Peršokti į turinį

Illustrator darbeliai ir naujas (Fashion) logotipas


darzi

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2272 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Dabar, darzi parašė:

Kritika priimu tik iš patyrusių ir unikalių žmonių kurie šioje srityje tikrai nusimano, tokie kaip DesignFlow ar heicmeister, o tu man esi 0. Perskaityk per naujo ką pats parašei, ir dar kartelį įsiskaityk į mano atsakyma, ačiū viso geriausio.

Tai tu kitą kartą nebekurk temos ir siųsk jiems asmeniškai savo "unikalius" darbus. :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

24 minutes prieš, darzi parašė:

Tie kurie pagal tutorial daro ir yra pasikėle kaip tu, iš tokių man kritikos nereikia ;)

Aaai, čia ta nesąmonė, kad "nežiūriu tutorial, bandau pats"? :D Tas ir matosi, kad jų nežiūri ir nesimokai, todėl ir gaunasi tavo tokie darbai, savamoksli. O jei tau mano pasikėlimas yra tavo darbo kritikoj, tai tikriausiai tau nelemta nieko kurti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Atsakysiu paprastai. Jei darbas yra tutorialo kopija - jis nėra tavo darbas, tad nėra ką čia ir rodyti. 

Dėl logotipo diskusijos -  sutinku su @Fantazistas . Logotipas turi per daug nereikalingų ir smulkių detalių ir jei jis (logotipas) sudaro klaidingą įspūdį tai jis (logotipas) yra netinkamas.

[pridedu] Spalvas derinti moki, bet linijos labai nešvarios.

 

Ką kalbu žinau, nes turiu tokį dalyką kaip grafinio dizaino ir kompiuterinės grafikos paskaitos.

Redaguota , nario disconnect
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 3 valandas(-ų), Fantazistas parašė:

Aaai, čia ta nesąmonė, kad "nežiūriu tutorial, bandau pats"? :D Tas ir matosi, kad jų nežiūri ir nesimokai, todėl ir gaunasi tavo tokie darbai, savamoksli. O jei tau mano pasikėlimas yra tavo darbo kritikoj, tai tikriausiai tau nelemta nieko kurti.

O tai dabar man negalima pačiam išmokti ir būti savamoksliam? Geras, nežinojau, dabar eisiu tutorial pažiūrėti, kaip padaryti tą patį ir jaustis ahuenu grafikos dizaineriu. Aš kalbu ne apie mano darbo kritika, o apie tai kaip tu nusišneki ir iškeli savę į aukštumas.

 

Ateini į supergames ir iškarto norisi išeiti iš jos, kalbu ne apie tavę disconnect.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 3 valandas(-ų), darzi parašė:

O tai dabar man negalima pačiam išmokti ir būti savamoksliam? Geras, nežinojau, dabar eisiu tutorial pažiūrėti, kaip padaryti tą patį ir jaustis ahuenu grafikos dizaineriu. Aš kalbu ne apie mano darbo kritika, o apie tai kaip tu nusišneki ir iškeli savę į aukštumas.

Kosmonautas Tu, ką daugiau galiu pasakyti. :D Ties kur aš išsikėliau save į aukštumas? :D Nusišnekėjau, nes gavai kritikos, viskas tuo pasakyta. Įsižeidei, nes tavo savamoksliai metodai nepasiteisino, o ties tutorialu klausimu - Tu mokaisi nepadaryti tą patį, o naudoti įrankius ir tam tikrus grafikos tipus. Kadangi esi tas, kuris tiesiog įsijungia PS ar AI ir kuria be jokios teorinės praktikos, tad neverta ginčytis, nes tiesiog nesuprasi ir pulsi akis drąskyt. Nelendu į tavo "grafikos" parodą, nekritikuosiu, nes matau, kad esi jautrus žmogus.

 

prieš 3 valandas(-ų), disconnect parašė:

Atsakysiu paprastai. Jei darbas yra tutorialo kopija - jis nėra tavo darbas, tad nėra ką čia ir rodyti. 

Dėl logotipo diskusijos -  sutinku su @Fantazistas . Logotipas turi per daug nereikalingų ir smulkių detalių ir jei jis (logotipas) sudaro klaidingą įspūdį tai jis (logotipas) yra netinkamas.

[pridedu] Spalvas derinti moki, bet linijos labai nešvarios.

 

Ką kalbu žinau, nes turiu tokį dalyką kaip grafinio dizaino ir kompiuterinės grafikos paskaitos.

Dėl tavo pasakymo, jog padarytas darbas pagal tutorial nesiskaito kaip tavo darbas, tai galima labai ilgai ginčytis. 

Visu pirma, tai darbas yra tavo, jei darei jį pats. Tai nėra kopijavimas, kaip piešinio pridėjimas prie lango ir ant kito lapo popieriaus jo apvedžiojimas. Darbas pagal tutorialą yra tiesiog ta pati mintis.

Kalbant apie patį tutorial, tai paskaityk šio žodžio reikšmę: https://dictionary.cambridge.org/dictionary/english/tutorial

Turiu omeny, jog tutorial autorius yra kaip ir mokykloj mokytojas, o tu esi mokinys, ir mokaisi daryti tą patį, ką tave moko mokytojas, tad tai nėra plagijavimas, o darbo OC yra pamokos rezultatas. Kitu atveju, kam tada reikalingi tutorial'ai YT, jei negali pasidalinti jų rezultatais?  Suprasčiau, jei būčiau tuos logotipus pardavęs kam nors.

Nenutuokiu, ar verta su tavim diskutuoti šiuo klausimu, bet kaip ir minėjau pradžioj - dėl šio dalyko yra pilna niuansų. Gaila, bet tavo draugas mąsto kitaip ir galvoja, kad būti savamoksliu yra didžiulis pasiekimas ir jei mokysis pagal tutorial bus sutryptas su žemėm.

 

Geros dienos. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, Fantazistas parašė:

Dėl tavo pasakymo, jog padarytas darbas pagal tutorial nesiskaito kaip tavo darbas, tai galima labai ilgai ginčytis. 

Visu pirma, tai darbas yra tavo, jei darei jį pats. Tai nėra kopijavimas, kaip piešinio pridėjimas prie lango ir ant kito lapo popieriaus jo apvedžiojimas. Darbas pagal tutorialą yra tiesiog ta pati mintis.

Kalbant apie patį tutorial, tai paskaityk šio žodžio reikšmę: https://dictionary.cambridge.org/dictionary/english/tutorial

Turiu omeny, jog tutorial autorius yra kaip ir mokykloj mokytojas, o tu esi mokinys, ir mokaisi daryti tą patį, ką tave moko mokytojas, tad tai nėra plagijavimas, o darbo OC yra pamokos rezultatas. Kitu atveju, kam tada reikalingi tutorial'ai YT, jei negali pasidalinti jų rezultatais?  Suprasčiau, jei būčiau tuos logotipus pardavęs kam nors.

Nenutuokiu, ar verta su tavim diskutuoti šiuo klausimu, bet kaip ir minėjau pradžioj - dėl šio dalyko yra pilna niuansų. Gaila, bet tavo draugas mąsto kitaip ir galvoja, kad būti savamoksliu yra didžiulis pasiekimas ir jei mokysis pagal tutorial bus sutryptas su žemėm.

 

Geros dienos. :)

Taip, galima ginčytis, bet tikrai neverta, nes nematau tam tikslo. Čia visas tavo aiškinimas virto perfrazavimu. Norėjau pasakyti tik tiek, kad identiškas svetimos idėjos įgyvendinimas naudojant ar nenaudojant tutorial nekeičia fakto, jog tai yra plagiatas. Tas pats ir su tavo perteikimu į mokytojo ir mokinio situaciją. Tutorialas, kaip ir mokytojas rodo tau pavyzdį siekdamas išmokyti tave technikas pasiekti tam tikrą rezultatą ir tas technikas naudoti tolimesnėje kūryboje, o ne atlikti identišką darbą ir jį pristatyti kaip savo. Pasikratrju ir pabrėžiu - tutorialų tikslas yra išmokyti atlikti tam tikrus veiksmus ir juos taikyti. Taip, darbas (atlikti veiksmai siekiant rezultato) gal ir yra tavo, bet pats darbas (rezultatas) pabaigoje tėra tik kopija. 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 15 valandas(-ų), Fantazistas parašė:

Tai pirmam sakiny sakai, kad padariau nuo tutorial, o paskutiniam sakiny sakai, kad darbo nepadariau. :DD Aš matau kaip Tu įsižeidei, kai gavai kritikos, bet gal nereikia taip baisiai išsilieti ant manęs? :huh: Pas tave logika kertasi tiek grafikoje, tiek realiam pasaulyje.

Įdomus tu žmogus esi, neturintis patirties, jokių savo darbų, kritikuoji žmogu lyg profesionalas būtum šioje srityje.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Į temą.

Pirmi 3 darbai nelabai patiko, gal tiesiog ne mano akiai pirmas darbas geriau atrodytu juoda versija kaip ant lango kokiai grožio studijai. Kas labai patiko nors ir ypatingai paprasta tai airlines logotipas, tik gal nereiktų tų "dūmų" už lektuvo. Spalvos suderintos gražiai viskas šiuo klausimu atrodo tvarkingai, bet kaikur kibo linijų išdirbtumas, atrodė ne itin kokybiškai. O šiaip matosi fantazinos turi ir tuo labiau potencialo. Tęsk darbus ir linkiu sėkmės kituose darbuose!

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

3 minutes prieš, flowX parašė:

Į temą.

Pirmi 3 darbai nelabai patiko, gal tiesiog ne mano akiai pirmas darbas geriau atrodytu juoda versija kaip ant lango kokiai grožio studijai. Kas labai patiko nors ir ypatingai paprasta tai airlines logotipas, tik gal nereiktų tų "dūmų" už lektuvo. Spalvos suderintos gražiai viskas šiuo klausimu atrodo tvarkingai, bet kaikur kibo linijų išdirbtumas, atrodė ne itin kokybiškai. O šiaip matosi fantazinos turi ir tuo labiau potencialo. Tęsk darbus ir linkiu sėkmės kituose darbuose!

Dėkoju tau ir pridedu nauja darbą "MOUNTAINFOX" 

mountainfox2.png

 

P.S atsigražinau sena supergames vartotoja, tai kelsiu į komentarus dabar atliktus darbus.

Redaguota , nario dariune
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, dariune parašė:

Dėkoju tau ir pridedu nauja darbą "MOUNTAINFOX" 

mountainfox2.png

 

P.S atsigražinau sena supergames vartotoja, tai kelsiu į komentarus dabar atliktus darbus.

Nedaryk tokių over detailed logotipų, nes jų nepanaudosi iconom, logotipas turi būt universalus ir kompaktiškas

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 3 valandas(-ų), Fantazistas parašė:

Na, Tu geriau žinai turiu aš patirties ar ne. :( 

https://geanslt.deviantart.com/ Jei tau įdomi mano patirtis, čiupk 

Sad, bet sulyginus tuom kuom uzsiimineja Darius ir tu, tavo megejiskai parasai yra. Laikas pereiti prie rimtesniu dalyku jei planuoji kazka sieti su grafiniu dizainu.

 

P.S. Matosi, kad dar ecolor laikais gyveni.

Redaguota , nario pewpeu
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

40 minutes prieš, pewpeu parašė:

Sad, bet sulyginus tuom kuom uzsiimineja Darius ir tu, tavo megejiskai parasai yra. Laikas pereiti prie rimtesniu dalyku jei planuoji kazka sieti su grafiniu dizainu.

 

P.S. Matosi, kad dar ecolor laikais gyveni.

O taip, Dariaus darbai super duper didesnio lygio.  O dėl ecolor laikų, tai tas ir aišku, kas seniau pradėjęs naudoti Photoshopu. Aš tavo darbus irgi galiu lyginti su kitais dizaineriais, bet tai nereiškia, kad negali kritikuoti jų darbu. Aš net nežinau kodėl veliuosi į diskusijas, jei galvoji, kad sig'ai ir logotipai tas pats dalykas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

54 minutes prieš, Fantazistas parašė:

O taip, Dariaus darbai super duper didesnio lygio.  O dėl ecolor laikų, tai tas ir aišku, kas seniau pradėjęs naudoti Photoshopu. Aš tavo darbus irgi galiu lyginti su kitais dizaineriais, bet tai nereiškia, kad negali kritikuoti jų darbu. Aš net nežinau kodėl veliuosi į diskusijas, jei galvoji, kad sig'ai ir logotipai tas pats dalykas.

Aš bent jau darau viską savaip, o ne tutorial'o pagalba ;) veliesi į diskusijas nes esi durnas, o aš kaip ir nustojau, bet tu toliau spjaudai šūdus sau į burna, nustok šnekėti eik pafotoshopinsi, nenoriu su tavim šnekėti, nes iš to nieko nebus. Taip kad nusiramink eik susirask mergina kokią ar dar kažką

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

57 minutes prieš, Fantazistas parašė:

O taip, Dariaus darbai super duper didesnio lygio.  O dėl ecolor laikų, tai tas ir aišku, kas seniau pradėjęs naudoti Photoshopu. Aš tavo darbus irgi galiu lyginti su kitais dizaineriais, bet tai nereiškia, kad negali kritikuoti jų darbu. Aš net nežinau kodėl veliuosi į diskusijas, jei galvoji, kad sig'ai ir logotipai tas pats dalykas.

Tai paaiškink, ką tu bandai visa šį laiką įrodyti mum? :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, dariune parašė:

Aš bent jau darau viską savaip, o ne tutorial'o pagalba ;) veliesi į diskusijas nes esi durnas, o aš kaip ir nustojau, bet tu toliau spjaudai šūdus sau į burna, nustok šnekėti eik pafotoshopinsi, nenoriu su tavim šnekėti, nes iš to nieko nebus. Taip kad nusiramink eik susirask mergina kokią ar dar kažką

Kas čia per nesąmonė pas jus "darau savaip, ne pagal tutorialus"? Kas iš to, kad tu darai savaip ir nieko gero nesigauna? Ir tu neprakaituok prie kompiuterio, gaila man jau tavęs darosi.. Visas žodynas pasireiškia dėl kritikos.. :D  

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, pewpeu parašė:

Tai paaiškink, ką tu bandai visa šį laiką įrodyti mum? :)

Ką aš galiu tau įrodyti? Aš mėgaujuosi, kad žmogus nervų nelaiko dėl to, nes gavo kritikos. O kaip kažkas neseniai mačiau minėjo, jog nebūtina kažką mokėt, jei nori vertint. Kiekvienas turi savo nuomonę, kaip ir "grafikos dizaineris" dariune, kuris yra savamokslis ir kurio darbai yra neaiškūs ir kuris atrinkinėja kas gali jo darbus vertinti, o kas ne. Eikit jūs geriau SA:MP'ą toliau žaist, jei nesugebat priimt kritikos ir viskas ką sugebat tai tik akis drąskyti už kompiuterio ekrano. :) Sekmės, savamoksliai ir profkiniai!

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2272 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...