp atnaujins klientą, ir visi vėl toliau sėkmingai žais.

Jokių pliusų su crackinta versija nematau apart to, kad va "žaidžiu dykai" sutaupęs ant keletos kebabų

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 3 valandas(-ų), Tmaster parašė:

ir jei taip galvos, tada darys pačią didžiausią klaidą gyvenime :) pirmiausia, jei bus galvojama apie tai, kad apmokestinti žaidimą ir gauti kelis pinigus iš jo, bent servo išlaikymui, tai crackeriai niekada nemokės už žaidimą ir jo navarotus jei ir taip žais craced žaidimą :D

antra - legaliai pirkę žaidimą žaidėjai visada bus up-to date, ir servo kurėjui nereikės galvoti, nu va išėjo update, kada čia jis išeis torentuose, kaip čia jį instaliuoti ir panašiai. Nebus crash, ir nebus kitų cracked nesamonių. Servo adminas tik paupdeitins servo failus pagal naują versiją, rage.mp atnaujins klientą, ir visi vėl toliau sėkmingai žais.

Jokių pliusų su crackinta versija nematau apart to, kad va "žaidžiu dykai" sutaupęs ant keletos kebabų

 

Šiaip dar drįsčiau pasiginčyt.

>  pirmiausia, jei bus galvojama apie tai, kad apmokestinti žaidimą ir gauti kelis pinigus iš jo, bent servo išlaikymui, tai crackeriai niekada nemokės už žaidimą ir jo navarotus jei ir taip žais craced žaidimą :D

Samp'o patirtis rodo, jog tai nėra tiesa. Vos, ne visi samp platformos žaidėjai san andreasą yra nupiratavę. Tačiau jie taip pat prisidėdavo prie serverio išlaikymo.

> antra - legaliai pirkę žaidimą žaidėjai visada bus up-to date

Čia yra tiesos, kur cracked versijų supportas šiek tiek pažeistų žaidimą visiems. Tačiau tik minimaliai, nes vienintelis minusas visiems žaidėjams. Tai mašinų ir interjerų nebuvimas iš 3 paskutinių gtav atnaujinimų.

> ir servo kurėjui nereikės galvoti, nu va išėjo update, kada čia jis išeis torentuose, kaip čia jį instaliuoti ir panašiai

Man vienaip ar kitaip nereikėtų galvot apie tai. Norint turėti cracked supportą. Reikia tiesiog palikti supportą senesnei žaidimo versijai. Ir thats it. Jeigu visiems cracked žaidėjams reikėtų susirašyt naujausias gtav versijas. Tada šis dalykas būtų neįmanomas. Kai atsiras nauja cracked versija, tiesiog gausiu žinią kad galiu pridėt turinį iš naujesnių žaidimo versijų.

Nebus crash, ir nebus kitų cracked nesamonių.

Jeigu serveryje žaidžia žmogus su cracked versija, tavo žaidimo crash šansas nepadidėja. Nes serverio ir RageMP klientų versijos tos pačios lieka. Todėl atsiunčiama informacija apie cracked žaidėją į tavo klientą nesikeičia. Vienaip ar kitaip, RageMP supportas senesnėms versijoms yra labiau crash proof, nes išėjus naujai žaidimo versijai, atnaujinto kliento kodas vis tiek bus mažiau testuotas nei tas kodas, kuris jau atgyveno kelis mėnesius ir buvo taisomas. Also, cracked žaidėjams nereikėtų laukti pora dienų po gtav atnaujinimo, kol RageMP išleis naują klientą, kuris palaiko naujausią žaidimo versiją.

Anyways, mano pačio nuomonė yra supportinti šį dalyką, kol tai yra įmanoma, bei nereikalauja per daug pastangų. Jeigu tai ateity taps neįmanoma, arba dėl cracked versijos supporto serveryje jausis mašinų bei interjerų trūkumas. Tada mes ir nudroppinsim cracked versijos supportą. O kol kas, kol tai yra nesunku, reikalauja minimalių pastangų bei smarkiai nekenkia žaidėjams, kurie yra nusipirkę žaidimą. Tai kodėl gi ne? 

Redaguota , nario KudzeLT
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Ridas užrakino šią temą

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2080 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...