Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

*RPG-LIFE.LT* Pajūrio Miestas!!!


raketa

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2224 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

On 2017-12-18 at 10:46, Cigonas parašė:

taigi sveiki visi supergames draugai esu visems pazystamas gal ir ne visems esu Valera_Kentas ir man gerai nes jau atejo laikas pascucui ka jis jusm jau parose is man jau viska pasake ir as nustebau tai kodel visem nepabandyti jusu turesit isirasyti toke programa kuri apsaugo nuo cytu nes jai neisirasisit po programos jus nepais pazaisti rpg-life.lt serveri taigi ateinam visi i musu komandos senos ir praleiskim gera ir nustabu laika su jumis buvau as Valera_Kentas sekmes jus projekte :hi:

Prašau išversti į lietuvių kalbą...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prasidėjo atrankos į direktorius ir tuoj dar pasirodys į kitas privilegijas atrankų. Tai pat greitu metu pamatysit ir iš serverio pusės atnaujinimus kaip dirbam. Tai pat primenu kad kaip jau bus išrinkti keli direktoriai prasidės po truputi serverio testavimas kur reikės žaidėjų, kad būtų galima ištestuoti prieš starta, kad nebūtų bėdų per patį jį.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sveiki visi, sveikinu jus visus su atėjusiomis šventėmis ir noriu jums visiems palinkėti, kad būtumėt geri, linksmi ir nepamirštumėt džiaugtis gyvenimu. Tad šiltų jums švenčių ir gerų naujų metų. O čia nuo mūsų seno projekto visiems.

1c01332819add4d0c13d0bd5ccfd68b882.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Taigi forume prasidėjo vykti apklausos susijusios su serveriu. Dabar vyksta apklausa dėl Gaujų ginklų ir Ginklinės ginklais tad laukiam visi jūsų nuomonių koki jie turėtų būti, ir dėl ko jie, o ne kažkas kito. 

Tad laukiam nuomonių, nes juk viskas priklauso nuo jūsų kad būtų įdomiau žaisti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 3 savaičių...

Forumas tikrai paruoštas tvarkingai ir neturiu jokių papildomų dalykų dėl kurių galėčiau papeikimą išdėstyti Jums. Labai skurdus aprašymas reikėtų daugiau pastangų įdėti į aprašymą, jeigu norint sukurti vieną iš geresnių serverių reikia ARTI, dirbti ir įrodyti žaidėjams pirmąjį įspūdį vien nuo aprašymo ir tada priklausomai forumas. Bet forumas yra palei mane tvarkingas, žavingas. Siūlymas paprastas, skirti kažkiek laiko dienai ties serverio aprašymų. Ir sulauksime du kartus daugiau žmonių. Sėkmės, su projektu tikrai linkiu, ir manau permesti akis išeis dėl mano pasiūlymo. Bandysiu, užsukti į diskusijų svetainė! :kiets:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 17 valandas(-ų), marcel parašė:

Forumas tikrai paruoštas tvarkingai ir neturiu jokių papildomų dalykų dėl kurių galėčiau papeikimą išdėstyti Jums. Labai skurdus aprašymas reikėtų daugiau pastangų įdėti į aprašymą, jeigu norint sukurti vieną iš geresnių serverių reikia ARTI, dirbti ir įrodyti žaidėjams pirmąjį įspūdį vien nuo aprašymo ir tada priklausomai forumas. Bet forumas yra palei mane tvarkingas, žavingas. Siūlymas paprastas, skirti kažkiek laiko dienai ties serverio aprašymų. Ir sulauksime du kartus daugiau žmonių. Sėkmės, su projektu tikrai linkiu, ir manau permesti akis išeis dėl mano pasiūlymo. Bandysiu, užsukti į diskusijų svetainė! :kiets:

Aprašymas, čia tik toks dabar įkeltas, net nežinau pats kodėl. Bet paskuj bus įkeltas normalesnis, nes jis visas dar neužbaigtas. :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 17 valandas(-ų), marcel parašė:

Forumas tikrai paruoštas tvarkingai ir neturiu jokių papildomų dalykų dėl kurių galėčiau papeikimą išdėstyti Jums. Labai skurdus aprašymas reikėtų daugiau pastangų įdėti į aprašymą, jeigu norint sukurti vieną iš geresnių serverių reikia ARTI, dirbti ir įrodyti žaidėjams pirmąjį įspūdį vien nuo aprašymo ir tada priklausomai forumas. Bet forumas yra palei mane tvarkingas, žavingas. Siūlymas paprastas, skirti kažkiek laiko dienai ties serverio aprašymų. Ir sulauksime du kartus daugiau žmonių. Sėkmės, su projektu tikrai linkiu, ir manau permesti akis išeis dėl mano pasiūlymo. Bandysiu, užsukti į diskusijų svetainė! :kiets:

sveikas, čia kaip buvo ruošiamas forumo startas, dėl to aš tokį aprašymą ir sukūriau, kaip jau bus paruoštas serverio startas tada pamatysit nauja pačio serverio aprašymą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2224 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...