Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3060 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

4 minutes prieš, Artūras/ parašė:

Pritariu tavo kai kuriom mintis 100% , bet nesuprantu kodėl tu taip smarkiai esi nusiteikęs BLOCKCHAIN technologija ir visi ją laiko tik kaip pinigų šaltinį , kris ne kris , šį technologija mūms ateityje padės išspręsti didelės bėdas su vagystėmis , padirbinėjimais , užstrigusiomis trancekcijomis ir kas labiausiai džiugina tai atsiribojimas nuo bankų , kas užtikrina didesni anonimiškūma. O ,kad kils aš neabejoju , tiesiog jeigu laikai ant long term. neapsimoka jų stebėti per daug. 

Šiaip kai kurie labai smarkiai laikosi įsikybę to BITCOIN, nors man tai viena prasčiausių platformų, aišku nežinia kaip bus su lightining network , nes pirmi testai sėkmingi, o tai tik sako BITCOINO gražia ateitį.

Manau jog bitcoinai overrated. nieko iš jų gero nematau. Nusiperka bitcoinų ir graužia nagus kad uždirbti bent centą. o atsiskaityti jais ne visur gali. nors dabar tikrai geriau nei ankščiau

1 minute prieš, Zolq parašė:

Manau jog bitcoinai overrated. nieko iš jų gero nematau. Nusiperka bitcoinų ir graužia nagus kad uždirbti bent centą. o atsiskaityti jais ne visur gali. nors dabar tikrai geriau nei ankščiau

Čia labiau investavimas į ateitį , ne viskas taip greit vyksta, o dėl atsiskaitymo kaip ir minėjau visi laukia lightining network , nes bitcoin'as kurėjai nenumatė tokio didelio jo naudojimo, todėl dėl permažo bloko dydžio tiesiog užstringa daugelis transakcijų , ko pasakoje įvyksta fork'ai, todėl jeigu ir įsivestu didelės kompanijos BITCOIN'a kaip atsiskaitymo priemonę tai viskas užlūžtu

38 minutes prieš, Drye' parašė:

žmogus paklausė paprasto klausimo, o čia užvirė smėlio dėžės lygio ginčas apie kriptovaliutas..

 

Atsakymas į temą - ne, tik ne tau, nes jeigu gebi iškelti tokį klausimą, vadinasi neturi pasitikėjimo savimi, valios. 

Billas Geitas neklausė: ar apsimoka dar kurti operacines sistemas?

klausiu ne del to kad nepasitikiu savimi, o del to ar zaidzia dar kas ta samp`a.

 

On 2018-01-27 at 21:43, `David parašė:

Uhhh, kaip negatyviai nusiteikęs apie kriptovaliutas, ponas atsimink ,kad ne vien bitcoin'as egzistuoja ;). Laisvai galima užsidirbinėti iš altcoinų. Turėk galva, dėk pastangas ir pasiseks, kurie sako, kad čia laimės žaidimas, tai užjaučiu :)

http://www.technologijos.lt/n/technologijos/it/S-66558/straipsnis/Pasirodzius-informacijai-apie-manipuliacija-ir-draudimus-kritovaliutu-rinkos-verte-per-24-valandas-sumazejo-100-milijardu

 

On 2018-02-04 at 15:16, Antanas940 parašė:

Ir? :) Kiekvienais metais taip vyksta, be baimes viskas atsistatys :) Tegul visi sellina, kol kiti dar daugiau užsidirbs.

giphy.gif

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3060 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...