Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Kokį telefoną pirkt?


ғʜ.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2223 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

20 minutes prieš, Rodžeris2007 parašė:

nesu naudojas ios telefono ir nezadu. geras pazystamas turi. supirstinem atsirakina jis. aisku nelabai storos. ir taip pat as galiu atrakinti. taip pat sudauze ekrana ir negali jo pakeist nes kazkoks icloud yra ar kaip ten. nesuprtau jo ten. o laidai kazinau. ne vient del susidevejimo. turi visada nesiotis visa ikrovikli , nes powerbankai nevisi turi jungti ios irenginiams

Tai kad greičiausiai tavo draugo piršto skaitytuvui šakes... Ant mano 5s net ir be pirštinių niekas apart manęs negalėjo atrakinti telefono piršto antspaudų... O ir visi powerbank'ai turi USB Type-A output'ą, dauguma iPhone pakrovėjų eina su USB Type-A to Lighting... O ir ekraną taip pat galima pakeisti net jei ir iCloud yra... Tai kad nusišneki ir tiek.

Redaguota , nario darrel.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

41 minutes prieš, darrel. parašė:

Tai kad greičiausiai tavo draugo piršto skaitytuvui šakes... Ant mano 5s net ir be pirštinių niekas apart manęs negalėjo atrakinti telefono piršto antspaudų... O ir visi powerbank'ai turi USB Type-A output'ą, dauguma iPhone pakrovėjų eina su USB Type-A to Lighting... O ir ekraną taip pat galima pakeisti net jei ir iCloud yra... Tai kad nusišneki ir tiek.

nevisi. nuo mano pb jis negali krautis . nebent turi dar adapteriu kazkokiu. nezinau kiek tas icloudas tiesa , net nezinau kas jis yra , tik man sake taip

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

8 minutes prieš, Rodžeris2007 parašė:

nevisi. nuo mano pb jis negali krautis . nebent turi dar adapteriu kazkokiu. nezinau kiek tas icloudas tiesa , net nezinau kas jis yra , tik man sake taip

Mano iPhone 5s puikiai nuo Xiaomi Powerbank 1 galėjo normaliai krautis... Nebent pas tavę powerbank'as su Type-C arba tavo draugelis turėjo laidą Type-C to Lighting nusipirkęs tada taip bet šiaip iPhone shippiną su Type-A to Lighting.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

8 minutes prieš, Domas █▄ ▀█▀ parašė:

Iphone idealus variantas, nes su tokiu biudžetu nesitikėk gerą androidą rasti.

Nu blemba man tas obuolis nepatinką nes jau iš pavadinimo obuolis :D Turėjau Coolpad'a bet neatsimenų modelio bet irgi toks pats yra spec bet kai žiurėjau iš skelbiu.lt tai 50e max tas telefonas 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

27 minutes prieš, SmokeDrift parašė:

Nu blemba man tas obuolis nepatinką nes jau iš pavadinimo obuolis :D Turėjau Coolpad'a bet neatsimenų modelio bet irgi toks pats yra spec bet kai žiurėjau iš skelbiu.lt tai 50e max tas telefonas 

Androidas yra labiau apkrautas OS visokiais š...

O kodėl nenorėtum pabandyti obuolio? Galbūt jau nebenorėsi grįžt į android

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Domas █▄ ▀█▀ parašė:

Androidas yra labiau apkrautas OS visokiais š...

O kodėl nenorėtum pabandyti obuolio? Galbūt jau nebenorėsi grįžt į android

Nežinau dar šiais metais norėjau su andriod'u būti o kitais metais bandyt su obuolių pažaist,,

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2223 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...