KudzeLT

Narys
 • PraneÅ¡imų skaičius

  8
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Atsiliepimai

  N/A
 • Forumo eurai

  21 +Pervesti

Reputacijos taškai

10 Bus matyti ko vertas

Apie KudzeLT

 • Nario rangas
  Žalias (-ia)

Paskutiniai lankytojai

358 profilio peržiūros
 1. KudzeLT

  LS-RP.LT - Los Santos RolePlay | Versija 0.0.0.8

  Rugsėjį +-. Šiaip rekomenduočiau prisijungt prie discord'o ten up to date naujienas skelbiam.
 2. KudzeLT

  GTA 5 1.4 patch

  Šiaip dar drįsčiau pasiginčyt. > pirmiausia, jei bus galvojama apie tai, kad apmokestinti žaidimą ir gauti kelis pinigus iš jo, bent servo išlaikymui, tai crackeriai niekada nemokės už žaidimą ir jo navarotus jei ir taip žais craced žaidimą Samp'o patirtis rodo, jog tai nėra tiesa. Vos, ne visi samp platformos žaidėjai san andreasą yra nupiratavę. Tačiau jie taip pat prisidėdavo prie serverio išlaikymo. > antra - legaliai pirkę žaidimą žaidėjai visada bus up-to date Čia yra tiesos, kur cracked versijų supportas šiek tiek pažeistų žaidimą visiems. Tačiau tik minimaliai, nes vienintelis minusas visiems žaidėjams. Tai mašinų ir interjerų nebuvimas iš 3 paskutinių gtav atnaujinimų. > ir servo kurėjui nereikės galvoti, nu va išėjo update, kada čia jis išeis torentuose, kaip čia jį instaliuoti ir panašiai Man vienaip ar kitaip nereikėtų galvot apie tai. Norint turėti cracked supportą. Reikia tiesiog palikti supportą senesnei žaidimo versijai. Ir thats it. Jeigu visiems cracked žaidėjams reikėtų susirašyt naujausias gtav versijas. Tada šis dalykas būtų neįmanomas. Kai atsiras nauja cracked versija, tiesiog gausiu žinią kad galiu pridėt turinį iš naujesnių žaidimo versijų. > Nebus crash, ir nebus kitų cracked nesamonių. Jeigu serveryje žaidžia žmogus su cracked versija, tavo žaidimo crash šansas nepadidėja. Nes serverio ir RageMP klientų versijos tos pačios lieka. Todėl atsiunčiama informacija apie cracked žaidėją į tavo klientą nesikeičia. Vienaip ar kitaip, RageMP supportas senesnėms versijoms yra labiau crash proof, nes išėjus naujai žaidimo versijai, atnaujinto kliento kodas vis tiek bus mažiau testuotas nei tas kodas, kuris jau atgyveno kelis mėnesius ir buvo taisomas. Also, cracked žaidėjams nereikėtų laukti pora dienų po gtav atnaujinimo, kol RageMP išleis naują klientą, kuris palaiko naujausią žaidimo versiją. Anyways, mano pačio nuomonė yra supportinti šį dalyką, kol tai yra įmanoma, bei nereikalauja per daug pastangų. Jeigu tai ateity taps neįmanoma, arba dėl cracked versijos supporto serveryje jausis mašinų bei interjerų trūkumas. Tada mes ir nudroppinsim cracked versijos supportą. O kol kas, kol tai yra nesunku, reikalauja minimalių pastangų bei smarkiai nekenkia žaidėjams, kurie yra nusipirkę žaidimą. Tai kodėl gi ne?
 3. KudzeLT

  GTA 5 1.4 patch

  1.44 Nėra nucrackintos. Kiek žinau 1.41 yra pati naujausia nulaužta versija, though girdėjau kad kažkas bandė 1.43 susirašyt ant cracked versijos bet nežinau kokie rezultatai gavosi tam žmogui. 1.41 versiją gali surast linkomanijoj. Su 1.41 versija realiai vienintelė galimybė bus RageMP. Bet kolkas jie padarė mini checką launcherį kad leistų tik su naujausia versija žaist. Bet pats modifikacijos kodas vis dar palaiko šią žaidimo versiją. Realiai vienaip ar kitaip L5RP projekto komanda galvos apie cracked žaidėjus. Jeigu nesurasim paprastesnės išeities darysim injectorių, kuris suinjectintu ragemp failus į gtav be versijos patikrinimo. Tačiau ir tai sukeltų problemų žaidžiant serveriuose, kurie naudoja funkcijas iš naujesnių žaidimo versijų. (Nematomos mašinos ir panašiai...). Well atleast savo projekte nenaudosim funkcijų iš naujesnių žaidimo versijų. Though, kolkas nieko negaliu pažadėt, nes vis dar nesu baigęs reverse engineerint viso ragemp launcherio, bei nežinau ar 0.4 atnaujinimas nenubreakins 1.41 žaidimo versijos palaikymo, nes jie kaip ir perdarinėjo kai kurias pagrindines modifikacijos sistemas. Ir šiaip yeah, geriausia išeitis kolkas būtų nusipirkt legalią žaidimo kopiją. (Realiai praėjus per fb grupes galima surast labai pigių pasiūlymų)
 4. KudzeLT

  Žaidi Fivem? paskaityk!

  Realiai, problema su FiveM yra dėl žaidėjų limito. Kažkaip abejoju ar Role Play serveris su 32 žaidėjais gali būt successful.
 5. Sveiki, pristatau GTAV Serverį L5RP. Aš GTAV multiplayer sceną jau seku apie vienerius metus. Iš pradžių prisijungiau prie FiveMP komandos. Po kelių mėnesių darbo, dėl tam tikrų problemų man teko palikti komandą. Todėl padariau gana ilgą pertrauką, kurios metu buvau užsiėmęs kitais projektais. Tačiau nieko gero man iš to neišėjo, todėl nusprendžiau sugrįžti atgal į GTAV multiplayer sceną, kur turėjau senų draugų. Grįžęs pastebėjau jog FiveMP modifikacija buvo žlugusi. Todėl pradėjau ieškoti naujos modifikacijos serveriui! Ir tai ką radau mane nustebino. Modifikacija Radau kelias modifikacijas atitinkančias mano reikalavimus (GTA Network ir RageMP). Tačiau pasirinkau RageMP, nes ją galima žaisti neturint nusipirkus GTAV. Taip pat ši modifikacija yra parodžiusi tikrų rezultatų ir greitu metu išeis nauja šios modifikacijos versija, kuri pridės prie Scripting API apie 3000 naujų funkcijų. (Tai įvyks greičiau nei jūs tikitės :>) Serveris Serveris kurti yra pradėtas neseniai, todėl progreso dar didelio nėra. Keletas darbų yra užšaldyti laukiant naujos versijos, tačiau vistiek yra gana nemažai darbų prie kurių man dar daug reikės dirbti. Jeigu sudominau, prisijunkite prie mūsų discord serverio. Taip pat jeigu norite kažkas prisijungti prie šio projekto kūrimo laukiu pasiūlymų. Taip pat serverio progresą galite stebėti trello lentoje.