Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ar verta kurti SAMP projektą ?


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2260 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Taigi, po 5 metu pertraukos, pagaliau prisiminiau apie supergames ir aisku gi sampa..

Prisimeniau gerus laikus kai kurdavom projektus ir t.t beeeet klausimas toks..

Kaip su samp`u? zlugo jis? Ar verta dabar kazka kurti? Ar jau galima pamirst ta samp`a? 

Redaguota , nario Reklameris1
Redaguota: Pakeistas pavadinimas.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Domian parašė:

Na jo, as kiek atsimenu dar 5 metus atgal jau sunkoka su sampu buvo. O del crypto irgi mastau.

Prieš 3 metus dar populiarus labai buvo, Dabar net ir pats MTA mirštantis yra. Atsiranda geresnių žaidimų, arba dauguma peršoka jau į GTA V.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Neapsimoka su tomis kripto valiutomis, kaip draugas sakė vienoje temoje, kad jos kris per pus, kai pakils. Taip ir atsitiko, buvo pakilęs btc iki 20k, dabar 10k :D. Jos tėra būdas kaip masiškai išviliot pinigus iš žmonių, na tu gali spėti ir užsidirbti, bet čia kaip su kazino, tik masiškas kazino. Čia tik mano patarimas, pats seniau su draugais kasiau btc, na užsidirbom, bet vienas tai neblogai buvo susimovęs :D. 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

28 minutes prieš, Antanas940 parašė:

Neapsimoka su tomis kripto valiutomis, kaip draugas sakė vienoje temoje, kad jos kris per pus, kai pakils. Taip ir atsitiko, buvo pakilęs btc iki 20k, dabar 10k :D. Jos tėra būdas kaip masiškai išviliot pinigus iš žmonių, na tu gali spėti ir užsidirbti, bet čia kaip su kazino, tik masiškas kazino. Čia tik mano patarimas, pats seniau su draugais kasiau btc, na užsidirbom, bet vienas tai neblogai buvo susimovęs :D. 

 

Uhhh, kaip negatyviai nusiteikęs apie kriptovaliutas, ponas atsimink ,kad ne vien bitcoin'as egzistuoja ;). Laisvai galima užsidirbinėti iš altcoinų. Turėk galva, dėk pastangas ir pasiseks, kurie sako, kad čia laimės žaidimas, tai užjaučiu :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

17 minutes prieš, `David parašė:

Uhhh, kaip negatyviai nusiteikęs apie kriptovaliutas, ponas atsimink ,kad ne vien bitcoin'as egzistuoja ;). Laisvai galima užsidirbinėti iš altcoinų. Turėk galva, dėk pastangas ir pasiseks, kurie sako, kad čia laimės žaidimas, tai užjaučiu :)

:D paziurek i pagrindines kriptovaliutas, nors xuj tu ka nors paziuresi rimciau :D gal ten pacios maziausios ir eina i pliusa, o tos, kurios kiek didesnes jau, tai praktiskai krenta tada, kai ir btc, o tai reiskia jokio savo pastovumo neturi, sooo actually gerai pasake, kad tai loterija pliusminus

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, ★KenjiWorks★ parašė:

Prieš 3 metus dar populiarus labai buvo, Dabar net ir pats MTA mirštantis yra. Atsiranda geresnių žaidimų, arba dauguma peršoka jau į GTA V.

tai kad skaiciai +/- islike tokie patys ir pamazeja vos, vos. sa-mp > mta zaideju skaiciumi. ir retas sa-mpinis soka i gta v, nes gta v online yra freeroamas o kiti mp modai (kaip sa-mp) neturi per didziausio susidomejimo + ju serveriai nera taip istobulinti

 

i.t 

jeigu supranti ka darai ir moki visada bus verta, puikus pavyzdis zavaskas sugebejo sudomint zaidejus ir dabar saus neblogus skaicius starte

Redaguota , nario sanchezz
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

3 minutes prieš, liight parašė:

:D paziurek i pagrindines kriptovaliutas, nors xuj tu ka nors paziuresi rimciau :D gal ten pacios maziausios ir eina i pliusa, o tos, kurios kiek didesnes jau, tai praktiskai krenta tada, kai ir btc, o tai reiskia jokio savo pastovumo neturi, sooo actually gerai pasake, kad tai loterija pliusminus

Dabar argumentuok savo nuomone. Kaip manai, kuri valiuta turi didesne tikimybe pakilti 2x ar Bitcoin'as kuris kainuoja 10.000 eur ar koks altcoin'as kuris dabar kainuoja kokius 3ct? Mąstyk logiškai ;)

 

Redaguota , nario `David
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, `David parašė:

Dabar argumentuok savo nuomone. Kaip manai, kuri valiuta turi didesne tikimybe pakilti 2x ar Bitcoin'as kuris kainuoja 10.000 eur ar koks altcoin'as kuris dabar kainuoja kokius 3ct? Mąstyk logiškai ;)

 

tu nesupratai mano pranešimo esmės :D kai suprasi - tada atsakyk, o for now prašau man netrugdyti žiūrėti serialo, ačiū.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

4 minutes prieš, liight parašė:

tu nesupratai mano pranešimo esmės :D kai suprasi - tada atsakyk, o for now prašau man netrugdyti žiūrėti serialo, ačiū.

Oi, oi :) Nesupratau pranešimo esmės, manau tu nesupranti viso šio reikalo esmės - užsidirbti. Šitame reikale esu gan ilgą laiką ir galiu teigti visus šiuos dalykus iš savo patirties. O, kad sakai, jog neturi pastovumo valiutos tai čia pagal tave turėtų valiuta laikytis vienoje pozicijoje? Kaip tik turėtum džiaugtis, jog atsirado puiki progą užsidirbti turintiems galva :)

 

Prašau neskleisk shit gandų apie valiutas, kad čia neverta ir panašiai, neturėdamas patirties, no offense, nepyk, bet visur yra galimybe užsidirbti - tik vieni sugeba, o kiti ne.

Redaguota , nario `David
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, `David parašė:

Oi, oi :) Nesupratau pranešimo esmės, manau tu nesupranti viso šio reikalo esmės - užsidirbti. Šitame reikale esu gan ilgą laiką ir galiu teigti visus šiuos dalykus iš savo patirties. O, kad sakai, jog neturi pastovumo valiutos tai čia pagal tave turėtų valiuta laikytis vienoje pozicijoje? Kaip tik turėtum džiaugtis, jog atsirado puiki progą užsidirbti turintiems galva :)

ble vstk tu nieko nepagauni tai krč :D bitcoinas taip ar taip tuoj kris iki galo, tai kris ir kitos, nu bet nvm krč, ką čia daugiau su tavim diskutuot kai niekas tau nepatiks iš mano nuomonės ir tu vstk savo mėginsi įrodinėti xd simpleasthat

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

10 minutes prieš, liight parašė:

:D paziurek i pagrindines kriptovaliutas, nors xuj tu ka nors paziuresi rimciau :D gal ten pacios maziausios ir eina i pliusa, o tos, kurios kiek didesnes jau, tai praktiskai krenta tada, kai ir btc, o tai reiskia jokio savo pastovumo neturi, sooo actually gerai pasake, kad tai loterija pliusminus

Aš nors esu 17m. Bet esu patyręs su kasinėjimu. Visi peikia, krenta kainos.. Kas iš to? Kainos krenta, kasimo progresas pagreitėja, kadangi ji buna pigiau iškasti. Kainų kritimas buna dėl vieno elementaraus faktoriaus:
Faktorius: Asmenys parduoda dideliais kiekiais, tad suprantama, kad Kripto valiutos kaina kris... Čia tas pats su prekėmis. Kuo daugiau perka jos kažkiek brangsta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, liight parašė:

ble vstk tu nieko nepagauni tai krč :D bitcoinas taip ar taip tuoj kris iki galo, tai kris ir kitos, nu bet nvm krč, ką čia daugiau su tavim diskutuot kai niekas tau nepatiks iš mano nuomonės ir tu vstk savo mėginsi įrodinėti xd simpleasthat

"Taip ar taip tuoj kris iki galo" nu geras :) Gal būsi analitikas? Manau neblogai turėtum užsidirbti žinodamas valiutų ateitis, kiek laiko studijavai btc chart, kad žinai? :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, `David parašė:

"Taip ar taip tuoj kris iki galo" nu geras :) Gal būsi analitikas? Manau neblogai turėtum užsidirbti žinodamas valiutų ateitis, kiek laiko studijavai btc chart, kad žinai? :) 

o kam čia analitiku būti, jei kiti analitikai žymūs taip sako? :D užsidirbti? how? kai krenta? :D sakau krč jei dar norėsi papist protą ir, kad aš tau papisčiau protą rašyk až, čia tng daugiau rašytis, užtenka ir taip forumo eurų

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

3 minutes prieš, liight parašė:

o kam čia analitiku būti, jei kiti analitikai žymūs taip sako? :D užsidirbti? how? kai krenta? :D sakau krč jei dar norėsi papist protą ir, kad aš tau papisčiau protą rašyk až, čia tng daugiau rašytis, užtenka ir taip forumo eurų

Brangus pilieti. Pasek labiau kainas. BTC buvo maksimaliai pakilęs iki 19k USD, per 3 paras krito iki 13k. Nuo vakar yra pakylusi kaina. Tad su savo durnom analitikų mintimis nedūmink kitiems proto ;)

Redaguota , nario ★KenjiWorks★
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Guest heatzy

Nors ir yra kitų žaidimų, sa-mp'as dar tikrai nežlunga. Turi dar pakankamai daug žaidėjų, gal ne Lietuvoje bet visame pasaulyje yra daug žaidėjų ir serverių.. 

Players Online: 44678 Servers Online: 4025
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2260 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...