Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Siūlykit žaidimų, šiam žvėriukui


Molikov*

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2310 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

prieš 19 valandas(-ų), Antanas940 parašė:

Dar vienas vaikas iš priemiesčio ar kaimo, kurio svajonė tapti mma žvaigžde. Na čia tas sakinys apibūdina tą visą nesąmonę, kurią aprašei, tu galvoji, kad ji turi kažkokią reikšmę, bet man ji nieko nereiškia, nes suprantu daugiau už tave. Suprantu daugiau už tave, nes nerašau tokių nesąmonių, o argumentuotai dėstau savo mintis, na kiek suktai, bet tik dėl to, kad dar daugiau tave pajuokčiau, tai kiekvienas tavo komentaras tave "dūxina", jei čia būtų šachmatai, tai tau šachas ir matas būtų. Todėl ir nežaidžiu šachmatais, nes tuo viskas ir pasibaigia, o tavo "dūxinimasis" tęsiasi gana ilgai ir mąstantys žmonės supras. Žiūrint iš kitos pozicijos, tai turėčiau tau nieko ir neberašyti, nes neetiška tyčiotis iš žmonių, bet kai jie to nežino - viskas, kaip ir gerai :D. Na žodžiu labai painus dalykas. Taip pat supratau, kad tau gyvenimas yra tiesiog materialus pasaulis, na kiekvienam savo. Man gyvenimas - tobulėjimas visose srityse. Kam to reikia? Turbūt genus reikėtų kaltinti, bei evoliuciją arba norėjimą pasiekti ribas. Skaičiau, kad pasieksime tokią ribą, kai nebegalėsime pagerinti olimpinių rekordų, nes mūsų genai to paprasčiausiai nebeleis. O kas bus po tos ribos - nežinia :D.

Kaip žiūriu daugiau nieko nemoki kaip kitus vadint kaimiečiais :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pas mane toks pats PC, kilobaite prieš pusantrų metų pirkau, šiaip tikrai neblogas, bet CPU architektūra jobnuta ir jau dabar man pasireiškia karts nuo karto negalavimai kompe visokie, bet tokie žaidimai kaip BF4, GTAV, Wolfenstein The New Order ir The New Colossus, Tower Unite, The Forrest, BF Hardline, Medal of Honor, Homefront The Revolution, Forza Horizon 3, Sniper Ghosts Warrior 3 nu ir aplamai visokie tokie panašūs, naujesni ir kiek daugiau resursų valgantys žaidimai kaip nėchuj dėlat važiuoja, tam tikri žaidimai, kurie optimizuoti praščiau, ar 4gb vram reikalauja būna kiek palagina karts nuo karto, bet kad ir Wolfenstein The New Colossus kuriam 4gb vram reikia minimaliai man ant low-medium 50FPS visuomet sukdavosi. 

Žaist žodžiu gali viską, gal ne ant nagliausių nustatymų, bet faktas kad veiks.

 

P,S jeigu dar nepasikeitei, tai siūlyčiau pasikeist CPU aušintuvą, aš tą pačią dieną kai nusipirkau kitą montavausi, nes kaisdavo nesveikai ir apsauga sudirbdavo, išjungdavo PC, už 20 eurų kilobaitę pasiėmiau kažkokį, nepamenu tik jau pavadinimo, bet didžiulis žodžiu, įmontavo ir vsio, ramu.

Redaguota , nario cCheerSs
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

On 12/30/2017 at 15:39, cCheerSs parašė:

Pas mane toks pats PC, kilobaite prieš pusantrų metų pirkau, šiaip tikrai neblogas, bet CPU architektūra jobnuta ir jau dabar man pasireiškia karts nuo karto negalavimai kompe visokie, bet tokie žaidimai kaip BF4, GTAV, Wolfenstein The New Order ir The New Colossus, Tower Unite, The Forrest, BF Hardline, Medal of Honor, Homefront The Revolution, Forza Horizon 3, Sniper Ghosts Warrior 3 nu ir aplamai visokie tokie panašūs, naujesni ir kiek daugiau resursų valgantys žaidimai kaip nėchuj dėlat važiuoja, tam tikri žaidimai, kurie optimizuoti praščiau, ar 4gb vram reikalauja būna kiek palagina karts nuo karto, bet kad ir Wolfenstein The New Colossus kuriam 4gb vram reikia minimaliai man ant low-medium 50FPS visuomet sukdavosi. 

Žaist žodžiu gali viską, gal ne ant nagliausių nustatymų, bet faktas kad veiks.

 

P,S jeigu dar nepasikeitei, tai siūlyčiau pasikeist CPU aušintuvą, aš tą pačią dieną kai nusipirkau kitą montavausi, nes kaisdavo nesveikai ir apsauga sudirbdavo, išjungdavo PC, už 20 eurų kilobaitę pasiėmiau kažkokį, nepamenu tik jau pavadinimo, bet didžiulis žodžiu, įmontavo ir vsio, ramu.

Aš ir iš Kilobaito šitą pasiėmiau. :D Aušintuvą pasikeičiau jau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2310 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...