Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Forum currency integration is shit


ProGreen

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2206 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Reikėjo pervesti useriui f.e ir tai buvo pats sunkiausias mano šiandien nuveiktas dalykas. Taigi, kadangi veiksmas susijęs su useriu, tai logiška būtų manyti jog jį galima atlikti nuėjus į userio profilį, kaip ir visus kitus tokio tipo veiksmus, tačiau ten nėra absoliučiai nieko susijusio su f.e, taigi, kita akivaizdi vieta buvo ieškoti pervedimo galimybės "Forumo eurai" tab'e, tačiau ten taipogi nėra jokio funkcionalumo, išskyrus statistiką, nebent esi ekstrasensas ir žinai jog prie balanso reikia paspausti expand iconą, kur gauni meniu su pervedimo funkcija, kurioje dar reikia grįžti į userio profilį, jog nukopijuoti jo username ir paste'inti į gavėjo laukelį. Pyzdiec koks canceris. Tai pat kai tau kas nors perveda f.e, sistema apie tai neinformuoja (turėtų būt notification). Čj adminai bus per buki arba per dideli poxuistai jog lystų į plugino ir CMS source kodą jog sutvarkytų šitas problemas, bet reik tikėt jog aš klystu.

 

@SomethingHappened

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 22 valandas(-ų), SomethingHappened parašė:

@Reklameris2 Po nario pranešimų kiekio yra jo turimų eurų likutis. Paspausk ant jo ir tave nukreips į puslapį, kur tau tik beliks užpildyti informaciją.

Gerai kai žinai, bet kaip man tai atspėt nežinant? Vis vien blogas UX

prieš 22 valandas(-ų), lie parašė:

kodėl tu dar ne administratorius čia? Atrodai protingas.

čj būčiau, bet baną prasileidau kai modas buvau :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, Reklameris2 parašė:

Gerai kai žinai, bet kaip man tai atspėt nežinant? Vis vien blogas UX

čj būčiau, bet baną prasileidau kai modas buvau :D

Pridėjau simbolį po EUR likučio, dabar turėtų būti lengviau surandamas. Kai kurios funkcijos iš tikro sunkokai pasiekiamos, bet mes būtinai visus trūkumus ištaisysime.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

45 minutes prieš, SomethingHappened parašė:

Pridėjau simbolį po EUR likučio, dabar turėtų būti lengviau surandamas. Kai kurios funkcijos iš tikro sunkokai pasiekiamos, bet mes būtinai visus trūkumus ištaisysime.

cool kad kažką padarei, bet prieš perskaitant tavo pranešimą pamačiau tą simbolį ir jau norėjau eit klaust ką jis daro, tai nemanau jog tai kažkuo padėjo. Tuolab jog ant jo paspaust neeina.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2206 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...