Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

SAMP Registracijos sistema by Gucci`


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2159 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)
4 minutes prieš, Amane Suzuha parašė:

yra ka tobulinti ir keist

XD gal įvardint sugebėsi?
Nes nesuprantu realaus varianto ką, kadangi kokias sukūriau vaizdines funkcijas, visos savo darbą atliko tvarkingai, ką omeny turėjai?

Redaguota , nario Gucci`
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

8 minutes prieš, Gucci` parašė:

XD gal įvardint sugebėsi?
Nes nesuprantu realaus varianto ką, kadangi kokias sukūriau vaizdines funkcijas, visos savo darbą atliko tvarkingai, ką omeny turėjai?

zmogus pirma karta prisijunges prie serverio, nebandys prisijungti, o nores uzsiregistruoti, todel tas prisijungimo mygtukas jam visiskai be tolko, tas pats su prisijungimu, zmogus kuris yra uzsiregistraves, niekada nespaus registruotis, ar ne? siaip tas menu kur registracijos ir prisijungimo mygtukai galetu buti centre ir isnykti paspaudus, taip geriau gal atrodytu, arba isvis to menu nereiktu ir galima butu palikti tik register/login menu kazkas panasaus i sita:

4aba9c221533ec6bc6ed75e8d4e57358.png

vienu zodziu, cia tik mano pasiulymai, sistema siaip nebloga, bet sakau, yra ka pataisyt

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
9 minutes prieš, Amane Suzuha parašė:

zmogus pirma karta prisijunges prie serverio, nebandys prisijungti, o nores uzsiregistruoti, todel tas prisijungimo mygtukas jam visiskai be tolko, tas pats su prisijungimu, zmogus kuris yra uzsiregistraves, niekada nespaus registruotis, ar ne? siaip tas menu kur registracijos ir prisijungimo mygtukai galetu buti centre ir isnykti paspaudus, taip geriau gal atrodytu, arba isvis to menu nereiktu ir galima butu palikti tik register/login menu kazkas panasaus i sita:

4aba9c221533ec6bc6ed75e8d4e57358.png

vienu zodziu, cia tik mano pasiulymai, sistema siaip nebloga, bet sakau, yra ka pataisyt

Žmogus, kuris yra užsiregistravęs nespaus "registruotis", o jei ir paspaus nieko neatsitiks, VISOSE PLATFORMOSE  yra mygtukas prisijungimas ir registracija, visiškai nesupratau tavo nuomonės apie šią sistemą ir neįtikinsi manęs. Rašyk LOL'ui, dota2, steam, visiems kitiems, kad išimtų registracijos mygtukus, nes jie useless yra, jei žaidėjas vartotoją jau turi.. :hi:

BŪK GERAS, NEATSAKYK, NEAPKRAUNAM, NEAPTERŠIAM TEMOS ČIA SU SAVO NUOMONĖM, Į ĄŽ RAŠYK.

Redaguota , nario Gucci`
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ble, man tai šita vieta tai nelabai patiko http://prntscr.com/jnyn0s

Neturiu omenyje to, kad čia prisijungimas/registracija mygtukai, tačiau pati pozicija tai baisi

Nu realiai nk ypatingo, šiais laikais vos ne kiekvienas tai gali turėti pretty easily

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

6 minutes prieš, renaldasj parašė:

Ble, man tai šita vieta tai nelabai patiko http://prntscr.com/jnyn0s

Neturiu omenyje to, kad čia prisijungimas/registracija mygtukai, tačiau pati pozicija tai baisi

Nu realiai nk ypatingo, šiais laikais vos ne kiekvienas tai gali turėti pretty easily

Šiais laikais visi VISKĄ gali turėti, tik vieni kalba, kiti daro

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

31 minutes prieš, Gucci` parašė:

Žmogus, kuris yra užsiregistravęs nespaus "registruotis", o jei ir paspaus nieko neatsitiks, VISOSE PLATFORMOSE  yra mygtukas prisijungimas ir registracija, visiškai nesupratau tavo nuomonės apie šią sistemą ir neįtikinsi manęs. Rašyk LOL'ui, dota2, steam, visiems kitiems, kad išimtų registracijos mygtukus, nes jie useless yra, jei žaidėjas vartotoją jau turi.. :hi:

BŪK GERAS, NEATSAKYK, NEAPKRAUNAM, NEAPTERŠIAM TEMOS ČIA SU SAVO NUOMONĖM, Į ĄŽ RAŠYK.

taip, yra, kaip side buttonas, padetas apacioj, mazesnem raidelem, o ne tokio pat dydzio mygtukas visiskai nereikalingas

tavo logika cia visiskai neveikia, nes tu prisijungi i serveri su nicku jau uzregistruotu arba ne, kur per koki lola, tau reikia ivesti iskart savo username ir passworda, tam jis ir padetas ten, kad galetum uzsiregistruoti jei neturi paskyros

bCeNbuk.png

tiesiog nesugebi priimti kritikos ir galvoji, kad padarei idealu darba, viskas aisku su tavimi

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Amane Suzuha parašė:

taip, yra, kaip side buttonas, padetas apacioj, mazesnem raidelem, o ne tokio pat dydzio mygtukas visiskai nereikalingas

tavo logika cia visiskai neveikia, nes tu prisijungi i serveri su nicku jau uzregistruotu arba ne, kur per koki lola, tau reikia ivesti iskart savo username ir passworda, tam jis ir padetas ten, kad galetum uzsiregistruoti jei neturi paskyros

bCeNbuk.png

tiesiog nesugebi priimti kritikos ir galvoji, kad padarei idealu darba, viskas aisku su tavimi

Būtų pas mane galima vesti custom nick'ą taip ir būtų daroma, dabar tiesiog dėl estetinio vaizdo būtent du mygtukai padaryti, nes jie niekam netrugdo ir žmogus juos jau bus pamiršęs kai atsispawnins. xd

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

14 minutes prieš, intrigantas parašė:

ištiesų tai nematau ką vertint, nupieštus textdrawus? parodyk kodą, sužavėk mus juo, o ne paveiksliukais :)

O kam tau to kodo? :D Registracijos ir Prisijungimo sistema cia, o ne paveiksliukai.. Nesuprantu ateina tokie prof. Skripteriukai, ir p**a cia prota, nepazeja pilnai vaizdo iraso.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
37 minutes prieš, intrigantas parašė:

ištiesų tai nematau ką vertint, nupieštus textdrawus? parodyk kodą, sužavėk mus juo, o ne paveiksliukais :)

Textdrawus sureikšminai, jau geras ženklas mano atžvilgiu ;) Vistiek nesuprasi ką aš čia parašęs :mucha: (viso kodo tai nesitikėk, lopinėlį parodysiu):

imk, pasimokysi: https://hastebin.com/tojoleriki.cpp

Čia kažkada buvo mada pawn battle daryti, bet kodą vertinti, nu kartu ir realus rezultatas be abėjo.
Girdėjau nuomos sistemą prisižadėjęs sukurti, tai gal paverčiam tai į pawn battle su manim? :) žmonėms tik į gerą išeis, o man ir tau bent nenuobodu bus xd

Redaguota , nario Gucci`
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), Gucci` parašė:

Textdrawus sureikšminai, jau geras ženklas mano atžvilgiu ;) Vistiek nesuprasi ką aš čia parašęs :mucha: (viso kodo tai nesitikėk, lopinėlį parodysiu):

imk, pasimokysi: https://hastebin.com/tojoleriki.cpp

Čia kažkada buvo mada pawn battle daryti, bet kodą vertinti, nu kartu ir realus rezultatas be abėjo.
Girdėjau nuomos sistemą prisižadėjęs sukurti, tai gal paverčiam tai į pawn battle su manim? :) žmonėms tik į gerą išeis, o man ir tau bent nenuobodu bus xd

labai savim pasitiki vaikinuk, jog mane mokini scriptingo :)) o kode nieko nemačiau ypatingo, taip, kad dar daug mokytis ir mokytis.

 

btw nuomą padarysiu kai turėsiu laiko, yra svarbesnių reikalų nei sedėti prie kompiuterio tokiu laiku, tą patį siūlau ir tau

 

btw2 gana greitai išmokai kodint :))

image.png.1c2293edbc1dc206b7d4ad84b657ce48.png

Redaguota , nario intrigantas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2159 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...