Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Jūsų teismui prisijungimo ir registracijos TextDraw [2]


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2227 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

      Ką tik baigęs piešti prisijungimą ir registraciją, noriu jūsų nuomonės. Na, šis TextDraw gan paprastukas, nes įspūdingo nenoriu padaryti, nes čia mokymosi tikslams. O ko noriu iš jūsų, tai nuomonės apie TextDraw, kas tinkas, kas ne, ką būtų galima patobulinti. Ačiū iš anksto už jūsų nuomones.

 

 

b8c732bc37cac5f4b0b2ae6a555a3daf466.png

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

6 minutes prieš, liight parašė:

nzn ka cia vertint ul, siaip bsk vienur tekstai per dideli kitur kazkaip per daug suspausti atrodo, spalvos visai nk, apart tos zalios tai per ryski man, nu ir ten kur super games super games tai nesamone kazkokia:D

Dėkui, eisiu patvarkyti, norėjau, kad geriau atrodytų, bet sh gavos matau

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Per daug tusčios vietos, tas servo ipas ne prie ko, kam reikalingas ipas serverio kuriame esi? Teamspeakas ir forumas normaliai tik padidink, o šiaip normaliai, net tas super games manau normaliai atrodo, kažkas naujo visgi. Sėkmės tobūlėjant

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

10 minutes prieš, Marshas_Liberty parašė:

Per daug tusčios vietos, tas servo ipas ne prie ko, kam reikalingas ipas serverio kuriame esi? Teamspeakas ir forumas normaliai tik padidink, o šiaip normaliai, net tas super games manau normaliai atrodo, kažkas naujo visgi. Sėkmės tobūlėjant

Žinau, kad per daug tuščios vietos, kadangi nesugalvoju ką ten įterpti todėl taip :/. Na, asistengsiu ir pakoreguosiu dėl tos informacijos. 

 

2 minutes prieš, Pablas parašė:

Neblogas darbas saunuolis kad dirbi ir stengisi taip ir toliau darbuokis 

Ačiū už palaikymą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

11 minutes prieš, #Justasino parašė:

Visiškai nereikalingi tie textdrawai nu kam dar apkrauti serveri aš nesuprantu, kad paspaudus prisijungti išmestu gui? ;Dd Bereikalinga nekurkit tokių nesąmonių.

Kiekvienas turi savo nuomonę kaip ir aš. Mano manymu, serveriui TD tikrai reikalingi dėl pačios išvaizdos, na gražiau atrodo, o serveriai be TD, man atrodo lyg iš akmens amžiaus. Na čia mano nuomonė tokia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

17 minutes prieš, >>> haMa' m <<< parašė:

Kiekvienas turi savo nuomonę kaip ir aš. Mano manymu, serveriui TD tikrai reikalingi dėl pačios išvaizdos, na gražiau atrodo, o serveriai be TD, man atrodo lyg iš akmens amžiaus. Na čia mano nuomonė tokia.

tik ne tokie kaip šitas PRISIJUNGIMAS/REGISTRACIJA. Tiesiog gui išmeta ir prisijungi, o dabar dar čia spaudinėti ir tt... Bereikalinga, neunikalu ir neįdomu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  1. Logo galima paįvairinti. Pridedant pastata kokį ar dviratį ar mašiniuka ;D
  2. Spalvas imk iš colorhunt.co
  3. Šone nebedaryk nieko perkelk viska į apačia.
  4. Tekstus visada daryk vienodus jei naudoji TDeditor tai rasyk pvž 0.135 ar 1.35, žodžiu žaisk kol atitaikysi.

@#Justasino nustok kritikuoti kitus ir parodyk ką pats sugebi.

 

Redaguota , nario mpho
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, mpho parašė:
  1. Logo galima paįvairinti. Pridedant pastata kokį ar dviratį ar mašiniuka ;D
  2. Spalvas imk iš colorhunt.co
  3. Šone nebedaryk nieko perkelk viska į apačia.

@#Justasino nustok kritikuoti kitus ir parodyk ką pats sugebi.

 

Šimtas metų nieko nebedarau su sa-mp'u :D bet tikrai daugiau sugebu :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, mpho parašė:

Tai kad sampui šimto metų nėra. Jeigu sugebėdavai ar sugebi tai parodyk ką esi padaręs iki šiol.

Tai yra perkeltine prasme tu pats supranti ką aš turėjau omenį tai sakydamas, bet prisipisinėji tam, kad prispist :D

Nieko nerasiu žinok nes tai buvo prieš ~5 metus :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, #Justasino parašė:

Tai yra perkeltine prasme tu pats supranti ką aš turėjau omenį tai sakydamas, bet prisipisinėji tam, kad prispist :D

Nieko nerasiu žinok nes tai buvo prieš ~5 metus :D 

prieš 5 metus tokį dalyką žmonės pamatę paglvotų, kad Y_less į supergames buvo užsukęs

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, coDemo`r parašė:

Kad ir prieš 5 metus, jau buvo metai kaip skriptinau, pats 2012-2013 pradėjau kurti textdraw ir niekas nebuvo sukūręs login/reg o šiaip visokius atvaizdus

Vieną tikrai pamenu RNG.LT

Redaguota , nario #Justasino
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2227 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...