Peršokti į turinį

Konkursas iš Steam daiktų


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2296 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Darau nedidelį konkursą. Visi norintys dalyvauti turi:

 

Papildomas taškas:

 

Laimėtoją rinksiu 2018-01-20 dieną rng pagalba.

Laimėtojas galės pasirinkti vieną iš prizų: csgo case key ; Magicka

Redaguota , nario .lukonic`
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
16 minutes prieš, andrejusxxx parašė:

??

Screenshot_1.png

O kame problema? Aš šią taisyklę suprantu, kad jeigu aš parašyčiau „Savo facebook puslapyje rengiu konkursą, užsukit ir pažiūrėkit“. 

Konkursą rengiu supergames forume. Konkurse dalyvauja ir laimi TIK supergames nariai.

Ar turėtume ištrinti visas šias temas tada?

 

 

 

ir t.t.? Juk jos visos irgi lygiai tą patį daro. (Bent užmetūs akį, labai nesigilinau). 

 

Antra, tai apie taisyklių pažeidimus manau reikia pranešti moderatoriams, o ne rašyti pranešimus.

Redaguota , nario .lukonic`
  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 3 valandas(-ų), #Justasino parašė:

Prizas 3 eurai ;D good luck.

Kiek tu nori už dviejų mygtukų paspaudimą? Suprasčiau, jeigu čia būtų forumas, kuriam galėčiau susilaukt poros šimtų(arba bent poros dešimčių) paspaudimų. Kiek aš čia galėsiu gaut? Spėju, kad iki 10.  Mažesni šansai laimėti, didesnis prizas. Būt išrinktam iš dešimties žmonių šansas nėra toks mažas, automatiškai ir prizas mažesnis. Nepagalvoji, kad už tuos tris eurus aš galėčiau tikrai daugiau nei 10 like'ų nusipirkt savo tam puslapiui? Nelogiškas esi. Na, bet sveikinu už pabandymą pasakyti prizo vertę(nors ir prašovei).

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2296 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

×
×
  • Sukurti naują...