Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

*RPG-LIFE.LT* Pajūrio Miestas!!!


raketa

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2224 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Projektas startavo surinko 59 vau tikriausiai pamatė koks ten Š...

Kodėl š? Nes pats tas sf  gm yra supergames.lt jei paieškotumėt gm, tik kad pas juos pakeista tekstu spalvos map darbai kad tik neprimintu kito gm, o apie map darbus tai gal maperi pasiimkit už 5e kokius... Nes šiuo momentu esu ten matęs map darbu kuriuos galiu ez internete surasti :D Tais laikais nieko gero iš to projekto rpg nesigavo ir dabar nieko jums nesigaus su tokiom nesamonėm...

Redaguota , nario J[3]t1x^^
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, J[3]t1x^^ parašė:

Projektas startavo surinko 59 vau tikriausiai pamatė koks ten Š...

Kodėl š? Nes pats tas sf  gm yra supergames.lt jei paieškotumėt gm, tik kad pas juos pakeista tekstu spalvos map darbai kad tik neprimintu kito gm, o apie map darbus tai gal maperi pasiimkit už 5e kokius... Nes šiuo momentu esu ten matęs map darbu kuriuos galiu ez internete surasti :D Tais laikais nieko gero iš to projekto rpg nesigavo ir dabar nieko jums nesigaus su tokiom nesamonėm...

modas yra esfg, esfg savininkas buvo Kęstutis, čia praktiškai tas pats projektas tik kitu pavadinimu ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

12 minutes prieš, J[3]t1x^^ parašė:

Projektas startavo surinko 59 vau tikriausiai pamatė koks ten Š...

Kodėl š? Nes pats tas sf  gm yra supergames.lt jei paieškotumėt gm, tik kad pas juos pakeista tekstu spalvos map darbai kad tik neprimintu kito gm, o apie map darbus tai gal maperi pasiimkit už 5e kokius... Nes šiuo momentu esu ten matęs map darbu kuriuos galiu ez internete surasti :D Tais laikais nieko gero iš to projekto rpg nesigavo ir dabar nieko jums nesigaus su tokiom nesamonėm...

Kam patinka - tas žaidžia. Čia yra grynas oldschool'as, bei visi puikiai žino, jog Kęstas nėra skripteris, jis kuria serverį tikrai ne dėl pelno, ar jog iš projekto pasidarytų pinigų. Modifikacija nėra wow, ir nemanau, kad ji bus labai gera, bus padaryta manau tikrai per didelį laiko tarpą, bent kažkas geresnio. Na, protinguoli, rask internete MAPP darbą, kuris būtų lygiai,lygiai toks pats kaip ir mūsų serveryje. Daug mapp'ų dar yra atnaujnama, bet jau daug iš senų pakeisti - nauji, ir nemanau, jog yra tie mapp'ai yra platinti internete. Pagrindinis, bei geriausias dalykas, tai normali/draugiška administracija ;) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2018-02-19 12:45, Aurimas. parašė:

Kam patinka - tas žaidžia. Čia yra grynas oldschool'as, bei visi puikiai žino, jog Kęstas nėra skripteris, jis kuria serverį tikrai ne dėl pelno, ar jog iš projekto pasidarytų pinigų. Modifikacija nėra wow, ir nemanau, kad ji bus labai gera, bus padaryta manau tikrai per didelį laiko tarpą, bent kažkas geresnio. Na, protinguoli, rask internete MAPP darbą, kuris būtų lygiai,lygiai toks pats kaip ir mūsų serveryje. Daug mapp'ų dar yra atnaujnama, bet jau daug iš senų pakeisti - nauji, ir nemanau, jog yra tie mapp'ai yra platinti internete. Pagrindinis, bei geriausias dalykas, tai normali/draugiška administracija ;) 

RPG MAPAI - https://imgur.com/a/5WDbN

Internetinis link kur ez galiu jūsų šita map rasti :D - http://forum.sa-mp.com/showthread.php?p=977666

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Taip šis darbas yra įkeltas pas mane kuris yra su originaliais kreditais to žmogaus ir kam jis buvo įkeltas? Tiesiog užpildyti tuščias vietas. O jei labai trukdo šis tau darbas iš interneto tai galima ir panaikinti. Bet manau, kad tik tau vienam užkrito šis darbas.

 

Visa kita mapp darbai yra kurti mūsų žaidėjų ar administratorių bet daugiausia galit pamatyti Meto_Frozerio mapp darbus.

Redaguota , nario raketa
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...
2018-03-04 21:35, Eimantas // parašė:

Naujienu jokių, forumas subugintas jau dafiga laiko, paciame serveryje onlainas 0, pastangu jokiu. ''Jai veikia, tegul veikia, o kaip, nesvarbu'' ar ne, Kęstai, taspats kaip visada :D laukiam sugrįžtant po poros mėn.

Kiek turiu laiko tiek dirbu prie projekto, bet kaip ir visada sakiau ir dabar pasakysiu, kad ar bus žaidėju tai aišku gerai jei žaidžia o jei ir 0 žaidėjų aš vis tiek dirbsiu ir tobulinsiu. Nes mes vis tiek turim ištikimų savo žaidėjų kurie mus palaiko ir tai pat prisideda prie projekto gerinimo. O Eimantai mano forumas db kitas yra tas senas taip susibugino nes ten versija hujova kuri savaime ten susibugino ir pradėjo tinkamai neveikti dėl to teko pakeisti į naujausia versija ir dabar susitvarkė tos klaidos. Manau viskas iš lėto susitvarkys ir iškilsim mes kaip ir seniau pas mane būdavo. Ir kaip eilini karta kaikurie komandos nariai supiso visa reikalą. Dėl to ši karta sugrįžo dar vienas žmogus su kuriuo ir dirbom seniau ir vėl prikelsim viska.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

20 minutes prieš, raketa parašė:

Kiek turiu laiko tiek dirbu prie projekto, bet kaip ir visada sakiau ir dabar pasakysiu, kad ar bus žaidėju tai aišku gerai jei žaidžia o jei ir 0 žaidėjų aš vis tiek dirbsiu ir tobulinsiu. Nes mes vis tiek turim ištikimų savo žaidėjų kurie mus palaiko ir tai pat prisideda prie projekto gerinimo. O Eimantai mano forumas db kitas yra tas senas taip susibugino nes ten versija hujova kuri savaime ten susibugino ir pradėjo tinkamai neveikti dėl to teko pakeisti į naujausia versija ir dabar susitvarkė tos klaidos. Manau viskas iš lėto susitvarkys ir iškilsim mes kaip ir seniau pas mane būdavo. Ir kaip eilini karta kaikurie komandos nariai supiso visa reikalą. Dėl to ši karta sugrįžo dar vienas žmogus su kuriuo ir dirbom seniau ir vėl prikelsim viska.

turi omeny tai, kad kol pas tave kazkas komandoj stengdavos losdavo 40+, bet kai pamatydavo kad tau *Myliu SuperGames.lt* ar 10 ar 40 iseidavo ir vel zaideju kiekis smarkiai krisdavo. Reikia neziuret i ateiti kaip viskas bus gerai ateity, reikia daryti iskarto gerai :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 18 valandas(-ų), Speicas parašė:

Hmm, seniau būdavo geras projektas. Atkurk eSFG.lt va tada bus labai gerai, bus gera prisiminti tuos laikus...

butu faina jei eitu susigrazinti domena, bet va problema neina nors ir buvo siulyta 60eur uz domena susigrazinima bet dabartinis domeno turetojas nenori parduoti jo nes tipo jam pelna jis nesa :D tai va reiskias nepavyks domeno jau susigrazinti

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 3 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2224 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...