Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Beviltiškas gyvenimas.(vasaros nesulauksiu). #KAIPVISKAPAKEISTI?


Imprint

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2192 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Emigruoti nepavyko. Tiesa sakant, nebandžiau, nes bijau. Aš esu nevykėlis, be aukštojo išsilavinimo. Neturiu draugų, esu vienišas ir juo liksiu amžinai. Man 20 metu ir esu beviltiškas. Kreipiausi į daktarus, bet jie mane ignoravo ir paleido(tipo viskas man ok). Aš noriu pakeisti gyvenamąja vieta/darbą, požiūri į gyvenimą. Pagal metus, aš turėčiau gyventi, geriausia savo gyvenimo laikotarpi, tačiau, taip tikrai nėra.. Taip, darbas atima iš tavęs tuos metus ir tikriausiai atims likusi laiką. Tačiau aš esu ubagas ir neturiu kito pasirinkimo. Aš noriu paatostogauti, bet mano finansai per maži. Norėčiau bet kokio padoraus darbo už 1k į rankas, bet kokioje šalyje. Tačiau to nebus, nes bijau. Mano baimė per didelė, kad įveikčiau baimę. Ką man reiktu daryti? Man tiktu darbas ir Lietuvoje, bet aš bijau persikelti į didesni miestą, nes reiktu dirbti ir nuomotis būstą, o iš kur tokie pinigai pas mane. Ar įmanoma man evoliucionuoti iš beviltiško į beviltiška? Nuo ko reiktu pradėti? Aplamai, kaip man gyventi..... Kartais noriu, kad įvyktu karas, mano šalyje, tik todėl, kad visi būtu, kaip aš - beviltiški.

Redaguota , nario Imprint
.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Guest heatzy

Visų pirmiausia nemanau kad apie tai reikėjo rašyti į žaidimų forumą, bet šaunuolis kad to neslepi ir tikiuosi jog bus tik į gerąją pusę tau viskas! Bet turi juk visvien kažkaip susiimti ir eiti tolyn, bandyk susiimti į rankas, ieškokis darbo Anglijoje, Airijoje. Jei nesusiimsi į rankas taip ir prabėgs tavo gyvenimas ant tėvų sprando, to nelinkiu aišku tau. Nežinau, dar pats esu nepilnametis, daug kuo nepadėčiau bet kartais kažkuom galiu tau patarti parašyk į pm, tikiuosi daugiau žmonių čia atsakys ir pagelbės tau, nepasiduok, tikiu tavim! :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
14 minutes prieš, Quattro parašė:

Visų pirmiausia nemanau kad apie tai reikėjo rašyti į žaidimų forumą, bet šaunuolis kad to neslepi ir tikiuosi jog bus tik į gerąją pusę tau viskas! Bet turi juk visvien kažkaip susiimti ir eiti tolyn, bandyk susiimti į rankas, ieškokis darbo Anglijoje, Airijoje. Jei nesusiimsi į rankas taip ir prabėgs tavo gyvenimas ant tėvų sprando, to nelinkiu aišku tau. Nežinau, dar pats esu nepilnametis, daug kuo nepadėčiau bet kartais kažkuom galiu tau patarti parašyk į pm, tikiuosi daugiau žmonių čia atsakys ir pagelbės tau, nepasiduok, tikiu tavim! :) 

Ieškojau darbo Vokietijoje ir Anglijoje. Tačiau komentarai po skelbimu atbaidė... O ir kalbos reikalauja, o aš jos nemoku. Aš šiuo metu dirbu Lietuvoje, bet jei darbo nepakeisiu iki vasaros tai greičiau ne be pamatysiu vasaros niekados. Einu į darbą, kaip į pragarą. Man ten nesunku, o darbas tiesa sakant man patinka, tik kad alga maža. Tačiau ten dirbantis žmones, man varo vėžį, o vadovai nemoka kalbėti, visados rėkia ir dažnai ne į tema rėkia. Pabandyk ką nors pasakyti, tai per alga kerta o alga ir taip 400 tai kai nukerta gauni 200.... ir ką viskas legalu, valandų skaičių nurėžia ir nieko tu nelaimėsi. O kolegos yra alhasai ir dar didesni nevykėliai nei aš. Jie kalba tik apie alų ir apie kita galą. 12h pastovios kalbos apie byb*us ir kitus lytinius organus ir labai didelios patyčios. Bandžiau visa garsą užmaskuoti su ausinėmis, bet už tai vadovė 50e nurėžė.... Ir taip aš dirbu 12/24h ir taip 5/6 dienas per savaite ir gaunu daugiausiai 450e, kas yra išmalda o šiaip dažniausiai gaunu sausa minimumą.

Redaguota , nario Imprint
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pamėgink kariuomenę, praeisi šauktinius 9mėn, gausi kiekviena mėnesį 140eurų, ir baigus 9mėnesius dar 1700-1900eurų, po to stoti į profesinę karo tarnybą, kurioj būnant žemiausiu laipsiu gausi 788(jau atskaičius mokeščius) ir yra visokių priedų priklauso nuo kur tarnausi. Rekomenduoju karinęs jūrų pajėgas jeigu bent kažkiek kas nors patinka su laivais, sėkmės :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Aurimas. parašė:

nekomentuokit sitoj temoj niekas matosi zmogus ne tai, kad nevykelis bet trolis ir autistas yra :D

Pasiskaičiau autizmo požymius.. Tai galbūt tu, kad radai mano liga :o Bet ne greičiausiai aš beviltiškas. O dėl trolio tai tu ne teisus. Aš čia viska rašiau tikrai ir tikrai noriu pagalbos. Todėl gali ir nekomentuoti, ir gali galvoti ką nori, Bet čia yra tiesa ir aš turiu tikra bėda.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Guest heatzy
2 minutes prieš, Imprint parašė:

Ieškojau darbo Vokietijoje ir Anglijoje. Tačiau komentarai po skelbimu atbaidė... O ir kalbos reikalauja, o aš jos nemoku. Aš šiuo metu dirbu Lietuvoje, bet jei darbo nepakeisiu iki vasaros tai greičiau ne be pamatysiu vasaros niekados. Einu į darbą, kaip į pragarą. Man ten nesunku, o darbas tiesa sakant man patinka, tik kad alga maža. Tačiau ten dirbantis žmones, man varo vėžį, o vadovai nemoka kalbėti, visados rėkia ir dažnai ne į tema rėkia. Pabandyk ką nors pasakyti, tai per alga kerta o alga ir taip 400 tai kai nukerta gauni 200.... ir ką viskas legalu, valandų skaičių nurėžia ir nieko tu nelaimėsi. O kolegos yra alhasai ir dar didesni nevykėliai nei aš. Jie kalba tik apie alų ir apie kita galą. 12h pastovios kalbos apie byb*us ir kitus lytinius organus ir labai didelios patyčios. Bandžiau visa garsą užmaskuoti su ausinėmis, bet už tai vadovė 50e nurėžė.... Ir taip aš dirbu 12*24h ir taip 5 dienas per savaite ir gaunu daugiausiai 450e, kas yra išmalda o šiaip dažniausiai gaunu sausa minimumą.

Minusas tavyje yra jog tau trūksta optimizmo, bet tai tik dalis pagalbos kuri tau gali padėti. Grįžtant prie Anglijos, Anglijoj juk yra begalybė daug lietuvių bendruomenių, kur priima gyventi kaip suprantu, bendrauti lietuvių kalba ir pnš. Anglijoje netgi yra lietuviškos parduotuvės ir pnš, juk Anglija yra antroji Lietuva, bent kažkiek kalbos mokėti turi juk anglų, o jei ne tai išmok bent pasisveikinimus ir kitus elementarius anglų kalbos žodžius, kurių gali prireikti. Kiti lietuviai kurie nemoka kalbos eina į tas vadinamas "stroikes", "fabrikus" ir uždirba daugiau pinigų nei kurie čia pluša Lietuvytėje, nepasimesk, apgalvok. Gal net turi pažįstamų kokių Anglijoj kurie priimtų pagyventi, arba tiesiog išsinuomosi butą kokį menką, mažiuką pradžiai. Už tokią algą nebus sunku už ją susimokėti ir dar valgyti nusipirkti. Asmeniškai tavo tokioj beviltiškoj situacijoj siūlau eiti į stroikes, jei turi jėgų ir esi pasiruošęs šiektiek paplušti, bet pinigai geri, tai yra faktas. Kitas klausimas: o kaip dėl armijos?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
6 minutes prieš, n30t3x parašė:

Pamėgink kariuomenę, praeisi šauktinius 9mėn, gausi kiekviena mėnesį 140eurų, ir baigus 9mėnesius dar 1700-1900eurų, po to stoti į profesinę karo tarnybą, kurioj būnant žemiausiu laipsiu gausi 788(jau atskaičius mokeščius) ir yra visokių priedų priklauso nuo kur tarnausi. Rekomenduoju karinęs jūrų pajėgas jeigu bent kažkiek kas nors patinka su laivais, sėkmės :)

Aš esu sąrašuose... Reikėjo man prisistatyti iki kovo 28 dienos. Tačiau ignoravau ir va prieš 4 dienas gavau laišką, kad iki 2018-05-08 privalau prisistatyti ten kažkur nes kitaip mane suras policija ir atveš kažkur tai per prievarta. Bet aš bijau ten. Aš esu silpnas ir nepatemsiu ten viso krūvio. Neįsivaizduoju, kaip sugebėčiau bėgti su 30kh kuprine per ne lygu pavirsiu. Aš ten buciau patyciu objektas o dar tie visi grasinimai, kad ciulpsi ir busi ten kaip gaidziai jaile... Nors butu gal ir geras spyris man y gyvenima, bet ar as sugebeciau?

 

@Quattro dėl armijos ir jėgos

Redaguota , nario Imprint
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Guest heatzy
5 minutes prieš, Imprint parašė:

Aš esu sąrašuose... Reikėjo man prisistatyti iki kovo 28 dienos. Tačiau ignoravau ir va prieš 4 dienas gavau laišką, kad iki 2018-05-08 privalau prisistatyti ten kažkur nes kitaip mane suras policija ir atveš kažkur tai per prievarta. Bet aš bijau ten. Aš esu silpnas ir nepatemsiu ten viso krūvio. Neįsivaizduoju, kaip sugebėčiau bėgti su 30kh kuprine per ne lygu pavirsiu. Aš ten buciau patyciu objektas o dar tie visi grasinimai, kad ciulpsi ir busi ten kaip gaidziai jaile... Nors butu gal ir geras spyris man y gyvenima, bet ar as sugebeciau?

 

@Quattro dėl armijos ir jėgos

Tai tau atsakyti į klausimą ar tu sugebėtum ar ne, mes to tikrai nežinom. Čia tau klausimas, ar tu vyras ar ne?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

7 minutes prieš, Imprint parašė:

Aš esu sąrašuose... Reikėjo man prisistatyti iki kovo 28 dienos. Tačiau ignoravau ir va prieš 4 dienas gavau laišką, kad iki 2018-05-08 privalau prisistatyti ten kažkur nes kitaip mane suras policija ir atveš kažkur tai per prievarta. Bet aš bijau ten. Aš esu silpnas ir nepatemsiu ten viso krūvio. Neįsivaizduoju, kaip sugebėčiau bėgti su 30kh kuprine per ne lygu pavirsiu. Aš ten buciau patyciu objektas o dar tie visi grasinimai, kad ciulpsi ir busi ten kaip gaidziai jaile... Nors butu gal ir geras spyris man y gyvenima, bet ar as sugebeciau?

 

@Quattro dėl armijos ir jėgos

kad suras policija ir per prievarta atves tokiu laisku niekas nesiuncia :DDDDDDDDDDDDDDDDDD arba ateini arba moki saibas uz tai, kad neatejai

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nustok savęs gailėti, nieko nebijok, bet jei bijai apsimesk, kad nebijai ir klysk, nes tai geriau nei nieko nedaryti. O dėl darbo, tai ir čia Lietuvoje yra pilną gerų darbų, kur moką 1000 ir daugiau, jei tik yra noras dirbti ir kažkur tobulėt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

3 minutes prieš, 7mellos | rsrytis parašė:

kad suras policija ir per prievarta atves tokiu laisku niekas nesiuncia :DDDDDDDDDDDDDDDDDD arba ateini arba moki saibas uz tai, kad neatejai

Tai manai temos autorius išsigalvoja ir siekia dėmesio? Iš žinučių (šiuo atveju) sunku kažką parašyti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

jei kalbant apie armija as irgi saukima esu gaves iki liepos reikia prisistatiti -_- bet irgi galvoju kad fizinis kruvis per stiprus bus nes nemanau jog as esu kaip sakant fiziskai pasiruoses tam kruviui as zinau save...priprates viska palengvai :D  bet is dalies kaskaip galbut norisi nors jei reiktu sakyti kodel uz kodel pries butu daugiau pries..bet kaskaip nezinau ;D

 

siaip is tikro gali pabandyti pakeisti darba nezinau kokiam mieste gyveni,bet bent jau as gyvenu mazame miestelije aisku nelabai yra vietu kur dirbti bet aplamai manau surastum gali kad ir i koki sandeli/parduotuve/sargas gali pasiziureti kokiu vietu dabar ta minimuma 400 euru visur moka jei nemoka tiesiog keiti darba,iskart sakau jei nepatinka darbas - nedirbi ir viskas nes nera tolko per prievarta ka nors daryti ir varyti save tiesiog neverta

Redaguota , nario Danarium
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

28 minutes prieš, Aurimas. parašė:

nekomentuokit sitoj temoj niekas matosi zmogus ne tai, kad nevykelis bet trolis ir autistas yra :D

baxuras diela kalba, jei jus cia neseniai sitam forume tai nematet jo troll tipo temu, o prie ju prisideda ir pastaroji xd nu bet wwhatever, gyvenimo zinovai ir trolliu detectoriai

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

5 minutes prieš, 7mellos | rsrytis parašė:

kad suras policija ir per prievarta atves tokiu laisku niekas nesiuncia :DDDDDDDDDDDDDDDDDD arba ateini arba moki saibas uz tai, kad neatejai

Cituoju "Pagal Administracinių nusižengimų kodekso 595 stp. 1 ir 2 p. administracinė atsakomybėn traukiamas asmuo gali būti policijos paieškomas ir atvesdintas."

Tai citata iš gauto laiko. Laiko antraštė ,, ŠAUKIMAS ATVYKTI ADMINISTRACINIO NUSIŽENGIMO TYRIMĄ "

2 minutes prieš, logicephe parašė:

Nustok savęs gailėti, nieko nebijok, bet jei bijai apsimesk, kad nebijai ir klysk, nes tai geriau nei nieko nedaryti. O dėl darbo, tai ir čia Lietuvoje yra pilną gerų darbų, kur moką 1000 ir daugiau, jei tik yra noras dirbti ir kažkur tobulėt.

Gali duoti šitų darbų pavyzdžius? Ieškau darbo visoje Lietuvoje, nieko neradau panašaus. Tiek rašo, kad gaus tik tie kas turi tam specialybę ir patirties.O labai sunkaus darbo(trinkeliu kojėjas) tokio darbo galiu ir nepatemptii

1 minute prieš, District parašė:

Tai manai temos autorius išsigalvoja ir siekia dėmesio? Iš žinučių (šiuo atveju) sunku kažką parašyti.

Cituoju "Pagal Administracinių nusižengimų kodekso 595 stp. 1 ir 2 p. administracinė atsakomybėn traukiamas asmuo gali būti policijos paieškomas ir atvesdintas."

Tai citata iš gauto laiko. Laiko antraštė ,, ŠAUKIMAS ATVYKTI ADMINISTRACINIO NUSIŽENGIMO TYRIMĄ "

1 minute prieš, Danarium parašė:

jei kalbant apie armija as irgi saukima esu gaves iki liepos reikia prisistatiti -_- bet irgi galvoju kad fizinis kruvis per stiprus bus nes nemanau jog as esu kaip sakant fiziskai pasiruoses tam kruviui as zinau save...priprates viska palengvai :D 

Man tas pats. Jei atsirastu toks pats nevykelis draugas kaip aš ir jis noretu eiti i armija tai su juo eiciau nes vtada zinociau kad buciau ne vienas. Tas pats su uzsieniu vienas bijau bet dviese nebijociau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

28 minutes prieš, Aurimas. parašė:

nekomentuokit sitoj temoj niekas matosi zmogus ne tai, kad nevykelis bet trolis ir autistas yra :D

Tai kad žmogui sunku, tai jis yra autistas? Jūs rimtai atlipkit nuo to sampo, sėdit keturiolikos metų ir sukat varkes sarge ant limonų. Atsisėsi ant savo šiknos, pats nebežinosi kur pasidėt :) Žmogus atviras ir nuoširdus, tokių daugiau šitam forume... Nes dabar ant tiek atbuke čia visi, kad aš patyliu

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2192 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...