Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

GĖDA !!!- eFear


iVron

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1997 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

prieš 2 valandas(-ų), CEPKA.LT | ADMINISTRACIJA parašė:

Blemba prigavai mane mane man tik 15 o galvojo dauguma kad daugiau eh.. na tebunie tu dabar geriausias!
- Taigi dabar kalba eina apie foruma, mhmm TIKRAI įdomu kodėl susvyravo tavuo nuomone, ogi todėl jog jis bande perkelti viska kitur bet matai kaip jis save teikia "Koderiu" to nesugebėjo padaryti, o tai labai keista mano kaip penkiolikinio galva neįšneša ;/
* Toliau vaikine, o kas sakė kad pas mane ĮSPŪDINGAS? Kas tau taip sakė? Tu bent jau matei kad aš sakyčiau ar kur nors rašyčiau visa šita :o ? Ne nu tu prikolistas tikrai, tu kaip pilnametis tikrai prikolistas.
* Toliau kalbi apie amxban'us tu ką galvoji penkiolikinis nežino nieko apie juos :O? Nu nebesijaudink ir žinok kad suprantu ;) ir viskas viršuje kur ką tik skaitei pasakyta. - Tik matai, padarai viena klaidą ir atviros durys visur (BET jis jugi koderis jopapa) .
* O ir be to tu mane gal seki kad žinai jog aš vidutiniokas :O? Ne nu rimtai tu seklys... ir atspėjai aš pirma kartą matau kažkoki tai plugina ir koki koduka ;// Pasirodo tu ant kiekvieno žodžio teisus Misteri CC .
* O dėl kritikavimo viskas parašyta su įrodymais ir kitais lele, tai kad nereikai man čia tavo tu nesąmoningu ir be prasmių nuomoniu apie tai ką tikrai gerai žinau ;)
* O tu būsi tikrai kiets pilnametis jopapa, nu nežinau daugiau ką tokiam ir parašyti..

* P.S Ponuli pasiskaityk viska kas čia rašoma, ir kaip ponas ahuienas nebe sugebėjo priimti tiesos ;/

matosi, kad penkiolikinis.

Aš tau sakiau argumentuotai pateik kodėl efear yra šūdas, o tu man siūlai skaityti ale kas čia rašoma, 4 kartus peržiūrėjau tavo temą ir vapšie nieko nesupratau, nes rašai, kad tik rašyt.  Kad ir su reklama? kodėl iškart reikia stumt ant pačio projekto jeigu koks nors random čiuvas atėjo ir pradėjo reklamuot ? Savininkai dėl to nekalti gi, ar tavo smegenys tiek dar neišneša cypliau.  Kai turėsi ką normaliai pasakyti, o ne pezėjimus tada atsakyk į šią žinutę, kitu atvėju pridusk.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 6 valandas(-ų), Gytis CC parašė:

matosi, kad penkiolikinis.

Aš tau sakiau argumentuotai pateik kodėl efear yra šūdas, o tu man siūlai skaityti ale kas čia rašoma, 4 kartus peržiūrėjau tavo temą ir vapšie nieko nesupratau, nes rašai, kad tik rašyt.  Kad ir su reklama? kodėl iškart reikia stumt ant pačio projekto jeigu koks nors random čiuvas atėjo ir pradėjo reklamuot ? Savininkai dėl to nekalti gi, ar tavo smegenys tiek dar neišneša cypliau.  Kai turėsi ką normaliai pasakyti, o ne pezėjimus tada atsakyk į šią žinutę, kitu atvėju pridusk.

Vaikinas, nebeužknis ryteri dydisis.
tau pasakyta kad visi faktai pateikti o ką tu čia pizdėlini vienodai man, pirma persiskaityk visa turiny apie tai kodėl ta tema su kurta. ir pi****k į mokykla ;) Jau tikrai zajibaly tu mane, su savo beverčiais vieno žodžio argumentais. Mat atsirado dydis kunigaikštys šudmalys ant balto žirgo kuris gyna tuos kurie net reklamos neįperka.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), CEPKA.LT | ADMINISTRACIJA parašė:

Vaikinas, nebeužknis ryteri dydisis.
tau pasakyta kad visi faktai pateikti o ką tu čia pizdėlini vienodai man, pirma persiskaityk visa turiny apie tai kodėl ta tema su kurta. ir pi****k į mokykla ;) Jau tikrai zajibaly tu mane, su savo beverčiais vieno žodžio argumentais. Mat atsirado dydis kunigaikštys šudmalys ant balto žirgo kuris gyna tuos kurie net reklamos neįperka.

Tu čia apie savo vieno žodžio argumentus ? Nes taip ir atrodo

Kuri temas be reikalingos informacijos, savininkai kaip ir sakiau nekalti jeigu kažkas reklamuoja jų projekta. Tarkim aš nueisiu prispaminsiu visur cepka cepka ir galėsi srėbti, jog neįperki reklamos ? Juokingas esi cepkiniau. Neturi ką pasakyt tai kam dar bandai čia savo durną teisybę įrodyt ? :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
prieš 9 valandas(-ų), Gytis CC parašė:

Tu čia apie savo vieno žodžio argumentus ? Nes taip ir atrodo

Kuri temas be reikalingos informacijos, savininkai kaip ir sakiau nekalti jeigu kažkas reklamuoja jų projekta. Tarkim aš nueisiu prispaminsiu visur cepka cepka ir galėsi srėbti, jog neįperki reklamos ? Juokingas esi cepkiniau. Neturi ką pasakyt tai kam dar bandai čia savo durną teisybę įrodyt ? :D

TU RIMTAI DEBILAS?  - JO GMAIL JO TIKRASIS IP ir PC informacija  (* TAI *Myliu SuperGames.lt* ČIA NE JIS *) ????? TU GAL NENUSIŠNEKĖK GINDAMAS KAŽKOKI velnia kitaip negaliu pavadinti
- Realiai tegul jis čia ateina ir parašo atsakymus į mano argumentus,. Ir jei atrašo sumetu dar daugiau INFO ir VISAS kitas SS bei jo visus duomenys kaip ir kur ką darė .
O kaip ir sakiau tu geriau net nesikyšk ten kur nereikia, gini? Gink bet pirma sužinok viskas kaip yra. O ne lisk tu job**tui į šikna.

dar jis sako įrodymus ne tu tikrai atsitraufaves... Jei tu ju dar nematai .. xD DebilDaun.

Redaguota , nario CEPKA.LT | ADMINISTRACIJA
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

26 minutes prieš, CEPKA.LT | ADMINISTRACIJA parašė:

TU RIMTAI DEBILAS?  - JO GMAIL JO TIKRASIS IP ir PC informacija  (* TAI *Myliu SuperGames.lt* ČIA NE JIS *) ????? TU GAL NENUSIŠNEKĖK GINDAMAS KAŽKOKI velnia kitaip negaliu pavadinti
- Realiai tegul jis čia ateina ir parašo atsakymus į mano argumentus,. Ir jei atrašo sumetu dar daugiau INFO ir VISAS kitas SS bei jo visus duomenys kaip ir kur ką darė .
O kaip ir sakiau tu geriau net nesikyšk ten kur nereikia, gini? Gink bet pirma sužinok viskas kaip yra. O ne lisk tu job**tui į šikna.

dar jis sako įrodymus ne tu tikrai atsitraufaves... Jei tu ju dar nematai .. xD DebilDaun.

bla bla bla :DD jau matau sprogsi iš pykčio :DD tavo argumentus sakai ? :D parodyk nors vieną

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2018-04-10 20:17, HOPE.LT parašė:

Jau Uzp***ai KQLY Kiek tu verkt gali?

Visu pirma kai tavo brolis ateina ir reklamuoja savo cepka sudservi mano projekte tai cia normalu o jai kas reklamuoja tavo projekte tai cia jau baisu reik kelt i supergames.lt

ir verkt ten pastoviai - nebejuokink tu manes :) Budre neklausyk sito medzio ir tiek visi mato kad apsivaiges yra verkia pastoviai

Verkia, kad pas jį reklamuoja, nors tavo šūdinos reklamos skamba ir kituose servuose, tai kaip čia misteri cepkiau nelankantis mokyklos ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 8 valandas(-ų), Gytis CC parašė:

Verkia, kad pas jį reklamuoja, nors tavo šūdinos reklamos skamba ir kituose servuose, tai kaip čia misteri cepkiau nelankantis mokyklos ?

Oi tu nepradėk :D:D:D Pingai yra skiriami projektui be problemu :D
Reklamoms tai pat.
KITUR KAD REKLAMUOJA PATEIK TA INFORMACIJA ( SU IP ADRESAIS KAD GALĖČIAU PASAKYTI AR BENT BUVO PAS MANE NORS KARTELĮ ATĖJAS Į SERVERI ŽMOGUS )
TAI kad nepasakok nebūtų dalyku, jaunuoli

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

Sveiki. Taigi siandien susidariau su taip sakoma 'efear sudservio reklama kituose servuose' is tikro buvau galvojes kad sita tema tik sudo malimas bet pasirodo ne.

Atsidariau projekta pries kelias dienas. pasiemem reklama is gametrackerio(ne reklama) cs-servers(ne reklama) ir t.t na tikrai nepagailejome pinigu vystiti projekta ir tikrai nevaikstom po kitus projektus ir nereklamuojam ( stengiames savais budais isreklamuoti pirkdami reklamas ir t.t ) Tame ir esme kad Zaideju buvo na gal 8~9 serve tada ateina veikejas su nicku "***--***" Kazkas panasaus pradeda visus vaikais vadinti ir sakyti kad sitas projektas nieko nevertas (sudas) Ir Pradeda reklamuoti efear.lt IP. Stai chatas Bei reikalui esant Galiu ir demo ikelti issisaugojes esu. 

Manau jie reklamuos per kitus cs serverius kol kazkas neprades ddosint ju. ( netgi nupirko Vokishka VPSA su lagu +30.) Kitaip matyt negali isreklamuoti serverio. Baisiai.

Biski Irodymu Pateiksiu -

L 05/29/2018 - 22:47:03: [FB]Ban Player [*--*] [82.135.226.32] [STEAM_1:0:1288106044] on Permanent for Reklama by cheater from the past from

2.demo - https://www23.zippyshare.com/v/Rc0lhOsV/file.html

3. Nuejus i sudservio foruma Paspaudus Admin Sarasas - CTRL +F (Paieska) Ivedant IP IR ka gi mes cia suradome.

Taigi manau uz reklama gaunami adminai - Budre's Sudservio serveryje. PEACE!

  82.135.226.32 82.135.226.32 bcdefijnoptu 21. Geg 2018 - 16:13:09 15. Bir 2018 - 16:13:09
Redaguota , nario PlayOrDie.LT
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sveikas, ir malonu man skaityti kad tai ne mums vieniems šitie ubagėliai daro.
Aš sakau, jie ant tiek savimi pasitikintis kad joptvaimat, FB grupėse (cs1.6) mane užblokavo tai padaryčiau budriukui hujkui navarotu tai tada sakytu kaip vienam iš mano komandos nariu ( Tai gal prisijunk prie mūsų eGaidžiuku )
- Realiai išvada paprasta, buvo .LT galūnė pavirto i .EU KODĖL? - Atsakymas paprastas PINIGU stigis nors neesmė kad čia prieš pūsė mėnesio 40~ over ADMINU buvo nupirkta ALE :D:D:D Ir sako kad mums geriau .EU :D:D Apgailėtini :D
--- Žodžių kokius tik turit įrodymus ar variantus apie tuos lavoniukus, dėkite čia nes su tokiais reikia kažką daryt darmajėdais. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai faktas kad truksta pinigu jiems.

Vien tas faktas pasako - Kad jie nusipirko uzsienietiska VPS. (Resursu daug Bet Pingas 30+ man toks pingas kai kituose lietivskuose servuose man 2~5 max. )

Pazystama buvo uzsukusi i ta projekta pries pora dienu tai iskart tik i serva atejusi iskart siule pereit i sita projekta is kito (Nereklamuosiu kokio bet ne mano.) Sake iskart Priziuretoja uzdetu ir t.t :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 6 valandas(-ų), PlayOrDie.LT parašė:

Tai faktas kad truksta pinigu jiems.

Vien tas faktas pasako - Kad jie nusipirko uzsienietiska VPS. (Resursu daug Bet Pingas 30+ man toks pingas kai kituose lietivskuose servuose man 2~5 max. )

Pazystama buvo uzsukusi i ta projekta pries pora dienu tai iskart tik i serva atejusi iskart siule pereit i sita projekta is kito (Nereklamuosiu kokio bet ne mano.) Sake iskart Priziuretoja uzdetu ir t.t :)

Ta firma Lietuviu yra ( o jei klystu tai partneriu ) Jie galvoja nusipirkdami Užsienio hosta, pritrauks Užseniečiu bet dėja. Nes tas hostingas iš kurio pasiėmė, nėra plėtotinos :D

- O dėl privilegijų tai žinoma bando kad tik pritraukt su jomis :D pats ( Koderis/Dizaineris/ CEO MEISTRAS / Pawn'eris )
ir nesugeba nieko įpatingo tik paburbėdi ( Užblokuoti per FB/SKYPE/DS ) Žinoma buvo gražiai su juo tartasi jog susitinkam pašnekam ir ramu bet deja jis niekados laiko neturi ir baigesi blokais :D
Bet esmė tame kad kaip tik atidarė praėjo puse mėnesio pradėjo daugintis Adminai :D Iš 6 pavirto į 58 XDDDDDDDD
tai galima pasakyti iš kur pas juos žmonių yra ir viskuo tiki ką jiems pasako ir žinoma šokinėja pagal Budre'iausko šikna :D

prieš 5 valandas(-ų), LUMME parašė:


Apmaudus tas ju projektelis... Nezinau kas ten lost gali

Hahahha, Žaidžia tik tie kurie galvoja kad ten viskas Ahuien :D:DDD Nors nueini bugintas mod'as bet neesmė :D:D:D Visi prisibugina ir ramus buna :D Tyli :D:D ( administratoriai :D )

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 3 valandas(-ų), Stafke parašė:

islyskit jus geriau i lauka nes galveles jau biski perkaito...

Tu negink to kuris prisiahuielines belekaip :D  Jei žmogus pribrido tai padėk jam išbrist iš š**o bet.. Deja greičiausiai jau nebe padės :D Gaila bet esmė tame kad nežino žmogus kaip su steamcmd įrašyti serverį :D GRAUDUS :D:D:D KODERIS :D
- Geri atnaujinimai :D:D:D KLAIDAS FIX'ina byčas :D :D:D :D:D  Juokdarys :D:D:D:D  ( CITATA : Sveiki, na ką gi atiduodu visa save, ) nu šitas tikrai geras :D:D ATiduoda į ką kur darbai progresas jo rankomis padarytas :D ? Apart pluginu įdėjimas :D ?

IR BE TO KĄ JIS NEGALI NIEKO GERO PATS PASAKYTI ? GALĖTU IR ČIA PANEIKt VISA ŠITĄ PATEIKTA INFORMACIJA JOG TAI NETIESA ;(  ( Pačioj apačioj :D rašo bahuras prašo pagalbos :D O pats nieko nemoka joptvaju mat )
rFwdTRT.png
Gražiu žodžių taip tu gausi iš savo vergu kitaip negalėčiau pavadinti net .. xD ( kurie tavimi tiki ir lelel ) :D
 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

C'mon, rimtai? :D Suplaukė visi šūdai iš efear ir pats didžiausias ir SMYRDŽIAUSIAS net atėjo pareikšt savo šūdinos nuomonės ir dar pasiteisint "Ačiū už reklamą". Jei draugas atsiųs, tai paviešinsiu ir jūsų pokalbį dėl jungimosi prie jūsų pasiūlymo. @Budre, patikėk užpisi kažką taip, kad po to verksi, kad kažkas atsitiko projektui ar tavo kompui (nei gąsdinu, nei įspėju. TIK PASAKAU + PASIDIDINK RAIDES, nes dar nedažiūrėsi ir RĖKSI "ką čia grasini")

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
prieš 20 valandas(-ų), CSGOO.eu | Gabis parašė:

Jei draugas atsiųs, tai paviešinsiu ir jūsų pokalbį dėl jungimosi prie jūsų pasiūlymo

čia apie katruos dar :D?
- @Budre Laukiam tavo atsakymu , koderiuk :P

Redaguota , nario CEPKA.LT | ADMINISTRACIJA
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1997 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...