Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

GĖDA !!!- eFear


iVron

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2004 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

TAIGI SVEIKI VISI SUPERGAMES.LT NARIAI
Ir žinoma counter strike pasaulio žaidėjai ;)

Taigi noriu papasakoti apie šį mano manimu apgailėtina projektą.
Taigi pradėsiu nuo pradžių. Taigi susikūrė tas projektas viskas normaliai nieko prieš neturiu, toliau pasireklamavo facebook grupėse, ir puiku. Tuomet sulaukia jie žaidėjų tai tai pat puiku.
Taigi aš ne būčiau aš... Jei nepasakyčiau kokio minuso, tai dar pagrindinis administratorius rašė kad daug darbo įdėjo ten ir panšiai taigi aš ir pasakiau koks čia darbas įdėtas sudėjai mokėjimus, amxbanus ir moda paleidai? Tai čia jau daug darbo ( žinoma tas mano pasakymas būvo juoko forma ) bet jis protingas profesorius to nesupranta. Taigi pasakui be skaitant matau kad parašyta unikalu xDDD Taigi ir aš vėl išriežiau savo nuomone kur čia unikalumas? Tai pat prasidėjo isterijos :DDDD Na ka o aš tik juoktis pradedu ir žiūriu kas bus toliau laikui praėjus pas mus projekte buvo reklamuojama ju svetainė bei serveris, žinoma tuos žaidėjus mes už baninome ir palykome ramybėj tiesiog nepagalvojau kad iki tiek žemai rutuliotis jie pradės, tai ką tu šnd vėl bet taip riebiai gerai užvarė :D Bet žinoma vėl bananas ir fsio ramu :D ( Aš juos suprantu jog jie pavydi kažko, o ko tiksliai dar ne isiaiškinau xD ) Bet pamenu vieno komentatoriaus žodžius jog jus prarasite visus žaidėjus na mano atsakymas paprastas tik pasijuokiau ir pasakiau kad be pavydo scenu :D Taigi toliau
po jų postu parašiau pora minusu kuriuos jie susitvarkytu bet žinoma Pagrindinis administratorius pradėjo save kelti į viršų ir įrodynėti kad aš pavydžių jog pas ji vos ne FULL serveris ;D Nu comn... xD Taigi žinoma, atsirado kurie ginti pradėjo ta projektą bet man vienodai aš įrodinėjau tai ką aš žinau ir tikrai nenusileidau, galiausiai gavosi taip kad viskas apstojo ( o ten su kitais gražiai apsipjovėm :D
Tai ką atėjo šiandiena ir ką mes matome vėl reklama tiek serveryje tiek mūsų projekto forume,. Žinoma aš juos suprantu jie jaučiasi kaip vaiku darželyje ir laiko save unikaliausiai bei geriausiais :D Jog turi lankomuma :D ( O be to lankomumas pas juos tik dėl to kad dalinamos nemokamos privilegijos Admini/vip ir pnš. Bet tai man vienodai :D )
Oi nepaminėjau jog mes irgi paleidome postu grupėje apie projektą ir panašiai bet gavome tik blokus ir ištrintus postus įdomu kodėl? Kila klausimas mhmm, toks vaizdas susidaro jog ten gal draugeliai tie efear'ai :D ? Nu neveltui pavadinimas sudarytas su žodžiu FEAR ( Baimė ) Tai bailiu projektas kuris akyvaiždžiai tai parodė

Tai ką visu pirma pravaliau savo foruma ir panšiai, nuėjau į tapačia grupe  ir parašiau istorija apie juos :)

Na ką praėjus porai minučiu gaunu pranešima jog tai kaip spamas :D Nu galvoju okey :D Tada patvirtino ...
IR dar po keliu minučiu pagrindinis mūsėt ten esantis grupės administartorius parašo komentara BYE :D Ną ka po minutės posto nebelieka :D

 

NA IR KAIP GALIMA SAVE VADINTI NORMALIAIS ?
MAN TIESIOG JUOKINGA IŠ TOKIU POILGIU
NA TIKIUOSI DAUG KAS TAI
PAMATYS
Peace!


Čia įrodymas jog postas grupėje buvo ištrintas

Grupės ištrinimo foto :D : https://imgur.com/FbNZlWn
Grupės post :D : https://www.facebook.com/groups/counterstrike16gos/permalink/784595838404709/



Štai kelį įrodymai dėl reklamos mūsų projekte
https://imgur.com/jpiORA7
https://imgur.com/8KWQres
 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Violet Evergarden parašė:

cia taspats kaip ziureti i du benamius besipesant, benamiai - cs 1.6 alegorija

Mhm, Tai kad nevisai suprasčiau jei čia būtų kokie konkuravimo kuris geresnis konkursas ar dar kažkas :DDDD Ir mes taip būtume darė bet dabar ...

Bet daba biški tu perdėjai :D
Tiesiog aš noriu kad visi žinotu ;P
 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, CEPKA.LT | ADMINISTRACIJA parašė:

Mhm, Tai kad nevisai suprasčiau jei čia būtų kokie konkuravimo kuris geresnis konkursas ar dar kažkas :DDDD Ir mes taip būtume darė bet dabar ...

Bet daba biški tu perdėjai :D
Tiesiog aš noriu kad visi žinotu ;P
 

Ką visi žinotu? Visiem po*uj :) Nesupratau ką tokia temą norėjai parodyti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, CEPKA.LT | ADMINISTRACIJA parašė:

Mhm, Tai kad nevisai suprasčiau jei čia būtų kokie konkuravimo kuris geresnis konkursas ar dar kažkas :DDDD Ir mes taip būtume darė bet dabar ...

Bet daba biški tu perdėjai :D
Tiesiog aš noriu kad visi žinotu ;P
 

nieko as ne perdejau, tiek vienas projektas tiek kitas projektas greit mirs nieko nepasiekes, nieko nenoriu izeisti, bet taip jau yra.

1aa9062f708c45ceb33407c0d362e457.png

o sitas dalykas yra totalus vaiku zaidimas, ir jeigu kazkas zmogui atsitiktu, uz ta komentara tu gali prasileisti baudele

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, anxiety parašė:

Ką visi žinotu? Visiem po*uj :) Nesupratau ką tokia temą norėjai parodyti.

Tai prašau kam komentuoti jei tau dzin :) ?

Dabar, Violet Evergarden parašė:

nieko as ne perdejau, tiek vienas projektas tiek kitas projektas greit mirs nieko nepasiekes, nieko nenoriu izeisti, bet taip jau yra.

1aa9062f708c45ceb33407c0d362e457.png

o sitas dalykas yra totalus vaiku zaidimas, ir jeigu kazkas zmogui atsitiktu, uz ta komentara tu gali prasileisti baudele

Amm, jeigu žmones perspėjimu dėl visku tai jau vaiku žaidimas? Na supratau tada :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Na bet smagu dabar ddos gaunam  ;)
Tiesiog smagu na telieka sulaukt ryto :)
Galės dossinti ką norės :)

@Budre - Tu ne minusus deliok o atsakyk kažką ;)
Žinoma aš irgi kaip savininkas sakyčiau čia melas melas :)
Arba akiu nerodyčiau kaip tu :)

Redaguota , nario CEPKA.LT | ADMINISTRACIJA
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ai realiai net neskaičiau iki galo, pora žodelių. Nu ka galiu pasakyti, tai kaip ir vaikiška, šiek tiek , rašyti apie kitus. Bet kadangi pats tai dariau, t.i youtubėj - daugiau reklamos tikslais, tai tik dėl to pateisinu.

 

O tie visi, administratoriai, nauji projektai, lyginimas savo ir kito, nu totalus briedas,  - reikia žiūrėti po savo nosim kas yra, koks išvis kam turi būti pisalas, ką daro kiti? Žaidėjai vistiek mato eilinius cs servus, kuriuose arba lošia žmonės , arba nelošia, ir nieko daugiau . Jie neivertina nei darbo įdėto, nei ką. ŽIŪRĖKIT Į SAVO DARŽĄ < *Myliu SuperGames.lt* reik lyst į kitus projektus nebepagaunu.   Čia tokie buvo anksčiau veikėjai fledingai, kiti ujobkai, tai keldavo nosį , bbet kaip šudę patys sedėjo taip turbūt ir tebesėdi.    Peace

Žodžiu - trumpai ir aiškiai - totalus briedas yra tie karai tarp projektų, užaugsit kažkiek , suprasit, ir apskritai turbūt nusižvengsit skaitydami savo parašytus postus )  ( Nes būtent ta ir darau pats, kai atrandu prieš 5-10 metų rašytus postus :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 Na žinai tai pasakyk kodėl populiariausi projektai Lietuvoje (kalbant apie counter strike 1.6) taip nedarė iš pat pradžių :D
Mhm, greičiausiai todėl nes nori pasiekti savo pastangomis ir panšiai bet dėja atsiranda veikėju kurie bando visokiais ir blogais keliais tai padaryti O tai mano manymu yra žemas lygis, o kaip kitiems man nesvarbu.
Gerai gaila paaukoti projektui finansu? Reklamoms ir panšiai ? Na žinoma gaila bus jei ju nėra.. Tai ir apsiema tokiais šudukais.
Bet žinoma visada tokiu veikėju buvo ir bus...
Nepamenu kelintais metais bet būvo panšiai kaip ir čia pas mus bet ten dar žiauriau buvo :D Tai ką tas kuris reklamavo po mėnesio neteko beveik visu žaidėju ir reputacija žmogaus suprastėjo ir dabar jei atidarytu ta projekta sužinoje kas toks ir panšiai ten tikrai lankomumas iš Lietuvos pūsės tikrai būtų mažas.
Mhm, mūsų projektas tikrai nėra naujas jis jau egzistuoja 7 metus ( o jei lošiai cs 1.6 tikrai žinai ) ragai.info ir cepka.lt
tai tik buvo pertrauka padaryta nuo visko ir vėl grįžtam į prieki.
t.y nemanau kad čia vaikiškas mano poiilgis visiems pranešti koks tai projektas, einantis ne iš gražiu pūsiu savo jėgom, bet per aplinkui ir šūdus darydamas...

-peace.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2004 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...