Peršokti į turinį

Illustrator darbeliai ir naujas (Fashion) logotipas


darzi

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2273 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

2 minutes prieš, Fantazistas parašė:

Kas čia per nesąmonė pas jus "darau savaip, ne pagal tutorialus"? Kas iš to, kad tu darai savaip ir nieko gero nesigauna? Ir tu neprakaituok prie kompiuterio, gaila man jau tavęs darosi.. Visas žodynas pasireiškia dėl kritikos.. :D  

Man toks jausmas, kad tu pavydį, kad jis geriau už tave daro kažką. :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Fantazistas parašė:

Ką aš galiu tau įrodyti? Aš mėgaujuosi, kad žmogus nervų nelaiko dėl to, nes gavo kritikos. O kaip kažkas neseniai mačiau minėjo, jog nebūtina kažką mokėt, jei nori vertint. Kiekvienas turi savo nuomonę, kaip ir "grafikos dizaineris" dariune, kuris yra savamokslis ir kurio darbai yra neaiškūs ir kuris atrinkinėja kas gali jo darbus vertinti, o kas ne. Eikit jūs geriau SA:MP'ą toliau žaist, jei nesugebat priimt kritikos ir viskas ką sugebat tai tik akis drąskyti už kompiuterio ekrano. :) Sekmės, savamoksliai ir profkiniai!

Pas tau jau ne kritiką buvo, o jau stumimas labiau ;) Tau irgi profkini savamoksli.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

3 minutes prieš, pewpeu parašė:

Man toks jausmas, kad tu pavydį, kad jis geriau už tave daro kažką. :) 

Čia konkretus vaikų darželis.. :D Šneki kas ant liežuvio papuola, svarbu kažką parašyt ir gale smailą numest, atsieit protingesnis nuo to atrodai.. :D Man pavydėt internete kažkokio savamokslio, kuris dar net tikriausiai 10-ties klasių nebaigęs. :D O kitas draugas profkėj baigė kažką su grafika, nes turėjo rinktis tarp grafikos ir statybininko, o apsimeta, kad baigė aukštąjį. :D Dieve dieve, juokučiai. :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Fantazistas parašė:

Čia konkretus vaikų darželis.. :D Šneki kas ant liežuvio papuola, svarbu kažką parašyt ir gale smailą numest, atsieit protingesnis nuo to atrodai.. :D Man pavydėt internete kažkokio savamokslio, kuris dar net tikriausiai 10-ties klasių nebaigęs. :D O kitas draugas profkėj baigė kažką su grafika, nes turėjo rinktis tarp grafikos ir statybininko, o apsimeta, kad baigė aukštąjį. :D Dieve dieve, juokučiai. :D 

Aš baigęs profke, dirbu pagal profesiją, nesiskundžiu. Spėjų pats chicken fabrike dirbi? :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, pewpeu parašė:

Aš baigęs profke, dirbu pagal profesiją, nesiskundžiu. Spėjų pats chicken fabrike dirbi? :)

Aš įsivaizduoju kokioj rimtoj įmonėj dirbi, jei tavo darbai vien CS:GO ir PUBG dizainai. :) O dėl chicken fabriko nieko geriau ir pasakyt negalėjai.. :D Gerai, nebeteršiam šio grafikos dizainerio galerijos. @dariune, esi super geras grafikos dizaineris, taip ir toliau!

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, Fantazistas parašė:

Aš įsivaizduoju kokioj rimtoj įmonėj dirbi, jei tavo darbai vien CS:GO ir PUBG dizainai. :) O dėl chicken fabriko nieko geriau ir pasakyt negalėjai.. :D Gerai, nebeteršiam šio grafikos dizainerio galerijos. @dariune, esi super geras grafikos dizaineris, taip ir toliau!

Smagu, kad uzejai i mano Behance, jis skirtas asmeniskai tik uzsienio klientams. Btw, pats pradejai terst, sekmes tau ateiti su tokiom paziurom. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 18 valandas(-ų), dariune parašė:

Aš bent jau darau viską savaip, o ne tutorial'o pagalba ;) veliesi į diskusijas nes esi durnas, o aš kaip ir nustojau, bet tu toliau spjaudai šūdus sau į burna, nustok šnekėti eik pafotoshopinsi, nenoriu su tavim šnekėti, nes iš to nieko nebus. Taip kad nusiramink eik susirask mergina kokią ar dar kažką

 

Perpiešti ar nukopinti gali, matau kaikurie darbai tesiog pakoreguoti minimaliai, teoriniu žinių 0.

 

Redaguota , nario Baldas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2273 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...