Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

*Išsiaiškinta* | SanCarson.LT "Bahūrai" apgavystės, ir jų siekiai


exoil

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2271 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)
2 minutes prieš, Domashi parašė:

Ateini į ts, p*zduk*s bazaro kad duoda, keiksmažodžių daugiau nei pas mane panų buvo. Niekas kaip ir dėmesio nekreipia.. :)

Jeigu čia Domka, soriukas bičiuk, čia per visas tas nesamones baną ir gavai, paprastai nervai nelaikė, o dar protą kažkas kai knisa, tai taip ir gavos, soriukas dar kartelį, aj čia greičiausiai ne tu

Redaguota , nario Zulrah
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na jsn, sėkmės justukai, dabar gražiai bendrauji, bet kas norės ateis į TeamSpeak'ą ir galės visų žaidėjų pasiklausti, koks buvo justukas. O tie kurie, tiki, justuku, taip ir toliau. Matosi, nei video matę, nei nieko, o tu justukai, gerai moki meluoti, ir su grąsinimais gerai tvarkaisi :D Ką man ta reputacija, galvoji svarbu? Vau, turiu 92 atsiliepimus ir *Myliu SuperGames.lt* čiulpkit, gi kiečiausas aš iš visų, visi manimi pasitiki. + Tex_Tas dar nematęs, + kai grąsinai textui, nervinai ir panašiai, to nebuvo tipo? Nice, o dėl tos reuptacijos, kas ta reuptacija, vou SAMP žaidžiu, neturiu reuptacijos, niekas neeina. Kaip bijau, ką dar gero papasakosite pupuliai? Gi žinot, visi įrodymai ir nuo senų laikų ir beje, kas čia blogai kai ginu merginą. Sako gabytė rami buvo, gerai rami buvo, o tai dėlko ją užsipuolėt? Kas ne taip, o kas blogai kai žaidėjus ginu nuo tokių durnelių kaip justas? O ta reputacija, šimtas metų man, galvojat įdomu, baigsiu tą sampą ir viskas ir kas iš tos reputacijos, gi susikuriu naują SG paskyrą, kitaip pasivadinu ir kas iš to? Nei nedomina vapšie. Matos, justelio draugeliai, kurie net Vaizdo įrašo nepažiūrėję ir sako kažką, o kalbant dėl gfx @A U G U S T A S   Mūsų serverio direktorius paprašė GFX, kai tu tuomet buvai mūsų projekte, kuriame gfx'inai už pareigas. Parašęs jis, tu prašei jo šaibų už GFX, ar čia logiška? Plius atėjai į TS ir ant visos komandos varei ir kai užbaninau pradėjai žliumti per skype ir cs1.6. Tipo taip nebuvo? Jei nori, tave atblokuosiu ir įmesiu chatus arba nuotraukėlę ir pasijuoksim visi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Zulrah parašė:

Jeigu čia Domka, soriukas bičiuk, čia per visas tas nesamones baną ir gavai, paprastai nervai nelaikė, o dar protą kažkas kai knisa, tai taip ir gavos, soriukas dar kartelį

Matyt sumaišei mane su kažkuo. Įdomumo dėlei užbėgau į teamspeaką, bet sakau, jau bent priežiūra kad kažkokia būtų, o dabar.. Na, kažkam gal linksma, o kažkas blogą įvaizdį apie priežiūrą serverio ir teamspeako susidaro.

 

3 minutes prieš, flowX parašė:

Tai ten visos mandors, kol veido nesimato, šjp tai išjuoktos ir išvalintu iš ten per pora minučių

Nesinori įžeisti savininkų, bet toks jausmas, kad grynai savi sėdi projekte, o ta pana iš vis ne į temą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, Dr. Arnas parašė:

vienos problemos su situo gaidziu zaidimu

Nestuumk, čia smagu yr, alaus turim.

 

1 minute prieš, mKan parašė:

Na jsn, sėkmės justukai, dabar gražiai bendrauji, bet kas norės ateis į TeamSpeak'ą ir galės visų žaidėjų pasiklausti, koks buvo justukas. O tie kurie, tiki, justuku, taip ir toliau. Matosi, nei video matę, nei nieko, o tu justukai, gerai moki meluoti, ir su grąsinimais gerai tvarkaisi :D Ką man ta reputacija, galvoji svarbu? Vau, turiu 92 atsiliepimus ir *Myliu SuperGames.lt* čiulpkit, gi kiečiausas aš iš visų, visi manimi pasitiki. + Tex_Tas dar nematęs, + kai grąsinai textui, nervinai ir panašiai, to nebuvo tipo? Nice, o dėl tos reuptacijos, kas ta reuptacija, vou SAMP žaidžiu, neturiu reuptacijos, niekas neeina. Kaip bijau, ką dar gero papasakosite pupuliai? Gi žinot, visi įrodymai ir nuo senų laikų ir beje, kas čia blogai kai ginu merginą. Sako gabytė rami buvo, gerai rami buvo, o tai dėlko ją užsipuolėt? Kas ne taip, o kas blogai kai žaidėjus ginu nuo tokių durnelių kaip justas? O ta reputacija, šimtas metų man, galvojat įdomu, baigsiu tą sampą ir viskas ir kas iš tos reputacijos, gi susikuriu naują SG paskyrą, kitaip pasivadinu ir kas iš to? Nei nedomina vapšie. Matos, justelio draugeliai, kurie net Vaizdo įrašo nepažiūrėję ir sako kažką, o kalbant dėl gfx @A U G U S T A S   Mūsų serverio direktorius paprašė GFX, kai tu tuomet buvai mūsų projekte, kuriame gfx'inai už pareigas. Parašęs jis, tu prašei jo šaibų už GFX, ar čia logiška? Plius atėjai į TS ir ant visos komandos varei ir kai užbaninau pradėjai žliumti per skype ir cs1.6. Tipo taip nebuvo? Jei nori, tave atblokuosiu ir įmesiu chatus arba nuotraukėlę ir pasijuoksim visi.

aš tv rožos fotke čia galiu įmest ir visą savaitę forumas turės iš ko pažvengt šveplas skuduras *Myliu SuperGames.lt* :D

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, mKan parašė:

Na jsn, sėkmės justukai, dabar gražiai bendrauji, bet kas norės ateis į TeamSpeak'ą ir galės visų žaidėjų pasiklausti, koks buvo justukas. O tie kurie, tiki, justuku, taip ir toliau. Matosi, nei video matę, nei nieko, o tu justukai, gerai moki meluoti, ir su grąsinimais gerai tvarkaisi :D Ką man ta reputacija, galvoji svarbu? Vau, turiu 92 atsiliepimus ir *Myliu SuperGames.lt* čiulpkit, gi kiečiausas aš iš visų, visi manimi pasitiki. + Tex_Tas dar nematęs, + kai grąsinai textui, nervinai ir panašiai, to nebuvo tipo? Nice, o dėl tos reuptacijos, kas ta reuptacija, vou SAMP žaidžiu, neturiu reuptacijos, niekas neeina. Kaip bijau, ką dar gero papasakosite pupuliai? Gi žinot, visi įrodymai ir nuo senų laikų ir beje, kas čia blogai kai ginu merginą. Sako gabytė rami buvo, gerai rami buvo, o tai dėlko ją užsipuolėt? Kas ne taip, o kas blogai kai žaidėjus ginu nuo tokių durnelių kaip justas? O ta reputacija, šimtas metų man, galvojat įdomu, baigsiu tą sampą ir viskas ir kas iš tos reputacijos, gi susikuriu naują SG paskyrą, kitaip pasivadinu ir kas iš to? Nei nedomina vapšie. Matos, justelio draugeliai, kurie net Vaizdo įrašo nepažiūrėję ir sako kažką, o kalbant dėl gfx @A U G U S T A S   Mūsų serverio direktorius paprašė GFX, kai tu tuomet buvai mūsų projekte, kuriame gfx'inai už pareigas. Parašęs jis, tu prašei jo šaibų už GFX, ar čia logiška? Plius atėjai į TS ir ant visos komandos varei ir kai užbaninau pradėjai žliumti per skype ir cs1.6. Tipo taip nebuvo? Jei nori, tave atblokuosiu ir įmesiu chatus arba nuotraukėlę ir pasijuoksim visi.

Gal, man imesti visus screenus, tu netgi nežinai to bet tiek aš tiek forbikas tiek dovis turime video kaip tu ateidavai į kanalą su tą šliūha gabyte ir pradėdavai kriuksėti, nes tu kūrwa neišprusęs esi. numesti ? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

5 minutes prieš, A U G U S T A S parašė:

Gal, man imesti visus screenus, tu netgi nežinai to bet tiek aš tiek forbikas tiek dovis turime video kaip tu ateidavai į kanalą su tą šliūha gabyte ir pradėdavai kriuksėti, nes tu kūrwa neišprusęs esi. numesti ? 

Ne visi dar supranta, kad nieks nemokamai nieko nebedaro. Jeigu nepaslaptis, ką gavai už gfx'inimą projekte?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sveikas, taip projekta tu tikrai atgaivinai, bet nereikia tikrai mandru vaidinti teamspeak3 programoje ir pnš. Tu gi ir buvai shouthvillages projekte pagalbininku ar kuo ten bet irgi kažkaip greitai pasitraukiai ar tave išmetė tenais, tad susidariau nuomonė jog esi nepatikimas žmogus kur nori tu tik naudos. Tai čia mano nuomonė jeigu nori būti normaliam projekte tai mano patarimas tau nebūk mandras, nes būsi mandras apšis erelis kaip sakoma, bei būti normaliam atlikti savo darba ir pnš, bei tikrai manau taves niekur neišmetinės ir pnš. Tai tiek.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, GravisLTU parašė:

Sveikas, taip projekta tu tikrai atgaivinai, bet nereikia tikrai mandru vaidinti teamspeak3 programoje ir pnš. Tu gi ir buvai shouthvillages projekte pagalbininku ar kuo ten bet irgi kažkaip greitai pasitraukiai ar tave išmetė tenais, tad susidariau nuomonė jog esi nepatikimas žmogus kur nori tu tik naudos. Tai čia mano nuomonė jeigu nori būti normaliam projekte tai mano patarimas tau nebūk mandras, nes būsi mandras apšis erelis kaip sakoma, bei būti normaliam atlikti savo darba ir pnš, bei tikrai manau taves niekur neišmetinės ir pnš. Tai tiek.

Kiekvienas gyvas padaras šioj lietuvoj, nor tik naudos. Kaip ir dbr va tu pavyzdžiui nardai į subinę, NES NORI NAUDOS. Autistic asf.

  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, GravisLTU parašė:

Sveikas, taip projekta tu tikrai atgaivinai, bet nereikia tikrai mandru vaidinti teamspeak3 programoje ir pnš. Tu gi ir buvai shouthvillages projekte pagalbininku ar kuo ten bet irgi kažkaip greitai pasitraukiai ar tave išmetė tenais, tad susidariau nuomonė jog esi nepatikimas žmogus kur nori tu tik naudos. Tai čia mano nuomonė jeigu nori būti normaliam projekte tai mano patarimas tau nebūk mandras, nes būsi mandras apšis erelis kaip sakoma, bei būti normaliam atlikti savo darba ir pnš, bei tikrai manau taves niekur neišmetinės ir pnš. Tai tiek.

Joo, apkaltinkim mane, o jūsų apie jūsų kalbėjimą temos nelieskim? Jūs galvojat, ant manęs stumdami, aš tylėsiu ir nieko nesakysiu? Taip tikrai nebūs

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

4 minutes prieš, Džemal. parašė:

Ne visi dar supranta, kad nieks nemokamai nieko nebedaro. Jeigu nepaslaptis, ką gavai už gfx'inimą projekte?

PAREIGAS, FORUME IR VIPĄ TEAMSPEAKĘ NEESMĖ KAD BUVO SUKURTAS GRAFIKOS DIZAINERIO GROUPAS.

 

PAPRAŠIAU EURO UŽ SUNKIUS RANGUS.... GAL AŠ VALGYT NETURĖJAU UŽ KĄ NEPAGALVOJAI?

 

 

@Zulrah

 

Justai, žinau tavo harakterį esi nelengvas žmogus bet normalus kai susibazarini, tai joa. Rusiukas in da čhat samas, in da čhat.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, A U G U S T A S parašė:

PAREIGAS, FORUME IR VIPĄ TEAMSPEAKĘ NEESMĖ KAD BUVO SUKURTAS GRAFIKOS DIZAINERIO GROUPAS.

 

PAPRAŠIAU EURO UŽ SUNKIUS RANGUS.... GAL AŠ VALGYT NETURĖJAU UŽ KĄ NEPAGALVOJAI?

 

 

@Zulrah

 

Justai, žinau tavo harakterį esi nelengvas žmogus bet normalus kai susibazarini, tai joa. Rusiukas in da čhat samas, in da čhat.

Aš niekad pirmas kažko blogo nesakau, bet jeigu pamatau, kad žmogus jau link tos pusės, kad paahūjėlint, tai priveda mane prie tokių veiksmų :D:hi:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, A U G U S T A S parašė:

PAREIGAS, FORUME IR VIPĄ TEAMSPEAKĘ NEESMĖ KAD BUVO SUKURTAS GRAFIKOS DIZAINERIO GROUPAS.

 

PAPRAŠIAU EURO UŽ SUNKIUS RANGUS.... GAL AŠ VALGYT NETURĖJAU UŽ KĄ NEPAGALVOJAI?

 

 

@Zulrah

 

Justai, žinau tavo harakterį esi nelengvas žmogus bet normalus kai susibazarini, tai joa. Rusiukas in da čhat samas, in da čhat.

Tai čia turėjai priedo gaut tuos rangus, o ne už darbus xDD Viskas tuom ir pasakyta, gl projektui, jeigu taip komandą "saugoja" ir "rūpinas" kad nepabėgtų. ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 10 valandas(-ų), A U G U S T A S parašė:

PAREIGAS, FORUME IR VIPĄ TEAMSPEAKĘ NEESMĖ KAD BUVO SUKURTAS GRAFIKOS DIZAINERIO GROUPAS.

 

PAPRAŠIAU EURO UŽ SUNKIUS RANGUS.... GAL AŠ VALGYT NETURĖJAU UŽ KĄ NEPAGALVOJAI?

 

 

@Zulrah

 

Justai, žinau tavo harakterį esi nelengvas žmogus bet normalus kai susibazarini, tai joa. Rusiukas in da čhat samas, in da čhat.

OO Sveikas Rusiukai, senai bendravom :D taigi galim pasiginčyti biški. Tu gi už pareigas ir darydavai tuos darbus, tikrai euru neprašydavai, ir kas gi čia su tavim pasidarė jog eurus imsi dabar ? :D tai krč jeigu susitarėt ankščiau tai ir neprašinėk tu euru :D

 

prieš 10 valandas(-ų), Džemal. parašė:

Tai čia turėjai priedo gaut tuos rangus, o ne už darbus xDD Viskas tuom ir pasakyta, gl projektui, jeigu taip komandą "saugoja" ir "rūpinas" kad nepabėgtų. ;)

Kam tu tą justą gini? Tegul jis ir atsako, o ne tu, beje ir pastebėjai, kad į visų narių argumentus negali normaliai atsakyti? Pasakom kritiką, o tu jau į kitą pusę šnkei ir varai ant mūsų. Daug kas gerai parašė ir argumentuotai, o tu nesugebi normaliai atsakyti, bei geriau nieko neatsakyk, tegul pats Justas viską atsako, nes mums jo palikuonių nereikia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 10 valandas(-ų), GravisLTU parašė:

OO Sveikas Rusiukai, senai bendravom :D taigi galim pasiginčyti biški. Tu gi už pareigas ir darydavai tuos darbus, tikrai euru neprašydavai, ir kas gi čia su tavim pasidarė jog eurus imsi dabar ? :D tai krč jeigu susitarėt ankščiau tai ir neprašinėk tu euru :D

*Paslėpti įžeidimai ir/ar keiksmažodžiai* Tu vpš neįdomus šitoj temoj, nieks net nenor tv atsakymo cituot. Toks iš niekur išlindęs

Redaguota , nario Tautedorus
Tautedorus: "Paslėpti įžeidimai ir/ar keiksmažodžiai."
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 10 valandas(-ų), flowX parašė:

*Paslėpti įžeidimai ir/ar keiksmažodžiai* Tu vpš neįdomus šitoj temoj, nieks net nenor tv atsakymo cituot. Toks iš niekur išlindęs

Įlysiu ir aš į šita tema, nes šitam projekte tikrai gan ilga laikia žaidžiu tai žinau visa šita situacija, jeigu tu nežinai situacijos tai kam tu vapšie čia komentuoji :)?

Redaguota , nario Tautedorus
Tautedorus: "Paslėpti įžeidimai ir/ar keiksmažodžiai."
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 10 valandas(-ų), GravisLTU parašė:

OO Sveikas Rusiukai, senai bendravom :D taigi galim pasiginčyti biški. Tu gi už pareigas ir darydavai tuos darbus, tikrai euru neprašydavai, ir kas gi čia su tavim pasidarė jog eurus imsi dabar ? :D tai krč jeigu susitarėt ankščiau tai ir neprašinėk tu euru :D

Koks tv reikalas *Paslėpti įžeidimai ir/ar keiksmažodžiai*, aš gal valgyt neturiu už ką, gal man merginos gimtadienis *Paslėpti įžeidimai ir/ar keiksmažodžiai*? Juolabiau euro paprašiau..

Redaguota , nario Tautedorus
Tautedorus: "Paslėpti įžeidimai ir/ar keiksmažodžiai."
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2271 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...