Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

*Išsiaiškinta* | SanCarson.LT "Bahūrai" apgavystės, ir jų siekiai


exoil

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2271 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

2 minutes prieš, Zulrah parašė:

 

Oj bičiuli, galvojai manęs nušalinęs kažką pasieksi :D Pats tiek stūmei stūmei, į akis gerutis gerutis, už akių pisai protą kaip mažas vaikas. Kiek kartų buvau sakęs, kažkas nepatinka sakyk tiesiai šviesiai į akis, įdomu del ko paliko Tim'Quiz projektą, ar tik ne del Baltos_Meškutes aKa Kornelijos? Aš tau jau senai sakiau, daryk išvadas, nedarei - turėk bėdą. :)

a.ka. Tvinkio.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), Zulrah parašė:

 

Oj bičiuli, galvojai manęs nušalinęs kažką pasieksi :D Pats tiek stūmei stūmei, į akis gerutis gerutis, už akių pisai protą kaip mažas vaikas. Kiek kartų buvau sakęs, kažkas nepatinka sakyk tiesiai šviesiai į akis, įdomu del ko paliko Tim'Quiz projektą, ar tik ne del Baltos_Meškutes aKa Kornelijos? Aš tau jau senai sakiau, daryk išvadas, nedarei - turėk bėdą. :)

Vaikus vadini suaugusius žmones gal pats pasiek mano metų ir tada ką nors sakyk. Bėdos nėra ir nelauksiu nieko tu man nepadarysi, nes pats visą košę pradėjai tai pats ir užbaik palik ramybėje projektą, nes matos visur lendi kenkėjams ne vieta. Diskusija pabaigsiu nepatinka tokie žmonės kurie neprisipažįsta tiesos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2271 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...