Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Teikiu TEXTDRAW piešimo paslaugas !


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1986 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveikočei, pastaruoju metu pastebėjau jog niekas nebe paišo, tad nusprendžiau teikti paslaugas vėl.

Mano textdraw darbus galite rasti čia.

Nesu pinigų vagis, tad kainos pas mane yra padorios.

Atsiskaitymas: PaySera , PayPal , Banku.

Skype: profas112

 

Redaguota , nario Adomas J.
Pridėtas atsiskaitymas pagal prašymą.
  • Teigiamai 8
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sveiki draugai, šiaip va neseniai teko pasirinkti šį žmogų taip netyčia, nes vienas žmogelis parekomendavo. Nu jis man papiešioji textdraw, bet iš tikrūjų jie man nepatiko ir buvo baisūs, tokių textdraw į serverį net nesinorėtų dėtis, jo įkelti paviždžiai visai nieko, bet kaip dabar padaro visai skiriasi, nežinau arba prarado sugebėjimus arba tiesiog labai skubėjo ir belenką, Paslaugų atsisakiau nepatiko ;)

Plius labai pasitikintis savimi bahurėlis, tik pasakai kokią kritiką iškarto paburbuliuos.

  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
On 21/01/2018 at 19:10, Arminass parašė:

Sveiki draugai, šiaip va neseniai teko pasirinkti šį žmogų taip netyčia, nes vienas žmogelis parekomendavo. Nu jis man papiešioji textdraw, bet iš tikrūjų jie man nepatiko ir buvo baisūs, tokių textdraw į serverį net nesinorėtų dėtis, jo įkelti paviždžiai visai nieko, bet kaip dabar padaro visai skiriasi, nežinau arba prarado sugebėjimus arba tiesiog labai skubėjo ir belenką, Paslaugų atsisakiau nepatiko ;)

Plius labai pasitikintis savimi bahurėlis, tik pasakai kokią kritiką iškarto paburbuliuos.

:koman: ? Na kaip pasakai ai va daryk, tai nežinau ko tu nori, kas norėjo tas užsisako ir pasako tiksliai ko jiems reikia, o ne spamina į 20 žinučių ką padaryti. :crazy:

_________________________

Naujausi darbai:

4JLik7j4STmD5-h3SJxk7g.png

SON_jc5FRXyEzzpt_pubQA.png

rEQfFS3iRXKC8Ros4Dx84Q.png

 

TNG PRIDET DAR VIENA SPYDIKA BET SUSIRASKIT .

 

Redaguota , nario devo
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...
On 2018-01-22 at 00:19, devo parašė:

:koman: ? Na kaip pasakai ai va daryk, tai nežinau ko tu nori, kas norėjo tas užsisako ir pasako tiksliai ko jiems reikia, o ne spamina į 20 žinučių ką padaryti. :crazy:

_________________________

Naujausi darbai:

4JLik7j4STmD5-h3SJxk7g.png

SON_jc5FRXyEzzpt_pubQA.png

rEQfFS3iRXKC8Ros4Dx84Q.png

 

TNG PRIDET DAR VIENA SPYDIKA BET SUSIRASKIT .

 

pzdc, kai netingi gali, bet kai tingi nk negali, negalėjai man tokių padaryt? :D,

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...
  • Parašė po 2 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1986 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...