Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

revolife.lt - Direktorių valdymo panelės sistema. coDemo.


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2257 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Dėl pačio video, tai kartais mikrofonas išsijungia dar nebaigus pasakyti ( arba man čia lagino ) 

Taipogi pati sistema yra įdomi, tik kažko trūko, galbūt redaguoti ką gali rangas? PVZ /ita - jai tokia manda yra tarkim už ka nuo kokio rango gali bausti 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Kukme1steris. parašė:

Dėl pačio video, tai kartais mikrofonas išsijungia dar nebaigus pasakyti ( arba man čia lagino ) 

Taipogi pati sistema yra įdomi, tik kažko trūko, galbūt redaguoti ką gali rangas? PVZ /ita - jai tokia manda yra tarkim už ka nuo kokio rango gali bausti 

Dar nėra PD sistemos, kad /ita tuos jūsų redaguot :) kai bus PD sistema pristatyta nebus jum jokių klausimų, patikėk ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, devo parašė:

Nepatiko vis tas pats stilius textdraw, ta patį stilių naudoji jau 1 ar 2 metus, laikas updatintis.

Tingiu aš tau išsiplėst ir atrašinėt, tai pasakysiu paprastai.
SAMPe GUI nesikeičia jau kiek metų, nes visur vienodas dizainas turi būt, kad žaidėjas suprastų, kad išmetė jam pasirinkimo lentelę, o ne kito dizaino kažką. Nebus gi viena lentelė vieno dizaino, kita kito. apie interface'us pasiskaityk.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, Kukme1steris. parašė:

Laikas tau dingti iš šių temų, nes pastoviai tik viską peiki, laikas šiek tiek gyvenime ir pozityvo - nemanai?

A tu *** atsikabinsi nuo manęs, pasakiau jog nepatiko textdraw stilius ir vsio. O visa kitą čiki. (ATSIKABINK TU VIENA KARTA PAGALIAU).. Dievaži kur tik pakomentuoju ten ir pacituosi, išnyk.

 

1 minute prieš, coDemo`r parašė:

Tingiu aš tau išsiplėst ir atrašinėt, tai pasakysiu paprastai.
SAMPe GUI nesikeičia jau kiek metų, nes visur vienodas dizainas turi būt, kad žaidėjas suprastų, kad išmetė jam pasirinkimo lentelę, o ne kito dizaino kažką. Nebus gi viena lentelė vieno dizaino, kita kito. apie interface'us pasiskaityk.

Ai :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, devo parašė:

A tu *** atsikabinsi nuo manęs, pasakiau jog nepatiko textdraw stilius ir vsio. O visa kitą čiki. (ATSIKABINK TU VIENA KARTA PAGALIAU).. Dievaži kur tik pakomentuoju ten ir pacituosi, išnyk.

Lygiai taip pat įkyriai, kaip ir tu, laikas tau baikt visus savo cirkus. Bet tikrai gana komentuoti šioje tomoje, jai nori tiesiog i PM parašyk

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, devo parašė:

A tu *** atsikabinsi nuo manęs, pasakiau jog nepatiko textdraw stilius ir vsio. O visa kitą čiki. (ATSIKABINK TU VIENA KARTA PAGALIAU).. Dievaži kur tik pakomentuoju ten ir pacituosi, išnyk.

 

Ai :D 

Ne "Ai" o tau daviau patarimą, nes pavyzdžiui pažėjęs tavo TD darbų pavyzdžius ir įsivaizdavęs, kad jie visi yra viename serveryje aš asmeniškai išeičiau, nes per daug "mirgu margu" būtų, bei patys darbai nelabai kokybiški.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, coDemo`r parašė:

Ne "Ai" o tau daviau patarimą, nes pavyzdžiui pažėjęs tavo TD darbų pavyzdžius ir įsivaizdavęs, kad jie visi yra viename serveryje aš asmeniškai išeičiau, nes per daug "mirgu margu" būtų, bei patys darbai nelabai kokybiški.

Aš kiekvienam serveriui darau tuo pačium stilium, kitam serveriui, kitokiu stilium? problems ? :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Revo_Paulius - Paulius Ger..?

Revo_Tomas - Tomas šerk...?

Revo_Tadas - Tadas Jurč...?

 

Ar pataikiau bent vieną? :D ar čia mano fantazija perdaug suveikė. Neblogai šeip, tik bijau jog startavus pačiam serveriui normaliai neatsidarinės tie textdrawai(nu kaip las-venturas.lt, po kelis kartus reik spaudėlioti). 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
1 minute prieš, S0C parašė:

Serveris visas iš td, kas per daug tas nesveika, tiesa?

 

Nieko naujo, tik kad TD :) Anyway, gera reklama vaikams :D ^^

netiesa.
"Nieko naujo, tik kad TD", taip pačiai durnai atrodytum, jei tą patį pasakytum VMI sistemai, kuri pakeitė dizainą. "čia tik dizainas, nieko mandro.." ;)

Redaguota , nario coDemo`r
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

3 minutes prieš, coDemo`r parašė:

netiesa.
"Nieko naujo, tik kad TD", taip pačiai durnai atrodytum, jei tą patį pasakytum VMI sistemai, kuri pakeitė dizainą. "čia tik dizainas, nieko mandro.." ;)

O prie ko čia realus gyvenimas, ir samp diskusijos? Durnai atrodai ir dabar parašęs tą pranešimą. 

 

Nieko naujo neišradai direktorių sistemoje, o čia prikibai prie VMI dalykų, kurie man visiškai nerūpi, nes Lietuva man bananų šalis :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2257 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...