Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

southVillages.lt modifikaciją.


f0cusas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2002 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

4/3/2018 00:34, KarmA` parašė:

Prašom: http://www52.zippyshare.com/v/OGduUK6H/file.html

 

Dokumentacija(IPB Dizainai ir tt, psd failiukų): http://www27.zippyshare.com/v/LKK6j4Ej/file.html 

ČIUVAS KURIS PIRKO GM UŽ 90e IŠ DOLSKIO SVEIKINU :DDD

Bugintas nesveikai mapp nėra aplamai xd   

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

3 minutes prieš, KarmA` parašė:

Tu lašarninkas neužpisk, nudaušiu tave nuo vaizdo snarglį, jeigu nesugebi normaliai pasijunkt modifikacijos, tai koks facking scripteris?:D

:D Aš tik ant pc norėjau bet jau nereikia matau koks bugintas ir panašiai ir vpš prieš kelis mėnesius pardavinėjai šy editą ir dabar jau paplatinai mldc snarglys :

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, RodrigoGz parašė:

:D Aš tik ant pc norėjau bet jau nereikia matau koks bugintas ir panašiai ir vpš prieš kelis mėnesius pardavinėjai šy editą ir dabar jau paplatinai mldc snarglys :

:dddddd rimtas viskas, *Myliu SuperGames.lt* pisau ant tavęs, ruošk šikną savo voketijoj lukutį.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

4 minutes prieš, KarmA` parašė:

Tuoj palauk tavo mieliausiui pusbroliukui parašysių, pasižiūrėsim kur dėsies, užpisai 17 snarglys pis protą čia.

Kokiam dar mieliausiam :mucha::mucha::mucha::mucha::mucha::mucha::mucha::mucha::mucha::mucha::mucha::mucha::mucha::mucha::mucha::mucha::mucha::mucha:

 

man ne 17 snargly.... :)  

 

Redaguota , nario RodrigoGz
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2018-04-03 18:25, Martynuxas parašė:

Tu gal jibanas kau6as? Nereik būt lietuvių mokytoju, kad suprastt, kad rašyt nemoki atlepausi tu, koks tau skirtumas kur aš tą audine užsidirbau kad ir uk, koks tau jibanas skirtumas, pats eik ir dirbk ir kažko siek, o ne kritikuok čia, kažką pats būtum pasiekęs ir nep*stum čia proto, pavydas tau čia kyla ar tau dėmesio trūkumas? vpš p5zdink na5ui iš čia, neįdomus.

nervai?:Ddd pradek trollint zmogu jam nervai paiims:DDd nervuokis gi linksma man isliek visus nervus kiek lejai, UK kol a5 nusipirkai:Ddd

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 10 valandas(-ų), RodrigoGz parašė:

Bugintas nesveikai mapp nėra aplamai xd   

Išmok pasileist ir bus viskas :)

Prieš 1 valandą, Kaiferis parašė:

sveiki ar veikia jis ant justhost.lt?

god please no, šūdservis incoming..

prieš 9 valandas(-ų), RodrigoGz parašė:

Kokiam dar mieliausiam :mucha::mucha::mucha::mucha::mucha::mucha::mucha::mucha::mucha::mucha::mucha::mucha::mucha::mucha::mucha::mucha::mucha::mucha:

 

man ne 17 snargly.... :)  

 

http://prntscr.com/j1gy6w iš tavo nuotraukos net 14 metų neduočiau :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

9 minutes prieš, Lukas S. parašė:

Išmok pasileist ir bus viskas :)

god please no, šūdservis incoming..

http://prntscr.com/j1gy6w iš tavo nuotraukos net 14 metų neduočiau :D

2016 metų nuotrauka ir man neįdomu kas stumia vpš pirmiau y save pasižiūrėti gal reikėtu ir tada ant kitų stumti pacanas :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Lukas S. parašė:

Tarkim tau ten buvo 13-14 praėjo du metai tai tau 15-16 tai laikai savę suaugusiu?

Nelaikau savęs suaugusiu nes aš nepilnametis ir man kitą mėn tik bus 17  aš nieko prieš galit stumt man neįdomu tiesiog ignorinu tokius :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, Karatistas_Bmw parašė:

Gal geriau pakoreguok GM nes kai isidarbini į Gaują Nerodo kad dirbi gaujoj Jei pakoreguosi Gausi +REP

Nemanau kad tau kažkas tvarkys už repą kadangi aš pats kol susitvarkiau ir suradau kur klaida,praėjo tikrai nemažai laiko :D bet sėkmės ieškant kas tau sutvarkys ta buga su gauja.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2002 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.


×
×
  • Sukurti naują...