Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Kaip manai, ar GTA IV 10 YEAR ANNIVERSARY įmanomas dalykas?


SomethingHappened

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2178 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Apklausa  

612 balsai

  1. 1. Kaip manai, ar GTA IV 10 YEAR ANNIVERSARY įmanomas dalykas?

    • Tikrai taip: Dabar pats metas
    • Per mažai informacijos iš oficialių šaltinių, kad tai taptų tiesa
    • Norėčiau, bet netikiu
    • To niekada nebus ir užteks apie tai!

Apklausa užrakinta.


Recommended Posts

Prieš 1 valandą, Svarainis parašė:

GTA IV? IV - 4, gal turi omenyje VI?

Kas dešimt metų Rockstar'as padaro remastered versija GTA žaidimų telefonam, kartais ir konsolėm. Bent jau su GTA:VC, GTA III, GTA Liberty City Stories, GTA : SA taip padarė bet dar turėjo būti GTA Vice City Stories bet taip ir nesulaukėm

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 20 valandas(-ų), Svarainis parašė:

GTA IV? IV - 4, gal turi omenyje VI?

Tu gal iškritęs iš medžio ? :D Apie GTA VI gali nesvajot, nes jokiu žiniu dar tikrai nebus pora metų kaip minimum, nes dabar R* yra susikoncentravę ties GTA Online ir savo nauju šedevru Red Dead Redemption 2, tada apie sekanti gta galit pamiršt :D

 O kas liečia GTA 4 tai ant telefonų jo tikrai nebus, nebukit durni jei galvojat kad tokio dydžio žaidimas su gan išsilaikiusiom neblogom grafikom ir t.t atkeliautu į tel, nes tiesiog telefono geležis tam butu per silpna. O kas ten kalbėjo apie PUBG, tai visu pirma PUBG Mobile kūrė kiniečiai, o bluehole kitaip žinoma kaip PUBG corp su mobile versija beveik neturi nieko bendro, pats esu žaidęs PUBG ant telefono, nu srr, bet hujne, valdymas šššš, grafika nekažka, ždž prastumt laikui pofik, bet pats experience nuvylė.

Didžiausia tikimybė su GTA 4 kaip galėtu buti, tai padaryti remastered versija skirta PC,PS4 ir Xbox One. Jei taip įvyktu, labai apsidžiaugčiau, nes butu faina jei atgaivintu toki game :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 11 valandas(-ų), Alex :) parašė:

Tu gal iškritęs iš medžio ? :D Apie GTA VI gali nesvajot, nes jokiu žiniu dar tikrai nebus pora metų kaip minimum, nes dabar R* yra susikoncentravę ties GTA Online ir savo nauju šedevru Red Dead Redemption 2, tada apie sekanti gta galit pamiršt :D

 O kas liečia GTA 4 tai ant telefonų jo tikrai nebus, nebukit durni jei galvojat kad tokio dydžio žaidimas su gan išsilaikiusiom neblogom grafikom ir t.t atkeliautu į tel, nes tiesiog telefono geležis tam butu per silpna. O kas ten kalbėjo apie PUBG, tai visu pirma PUBG Mobile kūrė kiniečiai, o bluehole kitaip žinoma kaip PUBG corp su mobile versija beveik neturi nieko bendro, pats esu žaidęs PUBG ant telefono, nu srr, bet hujne, valdymas šššš, grafika nekažka, ždž prastumt laikui pofik, bet pats experience nuvylė.

Didžiausia tikimybė su GTA 4 kaip galėtu buti, tai padaryti remastered versija skirta PC,PS4 ir Xbox One. Jei taip įvyktu, labai apsidžiaugčiau, nes butu faina jei atgaivintu toki game :)

Esu tikras, jog jei kai žaidimas išėjo, jis ant PC būtų buvęs lygiai taip pat gerai optimizuotas kaip buvo GTA SA - niekas nespanktų jog jo negalima paleist ant modernių telefonų. Jei šūdinas PC port'as reikalavo daug resursų - nereiškia jog geram mobile portui reiktų tokių pat resursų. Yra mobile žaidimų su geresnėm grafikom, o žaidimo dydis irgi daug nereiškia, kai viskas nebus vienu metu niekada užkrauta. Ir galiausiai, mano telefono parametrai ant popieriaus atrodo geriau, nei pirmo PC ant kurio aš normaliai GTA IV žaidžiau...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 7 valandas(-ų), Reklameris2 parašė:

Esu tikras, jog jei kai žaidimas išėjo, jis ant PC būtų buvęs lygiai taip pat gerai optimizuotas kaip buvo GTA SA - niekas nespanktų jog jo negalima paleist ant modernių telefonų. Jei šūdinas PC port'as reikalavo daug resursų - nereiškia jog geram mobile portui reiktų tokių pat resursų. Yra mobile žaidimų su geresnėm grafikom, o žaidimo dydis irgi daug nereiškia, kai viskas nebus vienu metu niekada užkrauta. Ir galiausiai, mano telefono parametrai ant popieriaus atrodo geriau, nei pirmo PC ant kurio aš normaliai GTA IV žaidžiau...

Kaip tu gali lygint PC parametrus ir Telefono niekaip aš nesuprantu.  Okey paimkim GTA San andreas mano pc parametrai jau lbj seno pc buvo : 512mb ram, 1.80ghz ir ten kažkokia vaizduške amd su 256mb. Žaidimas veikė puikiai ant aukštu nustatymu. Dabar gudruti paimk telefona su panašiai parametrais ir bandyk paleist GTA SA ;) Pasižiūrėčiau kaip veiktu :) Duok man nors vieną pavyzdi iš mobile žaidimu su geresnėm grafikom nei pvz GTA IV :) Nepamirškim, kad GTA IV dydis kažkur 14gb, tai pabandyk tokio dydžio žaidimą suspaust ir sutalpint :) GTA SA pvz užema kažkur 3-4gb, tai dėl to problemų nėra. Bet GTA IV yra tiesiog per didelis visom prasmėm telefonams :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

07/04/2018 20:21, finiti parašė:

jei pubg veikia ant telefonu ta ir downgraded gta4 gali veikt. paziurek i final fantasy 15 telefonu versija.

Jie visa laika žaidimus daugiau kaip tik remasterina nei downgradina, jeigu jie netingėtu perrašyti pusė žaidimų tai manau ir remastered versija veiktu ant tokių telefonų kaip iPhone X.

 

prieš 5 valandas(-ų), Alex :) parašė:

Kaip tu gali lygint PC parametrus ir Telefono niekaip aš nesuprantu.  Okey paimkim GTA San andreas mano pc parametrai jau lbj seno pc buvo : 512mb ram, 1.80ghz ir ten kažkokia vaizduške amd su 256mb. Žaidimas veikė puikiai ant aukštu nustatymu. Dabar gudruti paimk telefona su panašiai parametrais ir bandyk paleist GTA SA ;) Pasižiūrėčiau kaip veiktu :) Duok man nors vieną pavyzdi iš mobile žaidimu su geresnėm grafikom nei pvz GTA IV :) Nepamirškim, kad GTA IV dydis kažkur 14gb, tai pabandyk tokio dydžio žaidimą suspaust ir sutalpint :) GTA SA pvz užema kažkur 3-4gb, tai dėl to problemų nėra. Bet GTA IV yra tiesiog per didelis visom prasmėm telefonams :)

Nelygink seno žaidimo ant PC su jo remasteriu ant telefono, jeigu PC išleistu Mobile versija, sunkiai tas tavo kompas jau vežtu ant maximum nustatymų. Nes ant mobile versijos atsirado naujų dalykų ir aukštesnės kokybės tekstūrų.

Šiaip aš galiu drąsiai sakyti kad dabartinių telefonų galia prilygsta netgi old-gen konsolėm kaip Xbox 360 ir PS3 ir manau kad jeigu Rockstar pasistengs, mes tikrai pamatysim GTA IV remasterį ant telefonų.

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 11 valandas(-ų), Alex :) parašė:

Kaip tu gali lygint PC parametrus ir Telefono niekaip aš nesuprantu.  Okey paimkim GTA San andreas mano pc parametrai jau lbj seno pc buvo : 512mb ram, 1.80ghz ir ten kažkokia vaizduške amd su 256mb. Žaidimas veikė puikiai ant aukštu nustatymu. Dabar gudruti paimk telefona su panašiai parametrais ir bandyk paleist GTA SA ;) Pasižiūrėčiau kaip veiktu :) Duok man nors vieną pavyzdi iš mobile žaidimu su geresnėm grafikom nei pvz GTA IV :) Nepamirškim, kad GTA IV dydis kažkur 14gb, tai pabandyk tokio dydžio žaidimą suspaust ir sutalpint :) GTA SA pvz užema kažkur 3-4gb, tai dėl to problemų nėra. Bet GTA IV yra tiesiog per didelis visom prasmėm telefonams :)

Na su SGS2 kuris turi 1GB RAM ir ~1800 MHz dualcore CPU (gal realiai ten 2 thread'ai į vieną core'ą sukišti, nežinosi su tais telefonais) žaidžiau be problemų su aukštom grafikom, kurios kaip @darrel. minėjo yra "aukštesnės" už PC versijos. Tai pat jau ne 2012, mano telefone be SD kortelės - 128GB. CPU 2.2GHz octa-core ir 8GB RAM, kas spėju kelis kartus GTA IV PC minimum reikalavimus pranoksta. Reliai čia net normalaus porto nereiktų, tik percompiliuot viską ant ARM užtektų... Gudruti...

 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 12 valandas(-ų), Alex :) parašė:

Okey paimkim GTA San andreas mano pc parametrai jau lbj seno pc buvo : 512mb ram, 1.80ghz ir ten kažkokia vaizduške amd su 256mb. Žaidimas veikė puikiai ant aukštu nustatymu. Dabar gudruti paimk telefona su panašiai parametrais ir bandyk paleist GTA SA ;) Pasižiūrėčiau kaip veiktu :)

...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Alex :) parašė:

Paskaityk visus komentarus, o jei nesupratai ką turėjau omenyje, tai dar karta įsiskaityk :)

Aš neekstrasensas jog žinočiau kas pas tave galvoj dedasi. Ir tuo džiaugiuosi, turint galvoj jog save debilu vadini :)

@Tautedorus metas pratrint paskutinius komentarus...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2178 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...