Peršokti į turinį

karolis2091

Narys
 • Pranešimų skaičius

  106
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Atsiliepimai

  100%
 • Forumo eurai

  65 +Pervesti

Reputacijos taškai

29 Bus matyti ko vertas

4 sekėjų

Apie karolis2091

 • Nario rangas
  HostData.eu
 • Gimtadienis 1997.12.20

Susisiekimo būdai

 • Skype
  karolizzz3211
 • Tinklalapis
  https://hostdata.eu/

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

880 profilio peržiūros
 1. HostData.EU 
  Pigus ir kokybiškas web hostingas :)

  1. mariusqw

   mariusqw

   pigus ir kokybiški žodžiai nėra suderinami :?

 2. karolis2091

  [ HostData.eu ] HALLOWEEN ( 🎃 Visiems planams 30% nuolaidą 🎃 )

  Jai padaryta kitaip, kodėl tai yra problema ? jai esate pripratę prie kitų saugos sistemų , ir kodėl męs turime daryti taip kaip daro kiti ? ir cituoju : Retai bekomentuoju, tik kai pamatau prastą produktą " kaip jūs galite kalbėti apie produktą kai yra kalbama apie visai kitą dalyką, nes jus neturite nei vieno produkto iš musų , o kalba eina apie recaptcha , tai nenustato produkto kokybės , ir ką turite omeny dėl profesionalumo ? kai pas jus jo išvis nematyti .
 3. karolis2091

  [ HostData.eu ] HALLOWEEN ( 🎃 Visiems planams 30% nuolaidą 🎃 )

  ne puikus požiūris o saugumas, jai nepatinka kaip veikia saugumo sistema galite nesinaudoti musų paslaugomis tai paprasta .
 4. HostData.eu , pigu, saugu, patogu.
  www.hostdata.eu

 5. gal kas BM-800 mic turi visa komplekta su usb "power" ? nupirkčiau . ( žiurint kokia kaina)

  1. euLukas

   euLukas

   Turiu jau apie metus guli stalčiuj nenaudojamas, nes taip ir nenusipirkau phantom powerio. Tai nežinau galiu parduot jei reikia, bet be ipakavimo ir t.t. Nors jis ir taip pigiai naujas kainuoja dabar :D 

 6. karolis2091

  Kuris mikrofonas geresnis?

  bm-800
 7. karolis2091

  Reikia pagalbos su minecraft serverio paleidimu ant vps

  1. Prisijungti prie VPS . 2. Susikurti folderi: mkdir minecraft 2. Isirašyti java : sudo apt install openjdk-8-jre-headless 3. Parsisūsti norima minecraft, spigot , versija , 3. isikelti failus į direktoria cd /minecraft 4. isirašyti screen : sudo apt-get screen 5. minecraft paleidimas : cd /minecraft susikurti faila "start.bat" 6. Į start.bat įrašyti : @ECHO OFF java -Xms4096M -Xmx4096M -jar minecraft_server.jar nogui pause 7. paleisti serveri : cd /minecraft ./start.bat 8. cd /minecraft eula.txt ir ten gale true. 9. paleisti serveri su screen : screen cd /minecraft ./start.bat 10. Žaisti. SRR JAI YRA KLAIDŲ , TINGIU TAISYTI.
 8. Sveiki Visi, dabar panaudojus kupona " supergames " per HostData.eu, pirmi 10 pirkėjų  , gaus 40% nuolaida visiem web planams nuo plano MINI  https://hostdata.eu/ 

  1. Ankstesni komentarai  8 daugiau
  2. heicmeister

   heicmeister

   @#Tadas nemokate priimti kritikos, krepšinis ne prie ko čia. Aš drąsiai galiu teigti, kad trūksta įdirbio pačiai svetainei, nes 

   1. Nesugebate susitvarkyti, net navigacijos linkų.
   2. Slideris, du vienodi slide? Koks tikslas tą patį dėti?
   3. Užsakymo formą paini, atbaidanti.
   4. Social networkai, neveikia kam juos dėti iš vis?

   Būtų galima ir daugiau prisipisinėti, bet tiesiog floodinat ir daugiau nieko nedarot.

   @HostData, aš iš vartotojo pusės sakau, neveikia, kam tada tas dropdownas, jei negali jo pačiam vartotojui keisti? Paslaugų tickas, irgi turėtu funkciuoti. ( Nesikabinėju, kad pabėgęs tickas nvm čia, bet tada kam jis reikalingas ? Gal jį iš viso išiimti?) Tu supranti, kad pačios formos pateikimas yra prastas? Nieko nesakau apie surenkamą informaciją, bet pamačius tiek inputų tikrai ne vieną atbaidėt klientą, galima viską padaryti labiau user-friendly. Vietoj, to kad improvintumėt svetainės user experience, jūs supergames.lt floodinat hostadata - pigu, stabilu, patikima.

  3. HostData

   HostData

   @heicmeister Ačiū už tavo nuomonė, aš iš vienos pusės sutinku iš kitos ne. Tačiau šiuo metų yra kuriama nauja užsakymo sistemą, todėl nematau prasmės kol kas keisti vien dėl vieno žmogaus tai tavęs, nes visi kiti dar nesiskundė, taip greitų metų būs įprasta vartotojo registraciją su paspaugų užsakymais. :)

  4. heicmeister

   heicmeister

   @HostData dėl manęs galite ir nieko nedaryti, aš tikrai rinksiuosiu patikimesnius paslaugų tiekėjus kaip serveriai.lt ar hostinger.lt. Tiesiog sakau, kad su tokių prastu pasiruošimu ir projekto kišimu visur nieko nepasieksite. O kam kitiem skųstis tokia forma? Atsidarai užsakymo formą pamatai kokia ji paini ir tada išjungi, eini pas kitą paslaugų tiekėją kur viskas žymiai patogiau ir paprasčiau. Jūs net neturite pasiūlyti tai ko kiti neturi pvz. hostinger visada žaidžia dabar per savo 24/7 supportą, nes jei neklįstu Lietuvoje vieninteliai. Sėkmės.

 9. Hostdata.eu buvo sutvarkyti subdomenai .h0.lt , .playme.lt ir t.t , kviečiame išbandyti musu paslaugas , kurios prasideda tik nuo 0,30e :)

 10. dėja bet bitly.com ne reklamos jai ne žinojai, tai google statistika rodantis link , kad butu galima matyti viska ar ne botai ir t.t
 11. HostData.eu 
  Pigu, Saugu, Patogu :)

  1. Ankstesni komentarai  3 daugiau
  2. #Tadas

   #Tadas

   48 minutes prieš, Ricci parašė:

   Aš asmeniškai nesirinkčiau naujų tiekėjų paslaugomis, nes nėra garanto, kad neužsidarysite ir jums užsidarius man pinigų niekas negrąžins, geriau rinktis stabilius tiekėjus. Kai įgausite patikimumo ir pastovumo, gal ir pasinaudosiu. 

   Šiaip jei kiekvienas žmogus bus tokios nuomuones tai tik žlugdysit patys projektus, kaip gali projektas įgauti patikimumo ir stabilumo jei nebus klientų? 

  3. Ricci

   Ricci

   @#Tadas Kadangi aš galvoju į ateitį, todėl nesirenku naujų hostingų. Puiki patirtis buvo su serveroffer.lt, kainos pigios, viskas tvarkoje, suteikė nemokamą hostingą už reklamą, pasirinkau, nes visi vertino dėl Anti-DdoS, tačiau paleisdamas serverį starto metu su tuo hostingu pasigailėjau, išjungė serverį su nemokamu boot'eriu. Klientų labai lengva gauti, tik reikia mokėti pasidaryti kaip justhost.lt, vaikai perka ir viskas. Gal net didesnis pelnas nei vpsnet.lt ar kažkur kitur. Siūlykit jau įrašytus SA-MP, MC, CS serverius arba pamokas/įrašymą nemokamą į VPS ir pritrauksit tų klientų.

  4. heicmeister

   heicmeister

   prieš 4 valandas(-ų), #Tadas parašė:

   Šiaip jei kiekvienas žmogus bus tokios nuomuones tai tik žlugdysit patys projektus, kaip gali projektas įgauti patikimumo ir stabilumo jei nebus klientų? 

   O ar čia klientų bėda, kad jie jumis nepasitiki? Jums reiktu daryti išvadas, siūlykit tai ko nesiūlo kiti, taikykit akcijas,  susikurkit savo įvaizdį.

 12. hostdata.eu , pridetas naujas trumpas subdomenas - H0.lt
  kury galite naudoti , pvz : mc.h0.lt ir t.t subdomena gaunate perkant betkoki plana , yra ir playme.lt pvz: mc.playme.lt , ir uždarbs.eu pvz : namu.uzdarbis.eu :) 

 13. www.hostdata.eu
  pridėjom daugiau planų , 
  ir daugiau resursų , + Labai geros kainos . tik nuo 0,30ct

 14. Seveiki . ieškau kas padarytu reklaminį bannerį . išmatavimai : 750x100 ir ; 234x60 baneriai apie web hostinga . HostData.eu jai padarėt bannerius atsiuskite i pm ( jusų parodomasis baneris turi turėti jusų watermark ) kad nebutu nesamonių . ir butinai parašykite savo kaina Visiem geros dienos .
 15. karolis2091

  perku nupirkčiau FB page - paskira

  skaiciu truksta . tokius page as pats galiu per 5min padaryti man reikia kad butu bent 2-3k (sitas jau turėjo but suprantamas dalykas )

×