Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

revolife.lt - Ginklų parduotuvės sistema.


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2307 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)
10 minutes prieš, Dr. Arnas parašė:

visiem cia atrodo kaip stulbinanti sistema, bet ziurint is technines puses cia nera nieko ispudingo, net nezinau kam cia reiktu dalintis tokiais dalykais

Tam, kad parodyti, kad progresas vyksta, pasidalinti simpatiška sistemėle? :song:

Redaguota , nario coDemo`r
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, coDemo`r parašė:

Tam, kad parodyti, kad progresas vyksta, pasidalinti simpatišką sistemėle? :song:

o seip tai tokios sistemos gal ir graziai atrodo, bet vien tie textdrawai bent jau man asmeniskai gadina zaidimo gameplay'u, ir kitiem zmonem taip pat, geriau naudoti paprastus dialogus :song:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Dr. Arnas parašė:

o seip tai tokios sistemos gal ir graziai atrodo, bet vien tie textdrawai bent jau man asmeniskai gadina zaidimo gameplay'u, ir kitiem zmonem taip pat, geriau naudoti paprastus dialogus :song:

eikit i tekstinius serverius ir žaiskit, aš stengiuosi būti unikalus, atkreipti dėmesį, nes jau visiem pabodo ta pati rutina ir tie patys vaizdai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
12 minutes prieš, Dr. Arnas parašė:

stenkis kiek nori, gal patenkinsi 20 zaideju

Ar gali palikt mano temą? :)
Reiktų pasidomėti bent jau apie verslumą, kad unikalumas, išskirtinumas, pirmagimystė yra sekmė, ką ir bandau įrodyti.
Kiek žmonių patenkinsiu tai yra tiek mano, tiek projekto komandos reikalas, o tu žiūrėk, kad pats patenkintas išliktum.

soc irgi visas ant TD buvo statomas, bet visi svaigo.

Redaguota , nario coDemo`r
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2307 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...