Peršokti į turinį

Argi nesutampa šitie du asmenys?

Jedi

Recommended Posts

Sveiki. Po neigiamo atsiliepimo┬ásugalvojau pravaik┼í─Źioti┬áper temas kur buvo komentav─Ös @Assasin_Creed┬áir d─Śj─Ös +rep tad pasteb─Śjau vartotoj─ů @Allan Walker┬áir pasteb─Śjau kad @Assasin_Creed po kiekviena tema kuria para┼í─Ś @Allan Walker┬ávisur jis sud─Śj─Ös +rep ir kas svarbiausiai jis naudojasi dviems vartotojams. Neper seniausiai @Assasin_Creed buvo u┼żd─Śj─Ös 2 teigiamus atsiliepimus ┼íiam nariui @Allan Walker┬á ir nor─Ś─Źiau kad administracija arba moderatoriai patikrintum─Śt tuos 2 vartotojus ar nesutampa IP adresai┬ákadangi mano nuomon─Ś tokia kad viena vartotoja naudoja kaip pasipelnydamas o su kitu s─Śdi niekam nesakantis kad ten ne jis. Tiesiog patikrinkit j─» nes visk─ů pasako ┼íios nuotraukos.

@Ethno @Reklameris1 

skaidrius reps.png

Dar pamir┼íau pamin─Śti kad sutampa pana┼íiai skype ir ai┼íku kad ─Źia vienas vardu Skaidrius turi ┼íituos vartotojus. kadangi skype senas nick 17 ir ─Źia dbr nick 17┬á

skaidrius.png

Atsiliepimai ir dar nesutampa kad butu kei─Źiama ar ka┼żkas temos neb─Śra nustatytos teisingos.

skaidriusatsiliepimai.png

skaidriusrepai.png

┼áitoje foto matosi kaip ant kiekvienos temos dedama +rep kas svarbiausiai to pa─Źio nario per visas temas.

skaidriusss.png

Redaguota , nario Mistak_Quipu
  • Teigiamai 2
Nuoroda ─» komentar─ů
Dalintis per kit─ů puslap─»

prie┼í 1 valand─ů, Mistak_Quipu para┼í─Ś:

Sveiki. Po neigiamo atsiliepimo┬ásugalvojau pravaik┼í─Źioti┬áper temas kur buvo komentav─Ös @Assasin_Creed┬áir d─Śj─Ös +rep tad pasteb─Śjau vartotoj─ů @Allan Walker┬áir pasteb─Śjau kad @Assasin_Creed po kiekviena tema kuria para┼í─Ś @Allan Walker┬ávisur jis sud─Śj─Ös +rep ir kas svarbiausiai jis naudojasi dviems vartotojams. Neper seniausiai @Assasin_Creed buvo u┼żd─Śj─Ös 2 teigiamus atsiliepimus ┼íiam nariui @Allan Walker┬á ir nor─Ś─Źiau kad administracija arba moderatoriai patikrintum─Śt tuos 2 vartotojus ar nesutampa IP adresai┬ákadangi mano nuomon─Ś tokia kad viena vartotoja naudoja kaip pasipelnydamas o su kitu s─Śdi niekam nesakantis kad ten ne jis. Tiesiog patikrinkit j─» nes visk─ů pasako ┼íios nuotraukos.

@Ethno @Reklameris1 

skaidrius reps.png

Dar pamir┼íau pamin─Śti kad sutampa pana┼íiai skype ir ai┼íku kad ─Źia vienas vardu Skaidrius turi ┼íituos vartotojus. kadangi skype senas nick 17 ir ─Źia dbr nick 17┬á

skaidrius.png

Atsiliepimai ir dar nesutampa kad butu kei─Źiama ar ka┼żkas temos neb─Śra nustatytos teisingos.

skaidriusrepai.png

┼áitoje foto matosi kaip ant kiekvienos temos dedama +rep kas svarbiausiai to pa─Źio nario per visas temas.

skaidriusss.png

Nu tai jau ir taip jasna yra kad vis─ů laik +REP daro t.y ─Źia reik─Śtu jo IP pa┼żiur─Śt bet jau─Źi┼│ jisai dabar jeigu skaito i┼íkart VPN pasijungs kaip jisai ten :D┬á

Nuoroda ─» komentar─ů

prie┼í 1 valand─ů, weB*Xx para┼í─Ś:

:D:D:D┬áJuokingas ─Źiuvelis :D┬á

Tokius tik blokuoti ant ┼íitos svetain─Śs ;)┬á- Nes kitaip ims top5 +rep 1 vieta :D┬á

Turbut kai top1 bus jis baigsis tavo gyvenimas

Nuoroda ─» komentar─ů

prie┼í 4 valandas(-┼│), Mistak_Quipu para┼í─Ś:

@Ethno @Reklameris1 

skaidrius reps.png

skaidrius.png

skaidriusrepai.png

skaidriusss.png

Kiek tu gali kabin─Śtis prie ┼żmogaus palik j─» ramyb─Śj rimtai ka┼żkoks tyr─Śjas esi ko tu tiek t─ů ┼żmogu d─Śl -rep u┼żsipuoliai :D

Nuoroda ─» komentar─ů

(redaguota)
prie┼í 3 valandas(-┼│), E3ikaZ para┼í─Ś:

Kiek tu gali kabin─Śtis prie ┼żmogaus palik j─» ramyb─Śj rimtai ka┼żkoks tyr─Śjas esi ko tu tiek t─ů ┼żmogu d─Śl -rep u┼żsipuoliai :D

Tu nebejuokink... palikt ramybej─Ö kaip mane ap┼ímei┼ż─Ś apgaviku mat nesusimok─Śjau u┼ż paslaugas ka┼żkokias jo. O tau b┼źt┼│ smagu kelias dienas i┼í eil─Śs gauti po -5rep ir kita diena neigiama atsiliepim─ů kad a┼í apgavikas nes nesusimok─Śjau ale u┼ż paslaug─ů. Moderatoriai net nekreipia. Tod─Śl ir ra┼íau┬á┬ápost─ů nes nemato kaip para┼íau tiesiai jiems..........

Nuoroda ─» komentar─ů

29 minutes prie┼í, Mistak_Quipu para┼í─Ś:

Tu nebejuokink... palikt ramybej─Ö kaip mane ap┼ímei┼ż─Ś apgaviku mat nesusimok─Śjau u┼ż paslaugas ka┼żkokias jo. O tau b┼źt┼│ smagu kelias dienas i┼í eil─Śs gauti po -5rep ir kita diena neigiama atsiliepim─ů kad a┼í apgavikas nes nesusimok─Śjau ale u┼ż paslaug─ů. Moderatoriai net nekreipia. Tod─Śl ir ra┼íau┬á┬ápost─ů nes nemato kaip para┼íau tiesiai jiems..........

Supranti tu esi toks ┼żmogus jog b┼źtinai reikia kovot iki galo poto bus pas─Śkm─Śs ;)

Nuoroda ─» komentar─ů

1 minute prie┼í, Mistak_Quipu para┼í─Ś:

Dieve ─Źia su vaiku pakovojus jau pas─Śkm─Śs bus.? tsss :D

Vaik─Ö tu vaik─Ö, i┼ímok ka┼żk─ů pats pasidaryt, man─Ös pastoviai pra┼íydavai pagalbos ir nieko a┼í u┼ż tai negaudavau. Dar + koks a┼í tau vaikas pa┼ż─Śk i sav─Ö max 14-metis pis─ů prot─ů ─Źi─ů man. Jus ten su dautariuku tokias vark─Ös sukat kad krc nulau┼ż─Ö mano paysera bandot paskol─ů paiimti ir nebandyk ka┼żk─ů sakyt kad nieko ne┼żinai. Dar klausymas koks skyrtumas kiek a┼í tu paskyru tur─Śsiu mano gyvenimas k─ů noriu ta darau. Pasikisk dar i mano asmenini gyvenim─ů baigsis blogai.

• Teigiamai 1
Nuoroda ─» komentar─ů

(redaguota)
6 minutes prie┼í, Allan Walker para┼í─Ś:

Vaik─Ö tu vaik─Ö, i┼ímok ka┼żk─ů pats pasidaryt, man─Ös pastoviai pra┼íydavai pagalbos ir nieko a┼í u┼ż tai negaudavau. Dar + koks a┼í tau vaikas pa┼ż─Śk i sav─Ö max 14-metis pis─ů prot─ů ─Źi─ů man. Jus ten su dautariuku tokias vark─Ös sukat kad krc nulau┼ż─Ö mano paysera bandot paskol─ů paiimti ir nebandyk ka┼żk─ů sakyt kad nieko ne┼żinai. Dar klausymas koks skyrtumas kiek a┼í tu paskyru tur─Śsiu mano gyvenimas k─ů noriu ta darau. Pasikisk dar i mano asmenini gyvenim─ů baigsis blogai.

:mucha:┬áKokia dar payseros paskyra vat dabar prisi┼ínek─Śjai u┼ż tokius darbus atsiimsi tu bent ┼żinai k─ů pasakiai? numesk foto ar ka┼żk─ů kad mes vog─Śm ar ka┼żk─ů ot prisi┼ínek─Śjai :D┬ámat gtalg.lt scripteris atsirado.

A┼í taves pra┼íydavau? oho o kas tik filtescriptus mok─ů naudoti kitu sistemas ? tu temoki tik text pakeist┬á

Nuoroda ─» komentar─ů

2 minutes prie┼í, Mistak_Quipu para┼í─Ś:

:mucha:┬áKokia dar payseros paskyra vat dabar prisi┼ínek─Śjai u┼ż tokius darbus atsiimsi tu bent ┼żinai k─ů pasakiai? numesk foto ar ka┼żk─ů kad mes vog─Śm ar ka┼żk─ů ot prisi┼ínek─Śjai :D┬ámat gtalg.lt scripteris atsirado.

Numesiu visiems ss ir man *Myliu SuperGames.lt* bus jusu asmens kodas

Nuoroda ─» komentar─ů

Dabar, Allan Walker para┼í─Ś:

Numesiu visiems ss ir man *Myliu SuperGames.lt* bus jusu asmens kodas

Gaila bet mano asmens kodo neturi i┼í kur tu gausi a? papasakok daugiau nes u┼ż ┼íit─ů su policija gal─Śsi ai┼íkintis visk─ů fiksuoju.

1 minute prie┼í, Programmer. para┼í─Ś:

Nulau┼ż─Ś payseros s─ůskait─ů :D┬á

hackers 2O18 

blmb nebejuokink rimtai :D

A┼í jo nesuprantu tai apgavau u┼ż paslaugas nesusimok─Śjau o dbr jau ir paysera nupisau a┼í jo tai wtf? :D┬á

Nuoroda ─» komentar─ů

12 minutes prie┼í, Allan Walker para┼í─Ś:

tu irgi daugiau nei 14 neatrodai 

• Teigiamai 1
Nuoroda ─» komentar─ů

Sve─Źias
┼ái tema yra u┼żrakinta.
  • ┼áiame puslapyje nar┼ío:   0 nariai

• N─Śra registruot┼│ nari┼│ per┼żi┼źrin─Źi┼│ ┼í─» forum─ů.

├Ś
├Ś
  • Sukurti nauj─ů...