Peršokti į turinį

Argi nesutampa šitie du asmenys?


Jedi

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2121 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki. Po neigiamo atsiliepimo sugalvojau pravaikščioti per temas kur buvo komentavęs @Assasin_Creed ir dėjęs +rep tad pastebėjau vartotoją @Allan Walker ir pastebėjau kad @Assasin_Creed po kiekviena tema kuria parašė @Allan Walker visur jis sudėjęs +rep ir kas svarbiausiai jis naudojasi dviems vartotojams. Neper seniausiai @Assasin_Creed buvo uždėjęs 2 teigiamus atsiliepimus šiam nariui @Allan Walker  ir norėčiau kad administracija arba moderatoriai patikrintumėt tuos 2 vartotojus ar nesutampa IP adresai kadangi mano nuomonė tokia kad viena vartotoja naudoja kaip pasipelnydamas o su kitu sėdi niekam nesakantis kad ten ne jis. Tiesiog patikrinkit jį nes viską pasako šios nuotraukos.

                                                                                                                                              @Ethno @Reklameris1 

 

 

skaidrius reps.png

Dar pamiršau paminėti kad sutampa panašiai skype ir aišku kad čia vienas vardu Skaidrius turi šituos vartotojus. kadangi skype senas nick 17 ir čia dbr nick 17 

skaidrius.png

Atsiliepimai ir dar nesutampa kad butu keičiama ar kažkas temos nebėra nustatytos teisingos.

skaidriusatsiliepimai.png

skaidriusrepai.png

Šitoje foto matosi kaip ant kiekvienos temos dedama +rep kas svarbiausiai to pačio nario per visas temas.

skaidriusss.png

Redaguota , nario Mistak_Quipu
  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 1 valandą, Mistak_Quipu parašė:

Sveiki. Po neigiamo atsiliepimo sugalvojau pravaikščioti per temas kur buvo komentavęs @Assasin_Creed ir dėjęs +rep tad pastebėjau vartotoją @Allan Walker ir pastebėjau kad @Assasin_Creed po kiekviena tema kuria parašė @Allan Walker visur jis sudėjęs +rep ir kas svarbiausiai jis naudojasi dviems vartotojams. Neper seniausiai @Assasin_Creed buvo uždėjęs 2 teigiamus atsiliepimus šiam nariui @Allan Walker  ir norėčiau kad administracija arba moderatoriai patikrintumėt tuos 2 vartotojus ar nesutampa IP adresai kadangi mano nuomonė tokia kad viena vartotoja naudoja kaip pasipelnydamas o su kitu sėdi niekam nesakantis kad ten ne jis. Tiesiog patikrinkit jį nes viską pasako šios nuotraukos.

                                                                                                                                              @Ethno @Reklameris1 

 

 

skaidrius reps.png

Dar pamiršau paminėti kad sutampa panašiai skype ir aišku kad čia vienas vardu Skaidrius turi šituos vartotojus. kadangi skype senas nick 17 ir čia dbr nick 17 

skaidrius.png

Atsiliepimai ir dar nesutampa kad butu keičiama ar kažkas temos nebėra nustatytos teisingos.

skaidriusatsiliepimai.png

skaidriusrepai.png

Šitoje foto matosi kaip ant kiekvienos temos dedama +rep kas svarbiausiai to pačio nario per visas temas.

skaidriusss.png

Nu tai jau ir taip jasna yra kad visą laik +REP daro t.y čia reikėtu jo IP pažiurėt bet jaučių jisai dabar jeigu skaito iškart VPN pasijungs kaip jisai ten :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 4 valandas(-ų), Mistak_Quipu parašė:

Sveiki. Po neigiamo atsiliepimo sugalvojau pravaikščioti per temas kur buvo komentavęs @Assasin_Creed ir dėjęs +rep tad pastebėjau vartotoją @Allan Walker ir pastebėjau kad @Assasin_Creed po kiekviena tema kuria parašė @Allan Walker visur jis sudėjęs +rep ir kas svarbiausiai jis naudojasi dviems vartotojams. Neper seniausiai @Assasin_Creed buvo uždėjęs 2 teigiamus atsiliepimus šiam nariui @Allan Walker  ir norėčiau kad administracija arba moderatoriai patikrintumėt tuos 2 vartotojus ar nesutampa IP adresai kadangi mano nuomonė tokia kad viena vartotoja naudoja kaip pasipelnydamas o su kitu sėdi niekam nesakantis kad ten ne jis. Tiesiog patikrinkit jį nes viską pasako šios nuotraukos.

                                                                                                                                              @Ethno @Reklameris1 

 

 

skaidrius reps.png

Dar pamiršau paminėti kad sutampa panašiai skype ir aišku kad čia vienas vardu Skaidrius turi šituos vartotojus. kadangi skype senas nick 17 ir čia dbr nick 17 

skaidrius.png

Atsiliepimai ir dar nesutampa kad butu keičiama ar kažkas temos nebėra nustatytos teisingos.

skaidriusatsiliepimai.png

skaidriusrepai.png

Šitoje foto matosi kaip ant kiekvienos temos dedama +rep kas svarbiausiai to pačio nario per visas temas.

skaidriusss.png

Kiek tu gali kabinėtis prie žmogaus palik jį ramybėj rimtai kažkoks tyrėjas esi ko tu tiek tą žmogu dėl -rep užsipuoliai :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
prieš 3 valandas(-ų), E3ikaZ parašė:

Kiek tu gali kabinėtis prie žmogaus palik jį ramybėj rimtai kažkoks tyrėjas esi ko tu tiek tą žmogu dėl -rep užsipuoliai :D

Tu nebejuokink... palikt ramybeję kaip mane apšmeižė apgaviku mat nesusimokėjau už paslaugas kažkokias jo. O tau būtų smagu kelias dienas iš eilės gauti po -5rep ir kita diena neigiama atsiliepimą kad aš apgavikas nes nesusimokėjau ale už paslaugą. Moderatoriai net nekreipia. Todėl ir rašau  postą nes nemato kaip parašau tiesiai jiems..........

Redaguota , nario Mistak_Quipu
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

29 minutes prieš, Mistak_Quipu parašė:

Tu nebejuokink... palikt ramybeję kaip mane apšmeižė apgaviku mat nesusimokėjau už paslaugas kažkokias jo. O tau būtų smagu kelias dienas iš eilės gauti po -5rep ir kita diena neigiama atsiliepimą kad aš apgavikas nes nesusimokėjau ale už paslaugą. Moderatoriai net nekreipia. Todėl ir rašau  postą nes nemato kaip parašau tiesiai jiems..........

Supranti tu esi toks žmogus jog būtinai reikia kovot iki galo poto bus pasėkmės ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Mistak_Quipu parašė:

Dieve čia su vaiku pakovojus jau pasėkmės bus.? tsss :D

Vaikę tu vaikę, išmok kažką pats pasidaryt, manęs pastoviai prašydavai pagalbos ir nieko aš už tai negaudavau. Dar + koks aš tau vaikas pažėk i savę max 14-metis pisą protą čią man. Jus ten su dautariuku tokias varkęs sukat kad krc nulaužę mano paysera bandot paskolą paiimti ir nebandyk kažką sakyt kad nieko nežinai. Dar klausymas koks skyrtumas kiek aš tu paskyru turėsiu mano gyvenimas ką noriu ta darau. Pasikisk dar i mano asmenini gyvenimą baigsis blogai.

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
6 minutes prieš, Allan Walker parašė:

Vaikę tu vaikę, išmok kažką pats pasidaryt, manęs pastoviai prašydavai pagalbos ir nieko aš už tai negaudavau. Dar + koks aš tau vaikas pažėk i savę max 14-metis pisą protą čią man. Jus ten su dautariuku tokias varkęs sukat kad krc nulaužę mano paysera bandot paskolą paiimti ir nebandyk kažką sakyt kad nieko nežinai. Dar klausymas koks skyrtumas kiek aš tu paskyru turėsiu mano gyvenimas ką noriu ta darau. Pasikisk dar i mano asmenini gyvenimą baigsis blogai.

:mucha: Kokia dar payseros paskyra vat dabar prisišnekėjai už tokius darbus atsiimsi tu bent žinai ką pasakiai? numesk foto ar kažką kad mes vogėm ar kažką ot prisišnekėjai :D mat gtalg.lt scripteris atsirado.

 

Aš taves prašydavau? oho o kas tik filtescriptus moką naudoti kitu sistemas ? tu temoki tik text pakeist 

Redaguota , nario Mistak_Quipu
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, Mistak_Quipu parašė:

:mucha: Kokia dar payseros paskyra vat dabar prisišnekėjai už tokius darbus atsiimsi tu bent žinai ką pasakiai? numesk foto ar kažką kad mes vogėm ar kažką ot prisišnekėjai :D mat gtalg.lt scripteris atsirado.

Numesiu visiems ss ir man *Myliu SuperGames.lt* bus jusu asmens kodas

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Allan Walker parašė:

Numesiu visiems ss ir man *Myliu SuperGames.lt* bus jusu asmens kodas

 

Gaila bet mano asmens kodo neturi iš kur tu gausi a? papasakok daugiau nes už šitą su policija galėsi aiškintis viską fiksuoju.

 

1 minute prieš, Programmer. parašė:

Nulaužė payseros sąskaitą :D 

hackers 2O18 

 

blmb nebejuokink rimtai :D

Aš jo nesuprantu tai apgavau už paslaugas nesusimokėjau o dbr jau ir paysera nupisau aš jo tai wtf? :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

12 minutes prieš, Allan Walker parašė:

Vaikę tu vaikę, išmok kažką pats pasidaryt, manęs pastoviai prašydavai pagalbos ir nieko aš už tai negaudavau. Dar + koks aš tau vaikas pažėk i savę max 14-metis pisą protą čią man. Jus ten su dautariuku tokias varkęs sukat kad krc nulaužę mano paysera bandot paskolą paiimti ir nebandyk kažką sakyt kad nieko nežinai. Dar klausymas koks skyrtumas kiek aš tu paskyru turėsiu mano gyvenimas ką noriu ta darau. Pasikisk dar i mano asmenini gyvenimą baigsis blogai.

tu irgi daugiau nei 14 neatrodai 

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2121 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...