Peršokti į turinį

southVillages.lt modifikaciją.


f0cusas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1997 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)
9 minutes prieš, Šarūnas V. parašė:

Idomu kodėl aš kredituose, kai net nenumanau kas yra scriptinimas. :D

Nežinau, čia kaip gavau šį moda, taip ir liko, tesiog čiuvas pinigelius plauna iš šito moduko ir taip įšėjo :Dddd

Redaguota , nario KarmA`
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 1 valandą, Šarūnas V. parašė:

Idomu kodėl aš kredituose, kai net nenumanau kas yra scriptinimas. :D

Kaip pirkau gm iš west-city tai nuo to laiko čia buvo like, tai nieko nekeičiau iš kreditų ten.
Į valias džiaukitės tuom gm, lengvai editinamas, kodas nėra optimizuotas, vstk su samp serverių kurimu neužsiimsiu, tad sėkmės :D .

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

jusu tas martynuxas, siuksliu siuksle yra tik apie ahuenais zodziais atsiliepat nieko jis gero, nepadare ir nepadarytu su savo sv - sf city gm kurie *Myliu SuperGames.lt* kiek startave projektai x3-x2 kartus kaip ir Zavasko atgyve ir zluge vel, o kad pasielge teisingai galesit daugiau nervu islieti, kad daugiau sudserviu bus. ;]]] o Dolskis kaip visad, savo rV kisa nors kai ir jis zlugs bus paplatintas krioks kai mazvaikis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

4 minutes prieš, blankas? parašė:

jusu tas martynuxas, siuksliu siuksle yra tik apie ahuenais zodziais atsiliepat nieko jis gero, nepadare ir nepadarytu su savo sv - sf city gm kurie *Myliu SuperGames.lt* kiek startave projektai x3-x2 kartus kaip ir Zavasko atgyve ir zluge vel, o kad pasielge teisingai galesit daugiau nervu islieti, kad daugiau sudserviu bus. ;]]] o Dolskis kaip visad, savo rV kisa nors kai ir jis zlugs bus paplatintas krioks kai mazvaikis.

Visų pirma, žmogau išmok rašyt, iš tokio rašto matosi koks pats esi, kiek pats turi patirties projektų kūrimuose, pats kažką siek, pats kažką turėk, tada ir pasakok savo nuomone ir pilnai argumentuok, nes dabar matau tik gali peikti be argumentų, tad tavo šitie žodžiai nieko verti, kaip ir pats tu. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Martynuxas parašė:

Visų pirma, žmogau išmok rašyt, iš tokio rašto matosi koks pats esi, kiek pats turi patirties projektų kūrimuose, pats kažką siek, pats kažką turėk, tada ir pasakok savo nuomone ir pilnai argumentuok, nes dabar matau tik gali peikti be argumentų, tad tavo šitie žodžiai nieko verti, kaip ir pats tu. :)

kai, busi LT mokytojas tada pisk prota kazkam vairuodamas savo a4 is UK uzdirbtu saibu savo charakterio nepakeisi ir nepasidarysi geresnis. ;] ka argumentuot? kai 2 kart su ta pacia modifikacija atidares sf-city ir vel uzdares man kazka sakyt dar?.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Wtf :D pamačiau sako už 90 euru iš manęs šita moda pirko, tu Domka gal nebegaruok :D neverta modifikacija šita tiek, tu išeik į lauka biški, nei pardavinėjau šito modo nei ką, tave paerzinau, va tau ir pasekmės pats paplatinai, lengva tave išvest iš kantrybės, man patiko.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

10 minutes prieš, • Dolskis parašė:

Wtf :D pamačiau sako už 90 euru iš manęs šita moda pirko, tu Domka gal nebegaruok :D neverta modifikacija šita tiek, tu išeik į lauka biški, nei pardavinėjau šito modo nei ką, tave paerzinau, va tau ir pasekmės pats paplatinai, lengva tave išvest iš kantrybės, man patiko.

Tesiog dar kart įrodei, kad tokie kaip tu šiukles ilgai negyvena, patikimumo 0, apsimyzk dabar.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

22 minutes prieš, blankas? parašė:

kai, busi LT mokytojas tada pisk prota kazkam vairuodamas savo a4 is UK uzdirbtu saibu savo charakterio nepakeisi ir nepasidarysi geresnis. ;] ka argumentuot? kai 2 kart su ta pacia modifikacija atidares sf-city ir vel uzdares man kazka sakyt dar?.

Tu gal jibanas kau6as? Nereik būt lietuvių mokytoju, kad suprastt, kad rašyt nemoki atlepausi tu, koks tau skirtumas kur aš tą audine užsidirbau kad ir uk, koks tau jibanas skirtumas, pats eik ir dirbk ir kažko siek, o ne kritikuok čia, kažką pats būtum pasiekęs ir nep*stum čia proto, pavydas tau čia kyla ar tau dėmesio trūkumas? vpš p5zdink na5ui iš čia, neįdomus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), liight parašė:

nu cia tu neteisus. Koks skirtumas kur uzsidirbi pinigus ir kokiom aplinkybem? Ne visi esame axueni verslininkai kurie kala milijonus ir turi savo imones worldwide. ^^

Koks dar verslininkas :D Gyvena iš tėvų sąskaitos ir birką volioja sg forume sedėdamas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), Vakaris. parašė:

Šeip negražiai pasielgta kitas žmogus nusipirko o ja paplatinai nu ką žinau ;/ 

Kaip ten nusipirko, kai aš ją vienas turėjau, skaityk jis man pirko, bet taip įšėjo, jis dingo visiškai iš sa-mp kaip 1-2 mėn, tad nežinau, projekto veikla buvo uždaryta, vienas nedirbau, kitų žmonių neieškojau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), Lukas S. parašė:

Kad southvillages ir sunside modifikacijos darytos nuo to pačio pagrindo žmogau :D

Kiek jums kartot, kaip atsidarė serveris su šituo gm tai buvo SF-CITY tai dar net sunside'o jūsų nebuvo.

 

prieš 8 valandas(-ų), Playaa parašė:

Koks dar verslininkas :D Gyvena iš tėvų sąskaitos ir birką volioja sg forume sedėdamas.

Verslininke tu, nuo 14metų pats užsidirbu pinigus iš interneto ir nereik man tėvų pinigų, kad pats asile neprasiverti ir tau atrodo kad visi ima pinigus tik iš tėvų tai nereiškia kad ir visi kiti tokie kaip tu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

16 minutes prieš, Martynuxas parašė:

Kiek jums kartot, kaip atsidarė serveris su šituo gm tai buvo SF-CITY tai dar net sunside'o jūsų nebuvo.

 

Verslininke tu, nuo 14metų pats užsidirbu pinigus iš interneto ir nereik man tėvų pinigų, kad pats asile neprasiverti ir tau atrodo kad visi ima pinigus tik iš tėvų tai nereiškia kad ir visi kiti tokie kaip tu.

Ohh,deja,bet ne jum šis komentaras buvo skirtas,o tam blankui... :( Tau iš viso nieko nesakiau,maladėc,dirbi ir užsidirbi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1997 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.


×
×
  • Sukurti naują...