Peršokti į turinį

Kokį jūs pasirinktumėte serverio stilių ?


Okyo

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2307 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Kokį jūs pasirinktumėte serverio stilių ?  

26 balsai

  1. 1. Kokį jūs pasirinktumėte serverio stilių ?

    • Sunkus išgyvenimas ( Hard Survival )
    • OP-PVP
    • Išgyvenimas, PVP ( Survival, PVP )
    • Įvairūs žaidimai ( Minigames )
    • Frakcijos ( Factions )
    • Salos ( Skyblock )


Recommended Posts

Sveiki SuperGames forumo nariai,

  • Nusprendžiau pradėti kurti naują MineCraft serverį, bei įgyvendinti kažką naujo Lietuvoje! Todėl norėčiau sužinoti ką jūs pasirinktumėte, iš viršuje pateiktų serverio stilių. Kadangi, galbūt ir jūs žaistumėte mano projekte, todėl man svarbi nevien projekto komandos nuomonė, bet ir MineCraft žaidėjų nuomonės.
  • Iškarto ačiū, kas prabalsuos ir padės man išsirinkti savo naujojo serverio stilių, gražaus likusio vakaro! :hi:
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nežinau.. Nepasieksi nieko naujo bei įspūdingo su šiais stiliais. Pilna serverių. Anyways aš už fakcijas. Bent žaidimo tikslas yra :D ir tuos factions galima sujungti su hard survival. Tobulas asmeniškai man derinys. Tačiau nemanau, kad aktyvumo didelio sulauksi. Nebent turi gerų reklamos ryšių. ;) Sėkmės!

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Manau nauji minecraft žaidėjai visada renkasi survival/factions tipo serverius. Kadangi konkurencija tokiu didelė, reikės labai pasistengti kuriant. Kiek galima padaryti sunkesnį ir realištiskį gal? Tada gal pritrauksi ir senbūvius žaidėjus. Atžaidus mc pora metų, labiau domina įvairus minigame. Bet ir čia teks labai pasistengti arba sugalvoti naujų įdėjų minigame. Nes kodėl turėčiau tą patį pvz HungerGames žaisti pas tave, jei yra servas kuriame hungergames dar geresnis ir modifikuojant įdėta daugiau darbo.

Redaguota , nario myrrdin
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

22 minutes prieš, Okyo parašė:

Tą ir galvoju kurti, tikrai būtų įdomu, net pačiam žaisti. O dėl mano mąstymo, ačiū tau! ;) 

Tik neprarask to pasitikėjo savim:) Matai, kai turi idėją, visada galvoji darysiu viską geriausiai, mokėsiu kitiems eur, kad tik būtų geriau sukurtas projektas ir pnš. O po kiek laiko nebesinori nieko pirkti, stengtis per daug, sakai gerai bus ir tie free pluginai :D 

11 minutes prieš, Zolq parašė:

už toki išgyvenima , kuriame reiketu išgyventi , o ne su dmd setais begt kazka kakpot.

mc su kiekvienu update tampa vis lengvenis ir toliau nuo realybės :D Pritariu, todėl ir buvo smagu žaisti pirmasias mc versijas kur buvo tikrai hard.

Redaguota , nario myrrdin
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Visada man prie širdies buvo Survival/PvP serveriai. Kadangi ten galbūt ir daugiausiai žaisdavo, aišku, jei normaliai padarytas pats serveris, bei normalūs prižiūrėtojai. Dabar Lietuvoje, MC serveriai yra tokie dužę, kadangi nėra normalios komandos - tą patį prižiūrėtoją galima nusipirkti, kadangi iš to nori užsidirbti savininkai, turiu omeny, kad prisirenka vaikų kurie šūdą mala :D 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 4 valandas(-ų), ► Skrepsis ◄ parašė:

Aš va sukursiu TNT factions, turiu paruošęs viską. SU f top piniginiu prizu crophoperiai/void chestai custom enchantai, outpostai, warzone, supply dropai, kas ateisit palošt ?

Ateisiu apsižiūrėt, bet greičiausiai bus kaip ir su prison tavo buvusiu, kur viskas padaryta iš įprastų įskiepių ir 1 custom...

prieš 3 valandas(-ų), Nemix parašė:

Hard survival/Story Based RPG/Factions/PVP serveris su custom enchantais ir custom žemėlapiu.

Trumpai tariant serveris susidedantis iš šitų išvardintų dalykų.

Pritariu tavo nuomonei, norėčiau sulaukti pagaliau kokį gerą konkurentą mano stiliuje.

 

Dabar į temą:

Jei nori visko paprastai ir greitai, darai tuos atgyvenusius survival serverius (OP-PVP, Survival/pvp ir visą šitą šūdą). Reklamos prisiperki už visus pinigus, sėdi b**į išvertęs, kaip craftmc savininkas ir pinigus renki, nes susirinks daug vėžiukų, kurie žinos ką daryt.

Minigames išvis nepatariu kurti, bent mano nuomone Lietuvoje tai nėra praktiška.

Nori kažką sunkiau: fc/raid stilius, bet nepaprastas, nes paprastas yra labai nekažką. Įmeti rpg elementų visokių tokių dalykų, savo idėjų, jas gražiai pateiki ir opa, geras projektas normaliems ir vėžiukams, tik reikia padirbėti su tokiu dalyku kaip reklama ir vežiukų edukacija, kad suprastų žaidimą. Bet į jį teks daug investuoti. Kodėl? Vien dėl to, kad reiks tau įvairių sistemų, reklamos daug. Jei rinksies šį stilių, mąstyk apie idėją, kuri bus gerai išplėtota ir lengvai perkandama.

Kalbant apie unikalius įskiepius/sistemas arba platesnę pagalbą šiuo dalyku, rašyk į privatą, galėčiau padėti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, KayohiPlay parašė:

Taip, jis gali uzsisakineti custom įskiepius iš manęs.

Kodėl tavęs? Kodėl ne manęs, Nogalosos ar ProGreen kokio?

Tavo sakinys yra faktiškai neteisingas, tu nekuri custom įskiepių. Tu skriptini, tai yra visiškai skirtingas dalykas nuo įskiepio kūrimo, manau su tuo susipažinęs ir pateikei neteisingą informaciją arba galima tuomet teigti jog tu tiesiog nesuvoki ką darai ir nesupranti sąvokų, tai kaip galima būtų tau sutarti su užsakovu? :) Taip pat užsakovas turės naudoti skript'o įskiepį ir jei reikia papildomų addon'ų, kad veiktų tavo kodas, tad tu negalėsi atnaujinti žmogui savo skript'o naujai versijai (pvz.: 1.13), kol neišleis naujos skript'o įskiepio versijos. Taip pat galiu pasakyti, kad su skript negali visko padaryti to, kas yra galima su pačiu java įskiepiu (Žinau, kad skript'e galima paleisti java kodą, bet tu nemoki javos).

Tiesiog kaip draugas, draugui, nepiarink savęs per daug. Statai daug, o ar moki daug?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2307 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...