Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

SAMP Registracijos sistema by Gucci`


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2160 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

1 minute prieš, intrigantas parašė:

labai savim pasitiki vaikinuk, jog mane mokini scriptingo :)) o kode nieko nemačiau ypatingo, taip, kad dar daug mokytis ir mokytis.

 

btw nuomą padarysiu kai turėsiu laiko, yra svarbesnių reikalų nei sedėti prie kompiuterio tokiu laiku, tą patį siūlau ir tau

Tai ko čia sėdi tada?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, makflaj parašė:

Tai ko čia sėdi tada?

koks tavo reikalas ką aš čia darau, kur aš užeinu ir kur aš lankausi. Tokie juokingi vaikai šiais laikais, siūlau tikrai susirast draugų jie dažniausiai padeda atrasti gyvenimo tikslą, o man tiesiog sedėti su jumis ir skaityti jūsų prakaituotomis rankomis rašytus postus yra malonu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, intrigantas parašė:

koks tavo reikalas ką aš čia darau, kur aš užeinu ir kur aš lankausi. Tokie juokingi vaikai šiais laikais, siūlau tikrai susirast draugų jie dažniausiai padeda atrasti gyvenimo tikslą, o man tiesiog sedėti su jumis ir skaityti jūsų prakaituotomis rankomis rašytus postus yra malonu.

Vaikai :funny::funny:... Yra tu draugu, priciom tas gyvenimo tikslas dabar, atejai ir sudus komentuoji, bet pats nieko iki siol ir neparodai.. Kaip parodysi jog musu rankos prakaituotos, tada ir kalbek.. Mes tai ne - TU

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
18 minutes prieš, intrigantas parašė:

labai savim pasitiki vaikinuk, jog mane mokini scriptingo :)) o kode nieko nemačiau ypatingo, taip, kad dar daug mokytis ir mokytis.

 

btw nuomą padarysiu kai turėsiu laiko, yra svarbesnių reikalų nei sedėti prie kompiuterio tokiu laiku, tą patį siūlau ir tau

 

btw2 gana greitai išmokai kodint :))

image.png.1c2293edbc1dc206b7d4ad84b657ce48.png

Nei pusės dūmo nebuvo, kad mokinčiau aš tave kažko:D
Tai priimk pawn battle ties nuomos sistema, į vienus vartus mane suvarysi tikriausiai :funny:
Visa sistema tokiu kodo pagrinde parašyta, paprastesnio varianto nesugalvosi, na, o pono kodas nenustebino, aišku, tokioj sistemoj kaip login/register tikiesi kažką stebūklingo pamatyti, jei toks ahujenas skripteris būtum, koks manai esąs, nebūtum net prašęs kodą parodyt, nes tai fucking login/register sistema kur tu nieko nepamatysi, stebūklingai protingesnio kodo.
Ir tai, būtų kodas šūdinas būtum jau prisikabinęs, bet tavo skill level below me, supratai, kad yra geresnių ir tyli šiną suraukęs su ta savo nuomos sistema 5 min darbo. :D
Jo, greitai mokausi ir per pora dienų jau sistemą pristačiau, o tu į valandą po vieną raidę gal nuomos sistemai parašai, reikalų ministras neranda 5 minučių nuomos sistemai.. :D juokini žmones pats to nejausdamas.
Sutik su pawn battle ir aš būsiu ramus, nes aš toks žmogus, kuris neužsigesins kol neįrodys savo.

Redaguota , nario Gucci`
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 5 valandas(-ų), Gucci` parašė:

Nei pusės dūmo nebuvo, kad mokinčiau aš tave kažko:D
Tai priimk pawn battle ties nuomos sistema, į vienus vartus mane suvarysi tikriausiai :funny:
Visa sistema tokiu kodo pagrinde parašyta, paprastesnio varianto nesugalvosi, na, o pono kodas nenustebino, aišku, tokioj sistemoj kaip login/register tikiesi kažką stebūklingo pamatyti, jei toks ahujenas skripteris būtum, koks manai esąs, nebūtum net prašęs kodą parodyt, nes tai fucking login/register sistema kur tu nieko nepamatysi, stebūklingai protingesnio kodo.
Ir tai, būtų kodas šūdinas būtum jau prisikabinęs, bet tavo skill level below me, supratai, kad yra geresnių ir tyli šiną suraukęs su ta savo nuomos sistema 5 min darbo. :D
Jo, greitai mokausi ir per pora dienų jau sistemą pristačiau, o tu į valandą po vieną raidę gal nuomos sistemai parašai, reikalų ministras neranda 5 minučių nuomos sistemai.. :D juokini žmones pats to nejausdamas.
Sutik su pawn battle ir aš būsiu ramus, nes aš toks žmogus, kuris neužsigesins kol neįrodys savo.

kodėl turiu su kažkokiu prasčioku kovoti? ką turiu įrodyti, kad tu didesnis *Myliu SuperGames.lt* nei manai esąs?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
19 minutes prieš, intrigantas parašė:

kodėl turiu su kažkokiu prasčioku kovoti? ką turiu įrodyti, kad tu didesnis *Myliu SuperGames.lt* nei manai esąs?

Įrodymas, kad bijai būt apjuoktas visų: Protingas skripteris, savimi pasitikintis be kalbų priimtų šitą mano iššukį, vien dėl to, kad taip, ar taip nuomos sistema bus padaryta tavo, jokių papildomų darbų. Bailių turim :mucha:

Praščiokais mėtosi dar, susipažinkime su aukštuomene, su kodavimo viršūne Intrigantu :funny:

Redaguota , nario Gucci`
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Gucci` parašė:

Įrodymas, kad bijai būt apjuoktas visų: Protingas skripteris, savimi pasitikintis be kalbų priimtų šitą mano iššukį, vien dėl to, kad taip, ar taip nuomos sistemą bus padaryta tavo, jokių papildomų darbų. Bailių turim :mucha:

jeigu tu laikai "visus" save ar savo draugą kokį bukaprotį tokį patį kaip ir tu, klysti vyruti, klysti. o šiaip sek, būk šiame forume, parodysiu dar ko nematęs :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Gucci` parašė:

Parodys ko ne matęs :D Turbūt niekas ir nematys

tavo šnekos vertos nieko, apskritai ką tu bandai iš savęs išlaužti? huh? niekas tu, šiukšlė, kuris rodo paprasčiausius reponsible textdrawus, wow! metai eina, o sampas tobulėja, vietoj GUI dialogų priviso vien textdrawai, kažką tikrai naudingo sukurk, funkcijas, includus, galų gale pluginus jeigu toks kietas koderis. sėkmės daugiau į šią vaikų diskusiją nesikišiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, intrigantas parašė:

tavo šnekos vertos nieko, apskritai ką tu bandai iš savęs išlaužti? huh? niekas tu, šiukšlė, kuris rodo paprasčiausius reponsible textdrawus, wow! metai eina, o sampas tobulėja, vietoj GUI dialogų priviso vien textdrawai, kažką tikrai naudingo sukurk, funkcijas, includus, galų gale pluginus jeigu toks kietas koderis. sėkmės daugiau į šią vaikų diskusiją nesikišiu.

Sukursiu, tu neskubėk gyventi, laukiu kol pamatysiu ko nematęs :mucha:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 6 valandas(-ų), intrigantas parašė:

koks tavo reikalas ką aš čia darau, kur aš užeinu ir kur aš lankausi. Tokie juokingi vaikai šiais laikais, siūlau tikrai susirast draugų jie dažniausiai padeda atrasti gyvenimo tikslą, o man tiesiog sedėti su jumis ir skaityti jūsų prakaituotomis rankomis rašytus postus yra malonu.

nu ok ir aš isiliesiu nors pohuj man tie skriptai visi ar kas, dabar kas tu toks? tevas? dievas? motina? , kad kitus gali vaikais vadinti? ar tik nebus taip kad astoniolikinis vaikas kitus vaikais vadina? ar tik nebusi fiestos antras brolis? kuris irgi dahuja kure projektu daug ka snekejo, ir 0 liko ir liks toks kaip u dabar sneki kad sukursi bet kaip jau eina 2-3 diena nieko is taves negaunam ir tik metai atmazu, kad tu ahuenesnis uz visus. kodel tu siulai, zmogui susirasti draugu jeigu pats dabar atsakineji i tema? ir sedi prie pc ijunges vienam skirtuke supergames.lt pagrindini puslapi seki sia tema, kad tik kazka atsakyti cia? tai tu man tai paaiskink nekalbek apie kitu zmogu jeigu jo nesi mates irl ar net bendraves as irgi ant taves galiu pasakyti daug ka isdarkyti tave kiek noriu, bet as to nedarysiu nes as taves nezinau ir man to nereikia bet, kad kita zmogu pavadinti siuksle parodo koks tu esi mazo levelio zmogus vadindamas kitais siukslemis kai pats nieko neirodai o tik atsakineji i tema ir rasai atmazus, nusileisk ant zemes nevadink kitais siuksles, jeigu net nezinai zmogaus. peace.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, f0cus parašė:

@Gucci` kazkoki nauja dvirati isradinet bandai savo kodu :D ideja tai patiko

bet daug paprasčiau, kas man ir patinka, o kitiem nesuprantama :D thanks

9 minutes prieš, blankaas parašė:

nu ok ir aš isiliesiu nors pohuj man tie skriptai visi ar kas, dabar kas tu toks? tevas? dievas? motina? , kad kitus gali vaikais vadinti? ar tik nebus taip kad astoniolikinis vaikas kitus vaikais vadina? ar tik nebusi fiestos antras brolis? kuris irgi dahuja kure projektu daug ka snekejo, ir 0 liko ir liks toks kaip u dabar sneki kad sukursi bet kaip jau eina 2-3 diena nieko is taves negaunam ir tik metai atmazu, kad tu ahuenesnis uz visus. kodel tu siulai, zmogui susirasti draugu jeigu pats dabar atsakineji i tema? ir sedi prie pc ijunges vienam skirtuke supergames.lt pagrindini puslapi seki sia tema, kad tik kazka atsakyti cia? tai tu man tai paaiskink nekalbek apie kitu zmogu jeigu jo nesi mates irl ar net bendraves as irgi ant taves galiu pasakyti daug ka isdarkyti tave kiek noriu, bet as to nedarysiu nes as taves nezinau ir man to nereikia bet, kad kita zmogu pavadinti siuksle parodo koks tu esi mazo levelio zmogus vadindamas kitais siukslemis kai pats nieko neirodai o tik atsakineji i tema ir rasai atmazus, nusileisk ant zemes nevadink kitais siuksles, jeigu net nezinai zmogaus. peace.

Parašai tiesą, tai draugelis moderatorius ištrina mano komentarus jo temoje, nu nice :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

5 minutes prieš, Gucci` parašė:

bet daug paprasčiau, kas man ir patinka, o kitiem nesuprantama :D thanks

Geras programuotojas yra tas, kurio kodą paėmęs gali suprasti ir kitas. Tavo kode matau bandymų įkišt OOP įprastą sintaksę (user.), masyvo dydžiai atvirkščia tvarka sudėti:

userdata[2][MAX_PLAYERS];

ir kadangi jau darai kuo geriau, gali ir taip padaryt:

if(!(user.reg_kints[1][playerid] = !user.reg_kints[1][playerid]))

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
11 minutes prieš, f0cus parašė:

kadangi jau darai kuo geriau, gali ir taip padaryt:


if(!(user.reg_kints[1][playerid] = !user.reg_kints[1][playerid]))

 

Negaliu, nes sitam reiksme pradine -1, tada 0, tada 1 eina ir kaikur aš tikrinu ar ji būtent -1, 0, 1

Redaguota , nario Gucci`
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

12 minutes prieš, sancio parašė:

jesus pwn battles :funny::funny:

vaiku darzelis.. Grizkime i 2k12.. Kad abieju lygis nemanau, kad auksciau uz paprasto usual junior programerio bus. Tai, kad galit cia nesimust vaikinai.

TD grazus, naudingumo 0. Kodo gabalas, vel tie OOP ikisimo bandymai i sampa. Na, bet neblogai.

Tu visada sugebi kažką pakritikuot, bet savo darbų nesi jaučiu parodęs. Klounų traukinys jau išvažiavęs man atrodo pavėlavai. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

12 minutes prieš, learn2code parašė:

Tu visada sugebi kažką pakritikuot, bet savo darbų nesi jaučiu parodęs. Klounų traukinys jau išvažiavęs man atrodo pavėlavai. :)

tikrai taip, nieko nemoku, nieko nesugebu. Aciu uz nuomone, einu paverksiu i kampa, kad kazkoks random bachurelis mane isvadino klounu :funny: 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
6 minutes prieš, sancio parašė:

tikrai taip, nieko nemoku, nieko nesugebu. Aciu uz nuomone, einu paverksiu i kampa, kad kazkoks random bachurelis mane isvadino klounu :funny: 

 

sancio protingas nes jis nekodina samp, o mes debilai.
as for fun sampa kodinu linksma kazka sukurt.

P.S. sancio gmail pasiziurek

Redaguota , nario Gucci`
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2160 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...