Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

2018 EFEAR.EU Vasaros 5x5 Turnyras!


Liutauras_

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2136 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki,

Norėčiau paskelbti tai ko nebuvo jau ilga laiką Lietuvoje - Counter-Strike 1.6 turnyrą! Ir dar ne bet koki, o su padoriais prizais. 1 vieta - 30EUR , 2 vieta - 10 EUR ir žinoma daug kitu ivairesniu prizų - STEAM bei kt. Pats turnyras dar tik vystosi, kuo daugiau dalyvaujančių tuo didesni prizai. 2017-2018 metais šis turnyras bus rimčiausias, ko pasekoje turėsime ne tik LIVE turnyro transliaciją, bet ir profesionalų 1.6 turnyrų komentatorių kartu. Domina? Prisijunk!


Daugiau info, bei anketų pildymas -> https://efear.eu/topic/57-vasaros-5-v-5-turnyras/

88998a3f2d767f2fdac22f893c468c41947.png

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

20 minutes prieš, Hawai parašė:

Savininkai patys pirmieji užpildė anketa į turnyra, tai ta prasme kas ves turnyra tada ir kur lygybė kai sponsorius yra savininkas ???

Čia viskas surežisuota, :D Blemba per diskorda admin kambary šnekėjo :D:D:D:D

 

- KAS DALYVAUSITE ŠITAM ŠŪD TAI NET NEVERTA NES LAIMĖS KITAS NICKAS SU PROXY
(Nes jus logiškai pagalvokite jei savininkas negali įpirkti reklamos už 1-3e tai apie ką šneka :D)
Daugiau informacijos rasite apie šį šud čia > https://www.supergames.lt/topic/304553-gėda-efear/

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

4 minutes prieš, CEPKA.LT | ADMINISTRACIJA parašė:

Čia viskas surežisuota, :D Blemba per diskorda admin kambary šnekėjo :D:D:D:D

 

- KAS DALYVAUSITE ŠITAM ŠŪD TAI NET NEVERTA NES LAIMĖS KITAS NICKAS SU PROXY
(Nes jus logiškai pagalvokite jei savininkas negali įpirkti reklamos už 1-3e tai apie ką šneka :D)
Daugiau informacijos rasite apie šį šud čia > https://www.supergames.lt/topic/304553-gėda-efear/

Atsiras kurie norės "laimėt bankinius pavedimus" bet realybė bus tokia kad geriausiu atvėju laimės pareigas serverį :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 3 valandas(-ų), CEPKA.LT | ADMINISTRACIJA parašė:

Laimėtojas budrauskis si proxy arba iš kokiu nors kitu jo padielniku xD
- O dėl pareigu tai yra faktu :D

Kqliuk, patikėk kokių čiūdų jis antram savininkui mano projekto prišnekėjo, tiesiog krito akyse. Net pradėjo gąsdint ;D O prasidėjo nuo to, kad pasiūlė projektus sujungti, o antras savininkas mano projekto nesutiko... :D:D Baisu :o Arba serve tik pasakiau "kažką patys unikalaus susikurkit" šokotis pradėjo ir bandos po to jausmą įgavo ir vadino prieš žaidėjus serve.

P.s. KAM NE AIŠKU: aš nesakau, kad mano projektas unikalus ar pnš, tik jam galima sakyt patariau + aš niekad kiek atsimenu nesikarščiavau, kai pasako, kad nekopijuotum, visad atsakau, kad man dar reikia tobulėt ties cs 1.6 serverių programavimo kalba, tad prašyčiau nesmerkit :/

Redaguota , nario Gabrielius_Gabis
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

keista kai siulo sujungti servus ir sako kad ju servo hostingas ir t.t kainuoja 400e i men xD poto pasake kad zino musu web prisijungimus , kai pasakiau kad viska irasineju sako negrasinti . Wut ? :D zodziu cia fake turnyras kaip ir ju melagystes . 
btw ju servas laikomas hetzner.com :) ai kai atsisakiau ismete mane is ds grupes xD 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 13 valandas(-ų), popilas parašė:

Man tai tokie trintukai jie kiek prirasyta visko be reikalo

Čia apie kuriuos dabar šneki?

 

prieš 13 valandas(-ų), Gabrielius_Gabis parašė:

Kqliuk, patikėk kokių čiūdų jis antram savininkui mano projekto prišnekėjo, tiesiog krito akyse. Net pradėjo gąsdint ;D O prasidėjo nuo to, kad pasiūlė projektus sujungti, o antras savininkas mano projekto nesutiko... :D:D Baisu :o Arba serve tik pasakiau "kažką patys unikalaus susikurkit" šokotis pradėjo ir bandos po to jausmą įgavo ir vadino prieš žaidėjus serve.

P.s. KAM NE AIŠKU: aš nesakau, kad mano projektas unikalus ar pnš, tik jam galima sakyt patariau + aš niekad kiek atsimenu nesikarščiavau, kai pasako, kad nekopijuotum, visad atsakau, kad man dar reikia tobulėt ties cs 1.6 serverių programavimo kalba, tad prašyčiau nesmerkit :/

Tai kaip aš pradėjau rinkti įvairia informacija apie juos. xD Tai jie irgi jau pradėjo bazarinti kad va čia jungiam projektus sandorį padarom :D - Atsakymas žinoma buvo negatyvus tokiems darmaiedams. :D

 

 

prieš 13 valandas(-ų), karolis2091 parašė:

keista kai siulo sujungti servus ir sako kad ju servo hostingas ir t.t kainuoja 400e i men xD poto pasake kad zino musu web prisijungimus , kai pasakiau kad viska irasineju sako negrasinti . Wut ? :D zodziu cia fake turnyras kaip ir ju melagystes . 
btw ju servas laikomas hetzner.com :) ai kai atsisakiau ismete mane is ds grupes xD 

ju servo hostingas ir t.t kainuoja 400e i men, tai tada mano kainuoja 1000e xD
- UŽ ju hostinga moka kitas žaidėjas, ju hostingo planas vps 4 pagal vpsnet'o duodamus resursus tai čia same shit, :)
- Ir dar iš kur pas jį tokie pinigai jei jis reklamos nesugebo nusipirkt :D ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 3 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2136 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...