Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

GĖDA !!!- eFear


iVron

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2002 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Vaje ,ačiū už reklamas, nei nereikia pačiam stengtis, tokie postai neblogai pritraukia akių. Gaila laiko neturiu, pratesčiau čia tuos pokalbius, kad tik daugiau žmonių pritrauktu. Pilk kiek nori ant projekto jei tau taip atrodo teisingiausia. Vietoj to, kad parašytum man, gražiai pasitartume kurie žaidėjai, kokiais ip/nickais registravosi į forumą, reklamavo - "kartu" bendrai galėtume problemą sutvarkyti. Na, bet matau tu geriau išmanai kaip reikia spresti problemas. Tačiau niekada neįrodysi, jog aš kažką raginau eiti ir reklamuoti pas jus. Mūsų projektas sukurtas ne dėl pelno, brolau, mes ramiai žaidžiam tarpusavyje ir mums tikrai nerūpi nurungti kitus projektus. Aš jau tau esu minėjas šiame komerciniame versle žmonių nuomonių tu nesustabdysi jeigu jiems tai atrodys teisingai tai ir reklamuos mūsų projekta pas jus, tačiau jeigu taip spresi problemas niekada to ir nesustabdysim. Ne vienas tu toks piktas ir iš kitu savininkų gavau panašiu žinučių. Tačiau iš kuriu gavau gražias privačias žinutes su tais gražiai ir sutvarkėme problemas. Tokiu metu kai visi projektai žūsta siūlau visiems tik partneriauti, gaila, kad pas tave toks didelis pyktis, tiesiog galėtum prisijungti tapti didžiulio rato partneriu. Deja, geriau pabūti turgaus balsu. Ką galiu pasakyti sėkmės! Įskaudinti šia žinute taves nenoriu, galbūt tiesiog labiau paprotinti, kad drauge galime daugiau nei būdami priešiški ;) 

 

P.S aš esu www.efear.lt Savininkas šios temos didžiausias "kaltininkas" atsiprašau, savininkų kuriuos sutrikdė mano žaidėjai, jeigu parašysit dėl plintančiu reklamų drauge tai sutvarkysim! Visada esam pasiruoše ieškoti partnerių projektų, susisiekit su manimi privačiai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Taigi vaikinukas ;) Jei tu vaidini angelu kuries nieko nedaro ir tikrai nėra dėl nieko kaltas tai atsakyk
Suprask viena dalyka aš atėjau su PROXY ir serverj ir tu tikrai NEPRADĖJAI šaukti ir dar visaip raginti kitų žmonių eiti į savo projektą ? Su savo draugeliais iš discordo? IR žinoma tu gražiai kalbi kad moki administracijai pinigus už ju prižiūrėjima :DDD Šitas man labiau patiko iš pasakymu vienam iš prižiūrėtoju mano serveryje ( Pinciui ) ( Dar kaip jam sakai ateik pas mane ir aš mokėt pradėsiu ir panašiai :DDD )  Tu tikrai juokdarys esi jopapa ( amm jei dar gali įmesk demo mūsų serverio :P  Bet žinoma greičiausiai sakysi kad esi jau ištrines ;) )

Štai nuotrauka kad užbanintas likai ;)

https://imgur.com/FvlfO32

Dar karteli pamenėsiu jog sakei jog tu tokiu dalyku nedarai ir tu tikrai tikrai esi afigienas tik su savo reklamom pirkdamas ar bendradarbiaudamas su kuom nors Tai kaip paaiškinsi šita toks pat IP (Naudodamas PROXY ) bet dėja žmogus užmiršo pasirašyti savo ne tikra email ;) ir dar pasakyk kad tai tavo IP adresas tai vapšie MIRSIU :DDDDDDD
Ir žinoma tu šimtu procentu teiksi tai kad tai ne tavo EMAIL adresas ( o kad kažkas spicialiai taip padarė,) bet dėja pas mus reikia patvirtinti per savo email ;)

Ir dar tu sakai kad pas tave yra žaidėju :D Bet čia geras dalykas :DDD jie pas tave pasilieka tik dėl to kad jie gauna administratorius pas jus 42-3 administratoriai yra ir wtf :DDD ? IŠ VIENO PUIKIAI GAVAU ATSAKYMA kad jam buvo pasiūlytas nemokamai ir krč, kad tik ten ir žaistu :DDDDD ( tik nepagalvok kad pavydžiu :D:DDD )
Žinoma tai geras dalykas prisitraukti žmoniu pas save bet tik žiūrėk kad iš administratoriu neužsišiktu ant taves ir nepadarytu minuso :DDDD

Štai dar viena nuotrauka su įrodymais NICK pakeisti nes buvo tragėdija žiūrėti o kituus taipat pakeisiu kur imesiu. ;)
https://imgur.com/gizbP7x

Taigi Toliau šnekant apie reklamas, yra dar keleta tokiu fruktu kaip tu tik jie nesugebėjo jau pasikeisti su PROXY štai ir šitie gražuoliai
https://imgur.com/7ht6Zjc

IR PO JUSU SERVERIO apsilankimo jus gerai pasijuokt sugebėjot per DISCORD'a oi gardžiai :)) ir pas tumti sugebėjot
bet dėja yra matai administracijoj ir panelė kuri nemėgsta tokiu kaip jus :DDDDDDDD Ir viska gražiai reportuoja tai kaip čia tada paaiškinsi :o ? Oi ta šaunuolė KAROLINA <3

Žinai gaila bet tas vienas iš draugeliu nežino kaip aš per tikra skype užsivardinęs ir nežino kad aš esu čia savininkas ir kaip prakalbo apie ta reklama tavo per voice chat? :o ?
IR TIK NEPRADĖK ŠNEKĖTI KAD KAŽKAS REKLAMAVO MANO PROJEKTA PAS TAVE :DDD NE SKIEKVIENAS NU PRISIEKIU KIEKVIENAS ATSIKLAUSIA KUR GALI REKLAMUOTI. JIE NET KLAUSIA AR FACEBOOKE GALI :)

Na bet tu kaip ir sakei tu niekados nekaltas , tu esi rimtas VYRAS tu tikras ahuieniausias žmogus serverių tinkluose ;)
Tu skripteris ir programuotojas ! TU PATS kiečiausias atsiprašant D******u rate ;) Nesupyk už  šitą tiesa
NESUPYK

Redaguota , nario CEPKA.LT | ADMINISTRACIJA
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jau Uzp***ai KQLY Kiek tu verkt gali?

Visu pirma kai tavo brolis ateina ir reklamuoja savo cepka sudservi mano projekte tai cia normalu o jai kas reklamuoja tavo projekte tai cia jau baisu reik kelt i supergames.lt

ir verkt ten pastoviai - nebejuokink tu manes :) Budre neklausyk sito medzio ir tiek visi mato kad apsivaiges yra verkia pastoviai

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, HOPE.LT parašė:

Jau Uzp***ai KQLY Kiek tu verkt gali?

Visu pirma kai tavo brolis ateina ir reklamuoja savo cepka sudservi mano projekte tai cia normalu o jai kas reklamuoja tavo projekte tai cia jau baisu reik kelt i supergames.lt

ir verkt ten pastoviai - nebejuokink tu manes :) Budre neklausyk sito medzio ir tiek visi mato kad apsivaiges yra verkia pastoviai

Realiai čia ne tavo nei reikalas nei ką ;)
O bumeriokas atėjo :D
Visu pirma Nereikia mažo vaiko provokuoti ;)
Nereikia bereikalo slayinti ;) Ir stumti tokiu nesamoniu kaip " Jau KQLY liepė ateit žaist o pats bijo ateit " Ko man bijot ten tavęs?
nieko gi greit susimatysim nesvarbu
 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

As ne bumeris gali raimio pasiklaust (MAningo) pasakys tau kas esu. ne karta gerem su jo tai vat jai tu dar galvoji kad as bumeris tai labai klysti. - Bet reklamos tikrai nebus sudservio cepkinio pas mane projekte. :) sedek toj cepkoj ir zaisk. Jai pats stumi ant kazko kad reklamina tai kam pats taip elgies? :D Ir tu man nepasakysi kur man kishtis o kur ne

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, HOPE.LT parašė:

As ne bumeris gali raimio pasiklaust (MAningo) pasakys tau kas esu. ne karta gerem su jo tai vat jai tu dar galvoji kad as bumeris tai labai klysti. - Bet reklamos tikrai nebus sudservio cepkinio pas mane projekte. :) sedek toj cepkoj ir zaisk. Jai pats stumi ant kazko kad reklamina tai kam pats taip elgies? :D Ir tu man nepasakysi kur man kishtis o kur ne

Na taip tu ne bumeris žinoma žinoma ;)
Bet ne mano bėdos nereikėjo taip daryti ;) - Ir neprovokuoti mažo vaiko o už jo atlyktus žigdarbius aš aneatsakau jus patis kalti ;)
ir man vienodai su kuo tu gėriai ir pnš :D
 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Neprovokuoti?:D Ka tu cia nusisneki kokios dar provokacijos? Nereikejo jam siulyt zaidejams kitur eit zaist nebutu gaves slay. O po slay isvis pradejo IP tavo servo metyt. - ne mano problemos. Tad jai stumi ant kitu del to kad reklamina pats malonek to nedaryt. Tai nachui tu sakai kad as bumeris? - durnelis *Myliu SuperGames.lt* negaliu

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, HOPE.LT parašė:

Neprovokuoti?:D Ka tu cia nusisneki kokios dar provokacijos? Nereikejo jam siulyt zaidejams kitur eit zaist nebutu gaves slay. O po slay isvis pradejo IP tavo servo metyt. - ne mano problemos. Tad jai stumi ant kitu del to kad reklamina pats malonek to nedaryt. Tai nachui tu sakai kad as bumeris? - durnelis *Myliu SuperGames.lt* negaliu

Neprakaituok bumeriokai neprakaituok ;) Tu turi vilties TURI :P
Na žinoma žinoma čia visi tokie angelai ir visku visku teisingiausiai sako bet nėra tokiu įrodymu kad tai įrodyti .
Na realiai kaip ir sakiau žinau kad gavo bana pasakė, aš paklausiau kodėl jis atsakė : " Jog pradėjo slay'inti ir mane tai už*****o " ir fsio kalba baigta ;) Tai kad paprakaituok ;)
Ir be to jei norėčiau ten pas jus reklama leisti tai tik reikia pasakyti saviems kad ateitu ir duotu reklamos fllood ;) Bet dėja man to nereikia :) Užtenka tiek kiek yra :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, HOPE.LT parašė:

Nu tai pasakyk =D Ko cia rasineji veltui? Noretojau :DD Toks juokingas verki cia ant kito projekto kuri tas temas nueik peticija parasyk del efear uzdarymo gal :D

O ko tu taip  prakaituoji rimtai :D ? Tave tenkina tas gal ar kas tau yra :D ?
kaip ir sakiau nėra man tokio tikslo daryti bumeriokai tu bumeriokai :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tu paziurek kiek tu rasineji del to efear'o tiesiog mane tai uzpiso :) nachui man cia prakaituot? Kai tu medis esi verki del kazkokio projekto kad reklamino kuri temas prakaituoji cia rasai *Myliu SuperGames.lt* kiek laiko tos tekstus bandai ale apsimest "vargseliu kuri skriaudzia visi reklamom" baisu ;DD

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na bumeriokai baip tu taip nepyk ir neprakaituok jopapa graudumėli tu :D
- Aš čia viską taip rašau nes taip nesidaro ;) Suprasčiau viena kartą kitą kartą koks žaidėjas pradėtu reklamuoti serveryje ir būtų ramu bananai būtų išdalinti ir viskas tuom baikta ;) bet jau ne taip kaip dabar viskas vyksta ;)
O tu daugiau pakomentuok bus su kuo susirašyt temoj ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Bumeris x) parašė:

Paguoskit gi jus šita bidalaga "KQLY" taigi visi kalti tik ne jis ;DD

O naujas bumeriokas,
Na žinoma tu geradaris žinoma :)
O jei aš ka ir padaryčiau čia bereikalo nerašyčiau ;)
Realiai tai bent jei rašai tai rašyk suprantamai ir argumentuotai ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

3 minutes prieš, Bumeris x) parašė:

taves vpsh nieks neminejo nyk ) nekomentaves 

 

edit- 

Dariau taves vpsh nieks neminejo nyk ) nekomentaves 

Tai kad tau reikėtu bėgt iš čia nes taves niekas nekvietė :D

3 minutes prieš, fipp.lt administracija parašė:

eikit visi į rushas.eu ir laimingi būsit.

 

Tas jausmas kaip žmonės nežino kaip pasiskelbti :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2002 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...