Peršokti į turinį

southVillages.lt modifikaciją.


f0cusas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1997 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

prieš 1 valandą, KarmA` parašė:

Ammm, kai turėsiu laiko sutvarkysiu klaida su gaujos saugojimų, bei atnaujinsiu link'ą.

Neapsimoka gi patsy gali visi mokantys susitvarkyti. Aš irgi iš pradžių pastebėjau kad nesaugo tai turėjau ne tik saugojima visa sukurt bet ir isidarbinimo lentelę perkurt ir viskas su gaujoms gerai :)  

 

P.S Taip pamažės šūdservių.

Redaguota , nario RodrigoGz
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

4/6/2018 01:22, RodrigoGz parašė:

Nelaikau savęs suaugusiu nes aš nepilnametis ir man kitą mėn tik bus 17  aš nieko prieš galit stumt man neįdomu tiesiog ignorinu tokius :)

Tj *Myliu SuperGames.lt* sakai man ne 17 snargly kai tau dar maziau xDDd toop

prieš 1 valandą, RodrigoGz parašė:

Neapsimoka gi patsy gali visi mokantys susitvarkyti. Aš irgi iš pradžių pastebėjau kad nesaugo tai turėjau ne tik saugojima visa sukurt bet ir isidarbinimo lentelę perkurt ir viskas su gaujoms gerai :)  

 

P.S Taip pamažės šūdservių.

Kai savo kgrp kazkoki baigei vystyt tj jau apmazejo, chill

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2018-04-08 14:03, Karatistas_Bmw parašė:

Gal geriau pakoreguok GM nes kai isidarbini į Gaują Nerodo kad dirbi gaujoj Jei pakoreguosi Gausi +REP

Tai gi gaujoje ir darbe gali vienu metu būti. Rodo jog esi gaujoje t.y Gauja: (pavadinimas) ir žemiau Darbas: (pavadinimas)..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

4 minutes prieš, Lukas S. parašė:

Tai gi gaujoje ir darbe gali vienu metu būti. Rodo jog esi gaujoje t.y Gauja: (pavadinimas) ir žemiau Darbas: (pavadinimas)..

Jam viską rodo tiesiog jis kaip padaro relog jam rašo " Gauja: - " :D todėl ir rašo čia nes jis nemoka susitvarkyti ir manęs prašė kad duočiau sutvarkyta tą kur susitvarkiau

Redaguota , nario RodrigoGz
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 3 savaičių...
4/3/2018 03:21, SmokeDrift parašė:

Nice tvarkyk bug'ą :D 

[04:17:04] Neprisijungta prie MySQL bazës

 Bugas matai nu čia iš tavęs tai turėtų išeiti PRO SCRIPTERIS :D  sako bugus taisyk....

Kur tu tą bugą matai žmogau :funny:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

3 minutes prieš, SmokeDrift parašė:

Jau seniai tas buvo... Dabar reikėjo atsakyt? :D :funny:

Koks skirtumas kada tai buvo. Bet jei nežinai kas per bėda buvo su tuo tai eik tu kuo toliau *** nes kaip gali nesuvogt. :D  Rašo Nepavyko prisijungti prie mysql duom bazės  o tu sakai tvarkyk klaidas :D:D čia mane prajuokino.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

8 minutes prieš, RodrigoGz parašė:

Koks skirtumas kada tai buvo. Bet jei nežinai kas per bėda buvo su tuo tai eik tu kuo toliau *** nes kaip gali nesuvogt. :D  Rašo Nepavyko prisijungti prie mysql duom bazės  o tu sakai tvarkyk klaidas :D:D čia mane prajuokino.

:funny::funny::funny::funny: Ne tu rimtai durns?... Bliaha bandžiau per localhost ir pajungęs duomenų bazę ant JH o nu tai ko norėtis?... pvž kiti man eidavo bet šits nepaėjo ant locahost... Kur tavo galva... 

P.S Ir paskui ištestavau kai įkėliau viską į filezilla...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 7 mėnesių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1997 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.


×
×
  • Sukurti naują...