Peršokti į turinį

Ar verta pirkti man šį PC ?


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2279 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, ar verta pirkti šį PC ? http://www.skytech.lt/akgamecuber25-asmeninio-kompiuterio-komplektas-game-cube-intel-pentium-g4600-pro-p-361952.html

atsižvelgiant į tai, kad GPU kainos dabar užkeltos ? O jeigu neverta, gal galit surinkti build'ą iki 500 e ? Ačiū.

Redaguota , nario Reklameris1
Redaguota: Pakeistas pavadinimas.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Mes tau negalim pasakyti ar verta, kol nežinoma ką tu su juo nori veikti. Rinkis tai kas tau atrodo patrauklu ir verta, neklausk kitų nuomonės, geriau pasiskaitinėk ir susidaryk savo nuomonę. Nes tu pats naudosi tai ką nusipirksi.

 

prieš 19 valandas(-ų), Domas █▄ ▀█▀ parašė:

Nebandyk imti Pre-build.

Argumentuok tą "Nebandyk", kiek žmonių turi tuos pre-build ir turiu aš, nėra nei vieno nusiskundimo, tu realiai gali nusipirkti tą patį kaip ir susidėti tik kažkiek permoki už tai, kad jau gauni gatava daiktą ir už tave padarytą darbą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 22 valandas(-ų), logicephe parašė:

Mes tau negalim pasakyti ar verta, kol nežinoma ką tu su juo nori veikti. Rinkis tai kas tau atrodo patrauklu ir verta, neklausk kitų nuomonės, geriau pasiskaitinėk ir susidaryk savo nuomonę. Nes tu pats naudosi tai ką nusipirksi.

 

Argumentuok tą "Nebandyk", kiek žmonių turi tuos pre-build ir turiu aš, nėra nei vieno nusiskundimo, tu realiai gali nusipirkti tą patį kaip ir susidėti tik kažkiek permoki už tai, kad jau gauni gatava daiktą ir už tave padarytą darbą.

Na geriau rinktis kompiuteri paciam bet dabar kai kainos uzkilusios aisku kad not worth bet dauguma buildu yra subuildinti kad tik geresnis CPU ir GPU butu o psu ar pan detales kuo pigesnes ir tai kaip tiksenti bomba kol suges viena ar kita detale.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

48 minutes prieš, Stussy parašė:

Na geriau rinktis kompiuteri paciam bet dabar kai kainos uzkilusios aisku kad not worth bet dauguma buildu yra subuildinti kad tik geresnis CPU ir GPU butu o psu ar pan detales kuo pigesnes ir tai kaip tiksenti bomba kol suges viena ar kita detale.

Turiu pre-build, kuriam jau gal 5 ar 6 metai ir jis vis dar veikia ir nėra jokia detalė keista, dabar vėl neseniai nusipirkau nauja ir esu patenkintas. Manau čia priklauso nuo to kiek gali investuoti. Žinoma jei skiri mažai pinigų tai daug nesitikėk ir dėkis savo geriau, bet jei gali pirkti brangesnį tikrai drąsiai gali ir pre-build pirkti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

4 minutes prieš, logicephe parašė:

Turiu pre-build, kuriam jau gal 5 ar 6 metai ir jis vis dar veikia ir nėra jokia detalė keista, dabar vėl neseniai nusipirkau nauja ir esu patenkintas. Manau čia priklauso nuo to kiek gali investuoti. Žinoma jei skiri mažai pinigų tai daug nesitikėk ir dėkis savo geriau, bet jei gali pirkti brangesnį tikrai drąsiai gali ir pre-build pirkti.

Sutinku bet buildinantis pats turi daugiau pliusu [bent jau anksciau kai kainos nebuvo tokios] nes gali susibuildint pagal save kekviena detale ir pats buildinimo procesas yra idomus bent jau man.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 1 valandą, Stussy parašė:

Sutinku bet buildinantis pats turi daugiau pliusu [bent jau anksciau kai kainos nebuvo tokios] nes gali susibuildint pagal save kekviena detale ir pats buildinimo procesas yra idomus bent jau man.

Na visada yra dvi pusės ir čia taip pat, kiekvienas turi asmeninę patirtį ir abu dalykai geri. :)

Redaguota , nario logicephe
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2279 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...