Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

*Išsiaiškinta* | SanCarson.LT "Bahūrai" apgavystės, ir jų siekiai


exoil

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2270 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Dabar, GravisLTU parašė:

Įlysiu ir aš į šita tema, nes šitam projekte tikrai gan ilga laikia žaidžiu tai žinau visa šita situacija, jeigu tu nežinai situacijos tai kam tu vapšie čia komentuoji :)?

Tai tu ir žaisk tam projekte ir dar ilgiau nei žaidei, nesuprantu kaip tave valdžios reikalai liečia? Laisvo žodžio laisvė kiek noriu tiek komentuoju. Situacija žinau, paskaičiau jau visas litanijas 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 10 valandas(-ų), flowX parašė:

Kiekvienas gyvas padaras šioj lietuvoj, nor tik naudos. Kaip ir dbr va tu pavyzdžiui nardai į subinę, NES NORI NAUDOS. Autistic asf.

Kam tu tą justą gini? Tegul jis ir atsako, o ne tu, beje ir pastebėjai, kad į visų narių argumentus negali normaliai atsakyti? Pasakom kritiką, o tu jau į kitą pusę šnkei ir varai ant mūsų. Daug kas gerai parašė ir argumentuotai, o tu nesugebi normaliai atsakyti, bei geriau nieko neatsakyk, tegul pats Justas viską atsako, nes mums jo palikuonių nereikia.

 

prieš 10 valandas(-ų), flowX parašė:

Tai tu ir žaisk tam projekte ir dar ilgiau nei žaidei, nesuprantu kaip tave valdžios reikalai liečia? Laisvo žodžio laisvė kiek noriu tiek komentuoju. Situacija žinau, paskaičiau jau visas litanijas 

xDD nu nu žinotojau xDD

 

prieš 10 valandas(-ų), A U G U S T A S parašė:

Koks tv reikalas *Paslėpti įžeidimai ir/ar keiksmažodžiai*, aš gal valgyt neturiu už ką, gal man merginos gimtadienis *Paslėpti įžeidimai ir/ar keiksmažodžiai*? Juolabiau euro paprašiau..

13-metis jau turi mergina ? :DD wow xD ar tik per interneta susiradai per koki sa-mp :DD

Redaguota , nario Tautedorus
Tautedorus: "Paslėpti įžeidimai ir/ar keiksmažodžiai."
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, GravisLTU parašė:

13-metis jau turi mergina ? :DD wow xD ar tik per interneta susiradai per koki sa-mp :DD

14-meti tu (žinau pagal oficialius šaltinius), neatsibodo tau čia rašyt 3 kartus iš eilės? Galvą nuskuto su šepečių? Gal tavo pana ir yra ta GABYTĖ? Kad čia toks jau aukso luitas palikęs, gynėjas, sergėtojas. Mink į savo tą serverį su dviračiu važinėt, tavęs čia nieks nelietė.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

12 minutes prieš, GravisLTU parašė:

13-metis jau turi mergina ? :DD wow xD ar tik per interneta susiradai per koki sa-mp :DD

atsiprašau kad įsiterpsiu, bet, šiais laikais čia jau normalu yra, ir nekalbėk apie save, nes pagal tavo išprusimą matosi, kad pats gali turėt panelę tik per internetą arba sa-mp žaidimą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Domashi parašė:

atsiprašau kad įsiterpsiu, bet, šiais laikais čia jau normalu yra, ir nekalbėk apie save, nes pagal tavo išprusimą matosi, kad pats gali turėt panelę tik per internetą arba sa-mp žaidimą.

Įdomiai suskėliai, manau čia yra pieva turėti panales 13 metų, beto neieškau dar jų nes man dar jos nereikalingos. Tad nespręsk už mane.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 9 valandas(-ų), GravisLTU parašė:

Įdomiai suskėliai, manau čia yra pieva turėti panales 13 metų, beto neieškau dar jų nes man dar jos nereikalingos. Tad nespręsk už mane.

čia ne bajeris, rimtai taip yra

 

Jus nebepjaukit grybo su tokiu projektu. Atvarė karoč boba į projektą ir per savaite spėjo tapt Policijos Direktore, Teamspeak Prižiūrėtoja ir poto Vyr.Adminė ? Kiek ji ten *Myliu SuperGames.lt* turėjo nučiulpt kad tiek gaut?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Viskas jau aišku su tuo sancarsonu, eilinis šūdserveris žlugęs projektas. Dabar iš geresnių projektų libertycity.lt, greenside.lt, lmg dar siektiek ir sargas, daugiau nieko. O cia su tais sudserveriais tikrai net neapsimoka eit i jokia valdzia, man keista, kad sitas projektas gyvuoja jau ~4 menesius su 10-20 zaideju. Nu bll. :Ddd 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Didesnio šudo kaip šito šudo nesu matęs niekada gyvenime, jeigu tą Balta_Meškute yra Kornelija ar kas ten tokia tai paš*l na*ui, didesnės narės nesu matęs, šlykšti kaip reikalas, jau geriau susidegina ji pati ir tas pats projektas, gal Tautvis normalesnis bet kiti ten komandos nariai vpš atsilupe, dar kažkoks snarglys gina, likts gražvis, jaučiu gina kad duotu milu, tai tiek.

  • Teigiamai 3
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

:DDDDDD Jo zajabys projektas šiaip, turėjai išvaryt į ligoninę ir būt visa para ten, nes komoje gulėjo žmogus ir laukei kažkokių pagerėjimų ir ateini kitą dieną žiūri be pareigų, nes aseit ignoravau savininką. Dar tokį dalyką pasakė "Nepatvirtinti atrankų į darbus" nors pofik, kad ta tema skirta žaidėjams, kad matytu kada vyks atranka ir t.t. ir jokiu patvirtinimu negali būti, o dar pisa prota, kad dalinu baudas, kad pinigų užsidirbti, nors tuomet nebuvo pd darbuotojų, nes pd drk nėr ir padalinau baudas... Žiūriu ir žiauru man čia žiūrėt šiam projekte kaip apgailėtina. Visi čia pripratę gauti be atrankų, o tiesiog prinerus. Per viena naktį atsidaro du direktoriai, tai wtf? Atrankų nebuvo, nieko. 

---

Man tai juokas ima karoč... Sukūriau ten normalia DP informacija visa direktoriams, bet ir pasilikau word'e, nes gaila buvo tokia talpinti tokiam š atsiprašant. Ir skanus labai jūsų kalėjime "kaismas" :)) (Išsitaisykit klaidas serve vyručiai)

P.S FREE BANAI TS NEPAEIS JUMS LAPAAAI

 

19 minutes prieš, #Domis parašė:

Didesnio šudo kaip šito šudo nesu matęs niekada gyvenime, jeigu tą Balta_Meškute yra Kornelija ar kas ten tokia tai paš*l na*ui, didesnės narės nesu matęs, šlykšti kaip reikalas, jau geriau susidegina ji pati ir tas pats projektas, gal Tautvis normalesnis bet kiti ten komandos nariai vpš atsilupe, dar kažkoks snarglys gina, likts gražvis, jaučiu gina kad duotu milu, tai tiek.

 

Pasižiūrėk į veidrodi ir pamatysi didesni šūdą šuduk :bebe: A šiaip pritariu tau draugė. 

Redaguota , nario Slyva ar Obuolis?
  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 10 valandas(-ų), _JoeTheWarrior_ parašė:

Pats buvau žaidęs šiame projekte, ir tikrai ką galiu pasakyti - melagysčių ir korupcijos krašas. Priimdavo savo draugus į postus ir pisdavo protą, ne tik jums taip atrodo : ). Ankščiau žaidžiau pas tapatį savininką Tautvį, ir nebuvo korupcijos : ). Nusivažiavote.

Na taip nėra prikūrė gražiai temos autorius nors pats irgi nesąmones darė kai jo projekte nebuvo viskas gerai klostes čia jis visa ta reikalą nori supisti kaip ir southvillages norėjo sužlugdyti, bet nepaėjo. Dabar kai jo nėra viskas ramu iš dalies ir bendras savininkas išėjo, nes patys žaidėjai chaosą kelią kai tokie ateina į komanda kaip temos autorius. Pradžioje gal ir priimdavome savus, nes taip reikėjo dabar viskas kitaip tiesiog nori kenkti temos autorius, bet jam neišeis pats tegul pamąsto ką blogo padarė. Kur nėra rimtų įrodymų bet kas vėjų prirašyti gali reikia nuotraukų video įrašų ir panašiai.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 4 valandas(-ų), SCarson parašė:

Na taip nėra prikūrė gražiai temos autorius nors pats irgi nesąmones darė kai jo projekte nebuvo viskas gerai klostes čia jis visa ta reikalą nori supisti kaip ir southvillages norėjo sužlugdyti, bet nepaėjo. Dabar kai jo nėra viskas ramu iš dalies ir bendras savininkas išėjo, nes patys žaidėjai chaosą kelią kai tokie ateina į komanda kaip temos autorius. Pradžioje gal ir priimdavome savus, nes taip reikėjo dabar viskas kitaip tiesiog nori kenkti temos autorius, bet jam neišeis pats tegul pamąsto ką blogo padarė. Kur nėra rimtų įrodymų bet kas vėjų prirašyti gali reikia nuotraukų video įrašų ir panašiai.

 

Oj bičiuli, galvojai manęs nušalinęs kažką pasieksi :D Pats tiek stūmei stūmei, į akis gerutis gerutis, už akių pisai protą kaip mažas vaikas. Kiek kartų buvau sakęs, kažkas nepatinka sakyk tiesiai šviesiai į akis, įdomu del ko paliko Tim'Quiz projektą, ar tik ne del Baltos_Meškutes aKa Kornelijos? Aš tau jau senai sakiau, daryk išvadas, nedarei - turėk bėdą. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2270 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...