Peršokti į turinį

Argi nesutampa šitie du asmenys?


Jedi

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2121 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

1 minute prieš, Allan Walker parašė:

O tu esi manę mates kad šneki ?


o *Myliu SuperGames.lt* :D

Allan_Walker, 3:31 PM
Nieko nemoką o pisą gaidys protą

3:32 PM
Ė gali forume man uždėt pareigas bent ?

Allan_Walker, 3:32 PM
Aš ir nebe forumo savinikas

3:32 PM
tai wtf

Allan_Walker, 3:32 PM
DABAR FORUMAS

Nuiime man viską

3:32 PM
man irgi

Allan_Walker, 3:33 PM
Krc

Gerai kad spėjau ištrinti aš ji

SCAMA PISO ASILAS

3:33 PM
ką ištrint?

Allan_Walker, 3:33 PM
Forumą

3:33 PM
tai kad forumas veikia

Allan_Walker, 3:34 PM
Nu tai veikia o vertejas ištrintas temos ištrintos dizainas ištrintas

tegul pisasi vienas

3:34 PM
tu *Myliu SuperGames.lt* rimtai
mano dizaina itryniai?

 

 

dar pats prisipažinai kad foruma supisai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

NU OK SRR VISIEMS KALTAS NUSIIMSIU VISKĄ 

1 minute prieš, Mistak_Quipu parašė:

o *Myliu SuperGames.lt* :D

Allan_Walker, 3:31 PM
Nieko nemoką o pisą gaidys protą

3:32 PM
Ė gali forume man uždėt pareigas bent ?

Allan_Walker, 3:32 PM
Aš ir nebe forumo savinikas

3:32 PM
tai wtf

Allan_Walker, 3:32 PM
DABAR FORUMAS

Nuiime man viską

3:32 PM
man irgi

Allan_Walker, 3:33 PM
Krc

Gerai kad spėjau ištrinti aš ji

SCAMA PISO ASILAS

3:33 PM
ką ištrint?

Allan_Walker, 3:33 PM
Forumą

3:33 PM
tai kad forumas veikia

Allan_Walker, 3:34 PM
Nu tai veikia o vertejas ištrintas temos ištrintos dizainas ištrintas

tegul pisasi vienas

3:34 PM
tu *Myliu SuperGames.lt* rimtai
mano dizaina itryniai?

 

 

dar pats prisipažinai kad foruma supisai.

Tai nes nahui pisot protą ant to darbo kurio net nebaigiau

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

3 minutes prieš, Programmer. parašė:

su vienu accountu deda atsiliepimus su kitu įrodymus meta :D apsipresk pagaliau, nes kaskart vis mazinies xD p.s nereik žmogaus matyt, jog žinotum ar jam < 18 ar daugiau xD @Allan Walker

Bet kytras dedasi sau atsiliepimus ir dar rašo kad patikimas ejau pirmas ir t.t aš taip ir galvojau kad taip yra ir tiesa. gerai kad pastebėjau tačiau mod tuoj sutvarkys tą snarglį.

1 minute prieš, Allan Walker parašė:

NU OK SRR VISIEMS KALTAS NUSIIMSIU VISKĄ 

Tai nes nahui pisot protą ant to darbo kurio net nebaigiau

 

Pats kaltas mat forumą lietuvina būna pvz  >;? Post< kažkas panš ir sulietuvini ir keli tiesiai ir gaunasi ">Postas<" tai čia gražu ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Mistak_Quipu parašė:

Bet kytras dedasi sau atsiliepimus ir dar rašo kad patikimas ejau pirmas ir t.t aš taip ir galvojau kad taip yra ir tiesa. gerai kad pastebėjau tačiau mod tuoj sutvarkys tą snarglį.

Ė tu snargli *Myliu SuperGames.lt* žėk kaip per šiandien bus connectio lost nahui

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
1 minute prieš, Allan Walker parašė:

Justhoste tu *Myliu SuperGames.lt* *Myliu SuperGames.lt* pasiimės suncity modifikaciją raganėja sako padarysiu serva virs 30 žmoniu LOL

 

:D Per starta galėsi ateiti jei suncity tai aš apsikvailines būsiu o jei ne tai tu toks ok ?

Redaguota , nario Mistak_Quipu
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Administracija turėtų atkreipt dėmesį į šį konfliktą.. Manau, kad ta pati administracija turėtų sutvarkyt tokius dalykus kaip kovas dėl reputacijos, visokius verksmus ir galiausiai nafik ištrint SA:MP forumo skiltį, nes čia žmonės net vagia payseros sąskaitas, kad galėtų pasiimt 70 eurų paskolą ir tikriausiai investuoti į SA:MP projektą

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Čia rimtai administracija turi kažką daryt nes jau greitai policija velsis į šį konfliktą...

Baigsis jums abiems blogai žinokit @Allan Walker @Mistak_Quipu .. Prisidirbsit jog netgi epolicija dasikas iki jūsų dėl visokių grąsinimu vienas kitam buvo toks žmogus jog nulaužė projektą kažkam pavogė domeną ir iki teismų dasikasė ir adresus vienas kito išsiaiškino... Ždž siūlau susitaikyt nes kitaip bus teismas xDD Kad netgi jūsų tėvus kvies ir baudas mokėsitės... Nelinkiu jums šito. Ir šiais laikas ip adresą sužinot yra labai lengva ;)  

Redaguota , nario E3ikaZ
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), lie parašė:

Administracija turėtų atkreipt dėmesį į šį konfliktą.. Manau, kad ta pati administracija turėtų sutvarkyt tokius dalykus kaip kovas dėl reputacijos, visokius verksmus ir galiausiai nafik ištrint SA:MP forumo skiltį, nes čia žmonės net vagia payseros sąskaitas, kad galėtų pasiimt 70 eurų paskolą ir tikriausiai investuoti į SA:MP projektą

Jis prisigalvojo kad aš paėmiau jam kažkokią paskolą tegul nesvaiksta jis. Aš ir taip pats jau paskundžiau @Allan Walker

Prieš 1 valandą, E3ikaZ parašė:

Čia rimtai administracija turi kažką daryt nes jau greitai policija velsis į šį konfliktą...

Baigsis jums abiems blogai žinokit @Allan Walker @Mistak_Quipu .. Prisidirbsit jog netgi epolicija dasikas iki jūsų dėl visokių grąsinimu vienas kitam buvo toks žmogus jog nulaužė projektą kažkam pavogė domeną ir iki teismų dasikasė ir adresus vienas kito išsiaiškino... Ždž siūlau susitaikyt nes kitaip bus teismas xDD Kad netgi jūsų tėvus kvies ir baudas mokėsitės... Nelinkiu jums šito. Ir šiais laikas ip adresą sužinot yra labai lengva ;)  

Aš jau paskundžiau ir daviau nurodymus visus ir pačio @Allan Walker asmens kodą viską ir dabar laukiam rezultatu kadangi aš pats nežadu būti tokioje situacijoje kad aš paėmiau kažkokia paysera. aš tokio nenaudoju man nerūpi tos payseros.

prieš 3 valandas(-ų), Programmer. parašė:

su vienu accountu deda atsiliepimus su kitu įrodymus meta :D apsipresk pagaliau, nes kaskart vis mazinies xD p.s nereik žmogaus matyt, jog žinotum ar jam < 18 ar daugiau xD @Allan Walker

Jam 17 bet elgiasi kaip 13 metų

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

6 minutes prieš, Mistak_Quipu parašė:

Jis prisigalvojo kad aš paėmiau jam kažkokią paskolą tegul nesvaiksta jis. Aš ir taip pats jau paskundžiau @Allan Walker

Aš jau paskundžiau ir daviau nurodymus visus ir pačio @Allan Walker asmens kodą viską ir dabar laukiam rezultatu kadangi aš pats nežadu būti tokioje situacijoje kad aš paėmiau kažkokia paysera. aš tokio nenaudoju man nerūpi tos payseros.

Jam 17 bet elgiasi kaip 13 metų

@Mistak_Quipu Tu labai giliai klimsti tėvai tau galvą nuraus jog prisidirbinėji su kitu žmogum už laido netgi jo nepažysti tik asmens kodą sužinojai @Allan Walker gali paduoti į teismą kadangi jis jau 17metų ir gali gauti baudžiamają atsakomybė ko negalima iki 16 metų r.i.p

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, E3ikaZ parašė:

@Mistak_Quipu Tu labai giliai klimsti tėvai tau galvą nuraus jog prisidirbinėji su kitu žmogum už laido netgi jo nepažysti tik asmens kodą sužinojai @Allan Walker gali paduoti į teismą kadangi jis jau 17metų ir gali gauti baudžiamają atsakomybė ko negalima iki 16 metų r.i.p

man pačiam 17 tuoj 18 kitas dalykas man geriau kadangi nieko blogo nesu padares o jisai už melagystes atsiims

Jei norės susitaikyt parašys pats @Assasin_Creed arba @Allan Walker kito pasirinkimo nėra

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

3 minutes prieš, Mistak_Quipu parašė:

man pačiam 17 tuoj 18 kitas dalykas man geriau kadangi nieko blogo nesu padares o jisai už melagystes atsiims

Tai tada abu prisidirbę , bet jis labiau kadangi paėmė paskolą ant payseros , bet kadangi tu pats kaltas jei tavo paysera passwordus lengva atspėt xd  Įdomu kas bus toliau SEKU...

6 minutes prieš, Mistak_Quipu parašė:

man pačiam 17 tuoj 18 kitas dalykas man geriau kadangi nieko blogo nesu padares o jisai už melagystes atsiims

Jei norės susitaikyt parašys pats @Assasin_Creed arba @Allan Walker kito pasirinkimo nėra

Na taip šiap nesiūlau susitaikyt , bet jeigu atlygins tau tą paskola tai taikykis

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

44 minutes prieš, E3ikaZ parašė:

Tai tada abu prisidirbę , bet jis labiau kadangi paėmė paskolą ant payseros , bet kadangi tu pats kaltas jei tavo paysera passwordus lengva atspėt xd  Įdomu kas bus toliau SEKU...

Na taip šiap nesiūlau susitaikyt , bet jeigu atlygins tau tą paskola tai taikykis

Niekas paskolos nepaiimė nes man atėjo i gmail sms kad patvirtinciau o kadangi mano gmail sunkus pasw tad niekas nieko ir nepaime. As ir nesakau kad @Mistak_Quipu paiime tik sakau kad jie kartu su @Marlonas ;)(; kurią projektą ir galbut abu buvo susitare. Niekas jo gi nekaltino. Cia tiesiog buvo mano tokia nuomonė. Kitas dalykas niekas mano asmens kodo neturi.

Redaguota , nario Allan Walker
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

5 minutes prieš, Allan Walker parašė:

Niekas paskolos nepaiimė nes man atėjo i gmail sms kad patvirtinciau o kadangi mano gmail sunkus pasw tad niekas nieko ir nepaime. As ir nesakau kad @Mistak_Quipu paiime tik sakau kad jie kartu su @Marlonas ;)(; kurią projektą ir galbut abu buvo susitare. Niekas jo gi nekaltino. Cia tiesiog buvo mano tokia nuomonė. Kitas dalykas niekas mano asmens kodo neturi.

Gi paskaityk chatus ka buvai rašes....

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2121 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...