Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Sąmoningas Sapnas (Lucid Dream)


AtaraX

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2134 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki draugai,

Senai nesilankiau forume,sumaniau sugrįžt ir padiskutuoti porą klausimų! :)

Taigi kas nežino kas yra Sąmoningas sapnavimas arba (Lucid Dreaming) tai yra sapnas, kurio metu sapnuojantysis suvokia, jog sapnuoja ir gali įtakoti sapno turinį (pvz, pradeda skristi ar sutinka jau mirusį pažįstamą) ir suvokia, jog tai negali vykti realybėje, tik sapne. Sąmoningą sapną taip pat galima patirti ir kitu būdu – išlikti sąmoningu užmiegant ir tokiu būdu patekti tiesiai į sapną nepraradus sąmoningumo.

Taigi klausimai tokie :

  • Ar esate patyre sąmoninga sapnavima? Jei taip tai ką prisimenate,papasakokite savo nuotykius.
  • Jei ne tai ar norite pabandyti? Kokių klausimų turit?
  • Jei bandote,bet neišeina padiskutuokite ir galbūt išspręsite savo problemą!

ea0c26d0e6d32260cd2432e51aa99705461.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, CyrexMaps parašė:

Nu tas sąmoningas sapnavimas kaip papasakojai tai įdomiai atrodo, bet ne taip įdomiai kaip miego paralyžius:))

Miego paralyžius taip pat gali įvykti sąmoningo sapnavimo metu. Tai yra dėlto nes atsikeli kai esi dar R.E.M miego pozicijoje. Šį pozicija blokuoja visus tavo kūno jūdesius, tai yra todėl kad miego metu nenukristum nuo lovos ar panašiai. ))

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

9 minutes prieš, 7mellos | Inn_Progress parašė:

Kai būsi beprotnamyje pranešk.

Veliau galima įprasti ir nebebus jokio paralyžiaus. Tai būna nes tu per daug išsigąsti sapno metu. Tačiau kai suvoksi kad esi "Lucid Dreame" tavęs niekas neišgąsdins nes tu žinosi kad esi sapne ir nieko blogo negali nutikti. Sąmoningam sapne gali daryti betką, kaip ir kokiam žaidime.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

explain that..
Kai buvau dar vaikas sapnavau kad krč.. Gulėjau kūdikio vežimėlį, buvau pats kūdikis. Ir krč mama mane vežė netoli mano namų. Ir karoč nuo pat namų vaizdas atskrido prie to vežimėlio ir mačiau kaip mama mane vežė. 

THAT WAS WEIRD AF. Ne tai kad mamos akim ar savo mačiau, bet taip random kaip dronas.

2 Sapnas Žodžiu bėgau nuo dinozaurų, ir kontroliavau kur bėgti, gale sapno mane prigavo prie sienos ir atsibudau. :| 

Nuo brendimo pradžios taip ir nebesapnuoju nieko. Retkarčiais nebent, karta ar du į mėnesį.

Redaguota , nario EK'ON
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

12 minutes prieš, D0vis parašė:

Galit plačiau papasakot apie miego paralyžių? Reikėtų komentarų iš tų, kurie jau patyrę

Kuo labiau pavargstat tiek fiziškai tiek emociškai, tuo didesne tikimybe kad ištiks paralyžius. buvo nekarta. Iš pradžiu labai bijodavau jausdavau lyg spaudžia mane kažkas iš viršaus lyg butu atsisėdę ir siaubas nežmoniskas. buvo kažkada kai draugė šalia gulėjo, ir kadangi negalėjau nei garso ištarti pradėjau kuo greičiau ir garsiau kvėpuoti, ji galvojo kad košmara sapnuoju ir pakratė mane tai kaip šokau iš to paralyžiaus net atsisėdau, tai visiška tiesa, kad gali pabudint prisilietimas. Svarbiausia paralyžiaus metu nusiraminti ir nukreipti savo mintis kitur, neleisti panikai jūsų užvaldyti, po daugybes pasikartojančiu paralyžiu pradėjau kontroliuoti savo mintis tuo metu ir tiesiog užmiegu begalvodamas apie kažką kitko sunku tas mintis nukreipt kita linkme, bet reik labai stengtis

 
5 minutes prieš, EK'ON parašė:

explain that..
Kai buvau dar vaikas sapnavau kad krč.. Gulėjau kūdikio vežimėlį, buvau pats kūdikis. Ir krč mama mane vežė netoli mano namų. Ir karoč nuo pat namų vaizdas atskrido prie to vežimėlio ir mačiau kaip mama mane vežė. 

THAT WAS WEIRD AF. Ne tai kad mamos akim ar savo mačiau, bet taip random kaip dronas.

2 Sapnas Žodžiu bėgau nuo dinozaurų, ir kontroliavau kur bėgti, gale sapno mane prigavo prie sienos ir atsibudau. :| 

Nuo brendimo pradžios taip ir nebesapnuoju nieko. Retkarčiais nebent, karta ar du į mėnesį.

Matyt tas momentas tavo gyvenime daug reiškia,arba jame kažkas įvyko traumuojančio apie tai tu ir sapnuoji.

Antrame sapne tu buvai sąmoningam sapne. Tai buvo košmaro tipo sąmoningas sapnas, ir tu pabudai nes per daug išsigandai.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, AtaraX parašė:

Nedomina praeik nejaugi reikia čia riaumuot? ))  Galbūt pats ir lankais tokiose "šarlatanų" sveitainėse.

Jei nebūčiau lankęsis, tai kaip aš galėčiau žinot? Tau čia ne facebookas, kad sakytum tokias "kietas" frazes. Realiai tai čia pasityčiojimas iš rimtų dalykų ta tavo tema. Vien savo akių draskimo parodei koks tu išmintingas. Turbūt nesupranti ką skaitei.

Redaguota , nario Antanas940
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

49 minutes prieš, Antanas940 parašė:

Jei nebūčiau lankęsis, tai kaip aš galėčiau žinot? Tau čia ne facebookas, kad sakytum tokias "kietas" frazes. Realiai tai čia pasityčiojimas iš rimtų dalykų ta tavo tema. Vien savo akių draskimo parodei koks tu išmintingas. Turbūt nesupranti ką skaitei.

Turi būt neblogoj stadijoj jog matytum šiame forume kažkokius "rimtus dalykus". Gali pasidalint dealer'io nr?

 

Šiaip aš prieš kelis metus buvau nemažai laiko į visą tai sukišęs, bet nebuvo jokių rezultatų. Fast forward couple months ir iš lempos supratau jog sapnuoju. Buvau Vilniaus centre ir viskas atrodė per daug tusčia jog būtų realu. Žinoma kiečiausias dalykas kuris iškart atėjo į galvą, tai kad reikia paskraidyt. Pradėjau skrist ir kai susitaikiau su mintim jog tai vyksta, prisiminiau jog nifiga nemoku aš skrist... Tada praradau kontrolę ir pradėjau daužytis į pastatus, bet tada įsiterpė visi mano nolifinimo metai ir kai aš tėkšdavausi į pastatą jis tiesiog neturėdavo collision detection'o ir aš kiaurai jį praskrisdavau... Galiausiai nusileidau ir pagalvojau jog įdomu būtų nukeliauti ten kur aš miegu ir pasižiūrėt ar aš ten būsiu ir pnš, tai nusitelinau netoli tos vietos, atėjau į kambarį ir pamačiau save. Iškart prabudau. Daugiau niekad nepatyriau lucid dreaming'o. Sapnas buvo labai ryškus bei detalus ir dabar po kelių metų viską dar vis labai gerai prisimenu. Dabar tavo eilė pasidalinti lucid dream'inimo istorija.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 1 valandą, Reklameris2 parašė:

Turi būt neblogoj stadijoj jog matytum šiame forume kažkokius "rimtus dalykus". Gali pasidalint dealer'io nr?

 

Šiaip aš prieš kelis metus buvau nemažai laiko į visą tai sukišęs, bet nebuvo jokių rezultatų. Fast forward couple months ir iš lempos supratau jog sapnuoju. Buvau Vilniaus centre ir viskas atrodė per daug tusčia jog būtų realu. Žinoma kiečiausias dalykas kuris iškart atėjo į galvą, tai kad reikia paskraidyt. Pradėjau skrist ir kai susitaikiau su mintim jog tai vyksta, prisiminiau jog nifiga nemoku aš skrist... Tada praradau kontrolę ir pradėjau daužytis į pastatus, bet tada įsiterpė visi mano nolifinimo metai ir kai aš tėkšdavausi į pastatą jis tiesiog neturėdavo collision detection'o ir aš kiaurai jį praskrisdavau... Galiausiai nusileidau ir pagalvojau jog įdomu būtų nukeliauti ten kur aš miegu ir pasižiūrėt ar aš ten būsiu ir pnš, tai nusitelinau netoli tos vietos, atėjau į kambarį ir pamačiau save. Iškart prabudau. Daugiau niekad nepatyriau lucid dreaming'o. Sapnas buvo labai ryškus bei detalus ir dabar po kelių metų viską dar vis labai gerai prisimenu. Dabar tavo eilė pasidalinti lucid dream'inimo istorija.

Ką tu patyrei buvo vivid lucid dream. Tai yra ryškus kaip sakoma lucid dreamas kuriame viskas atrodo realistiškai ir pan. 

 

Mano lucid dream nuotykiai buvo tokie, pora savaičių bandžiau tai daryti ir pagaliau išėjo. Atsidūriau sapne ir suvokiau kad aš jame esu, tačiau per daug apsidžiauges pabudau nes tikriausiai buvau labai žemoje lucid dream fazėje. Tada pora dienų kaip ir bandžiau bet neišėjo. Po savaitės vėl prasidėjo lucid dream, buvau žymiai aukštesnėje fazėje tad nepabudau viskas ivyko labai keistai, tuo laiku žiūrėjau labai daug rick and morty epizodu tai man pradėjo atsirasdinėti tie visi žmogeliukai ir su jais pradėjau šnekėt. Ilgai užsibuvęs sapne jau norėjau atsikelti bet pabusti neišėjo, tad paklausiau savo žmogeliukų kaip man atsikelti. Jie man sakė,kad įsivaizduočiau savo kambary, tad nuejau į savo kambarį (Panašiai kaip tu) atsiguliau į lova ir kaip mat pabudau. Tai taip pat buvo labai ryškus sapnas, ir aš ji labai gerai prisiminiau lyg tai buvo šiandien.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 17 valandas(-ų), Antanas940 parašė:

Jei nebūčiau lankęsis, tai kaip aš galėčiau žinot? Tau čia ne facebookas, kad sakytum tokias "kietas" frazes. Realiai tai čia pasityčiojimas iš rimtų dalykų ta tavo tema. Vien savo akių draskimo parodei koks tu išmintingas. Turbūt nesupranti ką skaitei.

Kaip visada tavo nesąmoningi/kvaili komentarai. Žmogus sukūrė tema tai tegul ir diskutuoja su kitais. O tavo išsireiškimas "akių draskimo" tai labiau galima priskirt kaip ir tau. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 8 valandas(-ų), Barz parašė:

Kaip visada tavo nesąmoningi/kvaili komentarai. Žmogus sukūrė tema tai tegul ir diskutuoja su kitais. O tavo išsireiškimas "akių draskimo" tai labiau galima priskirt kaip ir tau. 

Atsidaryk savo komentarus ir pasirašyk tą patį po jais, tiks.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

Neidomu tas LD, geriau lyskit i astrala. Pats tuom uzsiimu

5/13/2018 17:29, D0vis parašė:

Galit plačiau papasakot apie miego paralyžių? Reikėtų komentarų iš tų, kurie jau patyrę

Nu ka pabundi, jauti kad neina nieko pajudyti, ir matai kazkas ateina link taves, viskas realiai atrodo, pas mane daznai budavo 10 koki ilgu butybiu ir kalba kazkokia kalba, greit laksto ir t.t, karta buvo ir  is filmu. Saukti nieko neina, tiesiog nusiramini, ir po keliu min viskas ok buna, kartais budavo vietoj tu dalyku didelis klyksmas.

Beje, jog kad apturetumet gera sapnavima ir t.t, ismokit valdyt emocijas, dazniausiai jog kai supranti kad sapnuoji is dziaugsmo prabusi, ir tai uzpisa

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2134 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...