Peršokti į turinį

Illustrator darbeliai ir naujas (Fashion) logotipas


darzi

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2272 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

On 1/25/2018 at 18:36, Mantas parašė:

Blemba zjbs atodo darbeliai, trečias gražiausiai žiūrisi man.

 

On 1/20/2018 at 23:38, Robysas parašė:

Trečias darbas labai gražus, o kitų tas stilius jau per gerkle eina..

 

On 1/20/2018 at 22:27, xxxskully parašė:

Gerai atliktas darbas turi potencialo.  :song:

 

On 1/20/2018 at 22:16, Nocturne. // CSGrand.lt parašė:

Gražu, ypatingai 3 patiko :)

 

Dėkoju visiems jums už šiltus žodelius, stengiuosi tobulėti ties Illustrator'iumi, kadangi tik 1-2 mėn prie jo sėdžiu, ir stengiuosi kas diena vis kažką naujo sužinoti, ačiū kad duodate visi jūs motyvacijos tobulėti ir siekti ko noriu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...
(redaguota)
prieš 2 valandas(-ų), Fantazistas parašė:

labai daug nereikalingų detalių. Virš "K" raidės tas apskritimas ne į temą, tos linijos ne į temą ir viskas ką pažymėjau irgi ne į temą.

q1CcxuS.jpg

Kadangi esi žmogus be fantazijos tai paaiškinsiu, čia ne K kaip tu galvoji, čia yra I sujūngta su K raide...

P.S

Nemokink kitų grafikos dizaineriu, jeigu kopijuoji akivaizdžiai kitų darbus ;)

Redaguota , nario darzi
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 17 valandas(-ų), darzi parašė:

Kadangi esi žmogus be fantazijos tai paaiškinsiu, čia ne K kaip tu galvoji, čia yra I sujūngta su K raide...

P.S

Nemokink kitų grafikos dizaineriu, jeigu kopijuoji akivaizdžiai kitų darbus ;)

I+K kas gaunasi? Fantazija Tu.. :D  Jei nesugebi daryti logotipo taip, kad jį suprastų aplinkiniai, tada reikia ieškoti klaidų savyje, o ne kituose.

Ir būk malonus, kopijuotus darbus nuo tutorialų OC skirk ir tada galėsi save vadinti grafikos dizaineriu. Dabar geriau slėpkis po lapais.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

21 minutes prieš, darzi parašė:

Tu nenorėk susigadinti reputacijos šūde tu :D 

Aš matau kas per veikėjas esi, neverta su tavim ginčytis ar gaišt laiką. Sekmės tau, "grafikos dizaineri". :D

Kaip ir minėjau, skirk plagijavimą nuo tutorialų OC, juk tu save vadini graferiu, o nežinai elementarių dalykų. O čia klipas, kad kitą kartą neapsišautum su "reputacijom":

 

 

Redaguota , nario Fantazistas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
8 minutes prieš, Fantazistas parašė:

Aš matau kas per veikėjas esi, neverta su tavim ginčytis ar gaišt laiką. Sekmės tau, "grafikos dizaineri". :D

Kaip ir minėjau, skirk plagijavimą nuo tutorialų OC, juk tu save vadini graferiu, o nežinai elementarių dalykų. O čia klipas, kad kitą kartą neapsišautum su "reputacijom":

 

 

Pala pala, tai koks tikslas yra kelti ne savo darba į foruma, tuo labiau padarius nuo tutorial? Kas pas tavę galvoje darosi? daryk unikalius darbus ir kelk tu į tą galerija, nebandyk čia atsimazint, man nesvarbu ar tai tutorial, ar tai plagijavimas, bet nereikia kelti į gfx galerija, jeigu tu to darbo nepadarei, grybas esi grybu ir liksi, laisvas.

Redaguota , nario darzi
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

35 minutes prieš, darzi parašė:

Pala pala, tai koks tikslas yra kelti ne savo darba į foruma, tuo labiau padarius nuo tutorial? Kas pas tavę galvoje darosi? daryk unikalius darbus ir kelk tu į tą galerija, nebandyk čia atsimazint, man nesvarbu ar tai tutorial, ar tai plagijavimas, bet nereikia kelti į gfx galerija, jeigu tu to darbo nepadarei, grybas esi grybu ir liksi, laisvas.

Tai pirmam sakiny sakai, kad padariau nuo tutorial, o paskutiniam sakiny sakai, kad darbo nepadariau. :DD Aš matau kaip Tu įsižeidei, kai gavai kritikos, bet gal nereikia taip baisiai išsilieti ant manęs? :huh: Pas tave logika kertasi tiek grafikoje, tiek realiam pasaulyje.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Fantazistas parašė:

Tai pirmam sakiny sakai, kad padariau nuo tutorial, o paskutiniam sakiny sakai, kad darbo nepadariau. :DD Aš matau kaip Tu įsižeidei, kai gavai kritikos, bet gal nereikia taip baisiai išsilieti ant manęs? :huh: Pas tave logika kertasi tiek grafikoje, tiek realiam pasaulyje.

Kritika priimu tik iš patyrusių ir unikalių žmonių kurie šioje srityje tikrai nusimano, tokie kaip DesignFlow ar heicmeister, o tu man esi 0. Perskaityk per naujo ką pats parašei, ir dar kartelį įsiskaityk į mano atsakyma, ačiū viso geriausio.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2272 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...