Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

revolife.lt - Direktorių valdymo panelės sistema. coDemo.


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2257 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Dabar, S0C parašė:

O prie ko čia realus gyvenimas, ir samp diskusijos? Durnai atrodai ir dabar parašęs tą pranešimą. 

 

Nieko naujo neišradai direktorių sistemoje, o čia prikibai prie VMI dalykų, kurie man visiškai nerūpi, nes Lietuva man bananų šalis :D

meh pacanas, nebestumk taip, nes pats yiin state srw is txd, o pas tave be txd bus ania?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
11 minutes prieš, S0C parašė:

O prie ko čia realus gyvenimas, ir samp diskusijos? Durnai atrodai ir dabar parašęs tą pranešimą. 

 

Nieko naujo neišradai direktorių sistemoje, o čia prikibai prie VMI dalykų, kurie man visiškai nerūpi, nes Lietuva man bananų šalis :D

prie to pačio, kad tai yra tas pats DIZAINO principas, nesureikšminu aš tų TD, man jie fun dalykas ir tiek, nei žinai kaip tie TD veikia, nei tuo labiau neįsivaizduoji kas jie yra, apart to, kad paveiksleliai, tai gali neužsiimt magija man čia apie TD pasakodamas, kas per daug tas nesveika.

Bet tai va.. Lietuvis tipinis :D Svarbu pasakyt, kad sistemos idėja banali, nors prigalvoti kažką būtų stebūklų šalis, vistiek tokios sistemos niekada neturėsi.

Gavai dovanų soco domeną tai ir kurk tyliai, pats yiin viską ant td statė, sekančią sistemą kai pristatysiu seiles sunkiai rysi, ką tu tam DVP prigalvosi kažko? stockinė sistema ir tiek, skirta valdyt savo darbuotojus, rangus, that's all.

Nepatinka man žmonės, kurie įsivaizduoja kažką žinantys, nusimanantys ir komentuoja savo teorijas

Redaguota , nario coDemo`r
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 3 valandas(-ų), coDemo`r parašė:

prie to pačio, kad tai yra tas pats DIZAINO principas, nesureikšminu aš tų TD, man jie fun dalykas ir tiek, nei žinai kaip tie TD veikia, nei tuo labiau neįsivaizduoji kas jie yra, apart to, kad paveiksleliai, tai gali neužsiimt magija man čia apie TD pasakodamas, kas per daug tas nesveika.

Bet tai va.. Lietuvis tipinis :D Svarbu pasakyt, kad sistemos idėja banali, nors prigalvoti kažką būtų stebūklų šalis, vistiek tokios sistemos niekada neturėsi.

Gavai dovanų soco domeną tai ir kurk tyliai, pats yiin viską ant td statė, sekančią sistemą kai pristatysiu seiles sunkiai rysi, ką tu tam DVP prigalvosi kažko? stockinė sistema ir tiek, skirta valdyt savo darbuotojus, rangus, that's all.

Nepatinka man žmonės, kurie įsivaizduoja kažką žinantys, nusimanantys ir komentuoja savo teorijas

Su gan gera nuotaika eisiu miegoti perskaitęs tavo šitą rašliava, ak, kaip toj Lietuvoj sunku. :D 

Tai ką tu kuri, man nei verkt nei juoktis, seiles rysiu :D Juokinga, kad toki žmonės kalba vėjus apie žmogų kuris nieko apie jį nežino, neveltui Lietuviai visi ekstasensai :D "Tipinis" lietuvis :) Ot va ką pas mane pamatysi, patį pirmą pamatysiu kuris stebės temą. Ką mačiau tavo 2014 metais, tą ir dabar matau, banalu kaip pats sakai. :)

 

prieš 3 valandas(-ų), devo parašė:

meh pacanas, nebestumk taip, nes pats yiin state srw is txd, o pas tave be txd bus ania?

Ir ką jis statė? :D

Redaguota , nario S0C
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Lukas_Fiesta parašė:

Na atsakymas lengvas, viskas gražiau t.y traukiantys akį textDraw, paprasčiau, moderniau ir elegantiškiau. ;)

Gal ir taip, bet kiek žiūrėjau kiekvienas darbas sudaro Textdraw'ą. Man tai jie tiesiog akį griaužia, nežinau kodėl. Noris paprasčiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, space. parašė:

Gal ir taip, bet kiek žiūrėjau kiekvienas darbas sudaro Textdraw'ą. Man tai jie tiesiog akį griaužia, nežinau kodėl. Noris paprasčiau.

Na kiekvienam yra skirtingai, vienam taip kitam taip, žinoma čia nuotraukos ir VIDEO, realiai žaidime visai kitaip viskas. ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 4 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2257 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...