Peršokti į turinį

Kas geriau amd ar intel ?


Debonasz

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2333 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Kiek domejausi, Cofeelake yra maziau Ghz negu Skylake, bet uztat daugiau branduoliu.

Del to isgaunama kiek maziau FPS ant kaikuriu zaidimu. 

At tikrai verta imt naujausia socket'a? Gal reiktu dar luktelt.. (Cia ne temos kurejui.. siaip Offtopic bendrai padiskutuot!)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

7 minutes prieš, Rockstar parašė:

Kiek domejausi, Cofeelake yra maziau Ghz negu Skylake, bet uztat daugiau branduoliu.

Del to isgaunama kiek maziau FPS ant kaikuriu zaidimu. 

At tikrai verta imt naujausia socket'a? Gal reiktu dar luktelt.. (Cia ne temos kurejui.. siaip Offtopic bendrai padiskutuot!)

realiai verta, kam pirkti i5 6600k/7600k kai uz jo kaina gali gauti i5 8600/k  ar i5 8400 6/6 :D ? poto nepamirsk kad intel skylake/kaby lake turi temperatures spike'us uzkeliancius trumpam momentui temps per 10-25C sekundziu skirtumu kas parodo ne itin stabilu chipset'a. del situacijos su naujausiais intel cofeee lake reiktu pasigilinti del sito. manau intel stengiasi sutvarkyti savo procu temp spikes/earlier thermal trottle problemas(zemiau 70C thermal throttle ar 60's ant aios ir t.t.). kiek zinoma, intel ruosiasi padidinti coffee lake procesoriu gamyba. http://www.guru3d.com/news-story/intel-to-increase-coffee-lake-production-uses-new-fab.html

http://www.technews.lt/portal/news/intel-nebepalaikys-uefi-bios-antro-lygio-suderinimo-rezimo-nuo-2020-m/ neskaitant to, intel ruosiasi obsolet;inti visas motinas/cpu palaikancius csm ir kt bios.

 

Redaguota , nario ϟღ◎кε✝♄1ṧ-Ṕ☾Ṕ
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 5 valandas(-ų), ϟღ◎кε✝♄1ṧ-Ṕ☾Ṕ parašė:

jeigu i3 6100 kainuotu 125eurus ir nebutu g4560/g4600 ir pan o uz 140euru galima butu gauti ryzen5 1400 ar tu pats visdar pirktum i3 proteli :D ?

maldauju taves, baik rasineti ko visiskai nesupranti. i7 6th-7th ar i5;'i tiesiog totaliai atsilieka nuo ryzen serijos. tik 8th gen i5/i7 atsiima pozicija kainos/performance santykyje tiek gaming tiek rendering/streaming ir kitos heavy tasking srityje. kada tokie kaip tu susiprotes ka reiskia zinoti ka perki ir kam perki. nes matau tu aklas kaip apuokas dienos sviesoje.

2-3fps yra bereiksmiski kaip absoluciai uz prieinama kaina gali isigyti amd freesync 1080p 60-75/120-144hz monitoriu ko apie nvidia gsync 1080p 144hz neina pasakyti-visas papildomas 100euru :funny: o imti 1080 60-75hz gsync palaikanti mona tiesiog debiliskumo ir kvailumo irodymas. tie tavo 3fps pavirs 30% stabilumo difference amd naudai imant gtx 1060 3-6gb vs rx 570/580 ar 470/480 4-8GB :Dneskaitant to, cia lygina tik gaming performance ant zaidimu kurie pagrinde SP/MP core2core paremti arba kaip GTAV ant MP'erio tiktai consumina Multi core/threadingas zaidzia role, taigi amd rimtai atsikovoja :funny:

7os ir 6os kartos i7/i5 inteliai tiesiog klaida lyginant su amd ryzen am4 sistemomis, ir visas sitas tavo fangay;izmas tiesiog juoka kelia, atrodo tuo nuo jo numirsiu.

paimk koki aion ar BDO dungeon raid;'uose ant 2k/4k intel vs amd proca r7 1700/x pries i7 7700/k  ar i7 6700/k tada tas tavo i7 liks pajuokos objectu kai reikes uzrenderinti kokiu 60zaideju viename kambaryje pvpinancius :funny: arba 30zmoniu dungeon bosu raid;uose.

realiai nesupranti, ką tu čia nusišneki, bet žodžius kuriuos tu mane vadini "durneli" ir panašiai gal pasilyk sau, nes žinok aš tavęs tai tokiais autoritetais nevadinu, nenorėk, kad tave taip kiti vadintu, tad prašau ir manęs nevadinti tai, nes tai žeidžia. PS gal užteks tu smile savo postose? Nes irgi trigerina mane žiauriai, nu jeigu jau ten už laido krizeni šitaip tai bent neperteik savo emocijų dėdamas savo smile kaip aš dabar pateiksiu :D:D:D:D ;D :D:D :D;D :D :D:D :D: D, patiktu? Visais laikais intelis buvo ir bus geresnis (gali nebeverkti kitą postą rašydamas, nes ištikro man *Myliu SuperGames.lt*), čia žiūrint į specifiką ir kokybę, kaina galbūt taip, jis kainuoja daug daugiau nei amd, tačiau, apie kokybę net gali netarti žodžio, jeigu istorijoje pasiskaitytum, o ne žiūrėtum ten savo weeboo anime por* tai gal suprastum, kad pirmąjį paprastiems žmonėms procesorių sukūrė būtent intelis, kuris stengiasi įnešti kažką naujo į rinką (taip pat pamynėsiu, kad amd irgi stengėsi neatsilikti ir išleido savo procesorių, kurį kaip manoma nukopijavo nuo intelio, bent jau žiniasklaida taip rašė, buvo teismai ir pnš). Žinai aš prikolinau prikolinau, galvojau ant kiek tu čia durnas busi ir ginčisies, bet pažiūrėjau, kad tavo siauras gaubtas nifiga nekanalina, kad čia aš ant prikolo rašydavau ir stumdavau ant amd,  man realiai yra visiškai dzin kokį procesorių pirkti, nes man tai neįdomu, man pvž svarbiausia, kad kompiuteris veiktu be problemų, nebūtų jokių lagų ar panašių dalykų. Man visiškai nėra svarbu kas stovi tam luiste, ar ten milijonas vienas rezistorius, ar milijonas du, realiai tai nieko nekeičia, tai tik skaičius kuris tau atrodo didesnis, bet vizualiai tu tai nepajausi. Visada buvo ir bus žmonių palaikančių aną ar kitą pusę, visada bus žmonių, kurie palaikys juodą arba baltą pusę, taip pat bus kaip ir dabar žmonių, kurie palaiko amd arba intelį, bet ar tai didžiausias tikslas? Žinai, kartais susimastau, ar technologijos neperdaug atima iš mūsų gyvenimo minučių? Šiuolaikiniai paaugliai daugiau žino apie amd, nei apie gamtą, aš esu 90 vaikas, ir tuo tikrai džiaugiuosi, nes augau be jokių amd, intelių ar visokio šūdo kurį mums dabar brukia, o dabartiniai vaikai mato vien tik žaidimus ir anime serialiukus, tai kas iš jų išaugs? Tad reikėtu susimąstyti, ar aplink mus nėra kitų problemų be tavo to amd? 

Redaguota , nario Lukas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 6 valandas(-ų), Lukas parašė:

realiai nesupranti, ką tu čia nusišneki, bet žodžius kuriuos tu mane vadini "durneli" ir panašiai gal pasilyk sau, nes žinok aš tavęs tai tokiais autoritetais nevadinu, nenorėk, kad tave taip kiti vadintu, tad prašau ir manęs nevadinti tai, nes tai žeidžia. PS gal užteks tu smile savo postose? Nes irgi trigerina mane žiauriai, nu jeigu jau ten už laido krizeni šitaip tai bent neperteik savo emocijų dėdamas savo smile kaip aš dabar pateiksiu :D:D:D:D ;D :D:D :D;D :D :D:D :D: D, patiktu? Visais laikais intelis buvo ir bus geresnis (gali nebeverkti kitą postą rašydamas, nes ištikro man *Myliu SuperGames.lt*), čia žiūrint į specifiką ir kokybę, kaina galbūt taip, jis kainuoja daug daugiau nei amd, tačiau, apie kokybę net gali netarti žodžio, jeigu istorijoje pasiskaitytum, o ne žiūrėtum ten savo weeboo anime por* tai gal suprastum, kad pirmąjį paprastiems žmonėms procesorių sukūrė būtent intelis, kuris stengiasi įnešti kažką naujo į rinką (taip pat pamynėsiu, kad amd irgi stengėsi neatsilikti ir išleido savo procesorių, kurį kaip manoma nukopijavo nuo intelio, bent jau žiniasklaida taip rašė, buvo teismai ir pnš). Žinai aš prikolinau prikolinau, galvojau ant kiek tu čia durnas busi ir ginčisies, bet pažiūrėjau, kad tavo siauras gaubtas nifiga nekanalina, kad čia aš ant prikolo rašydavau ir stumdavau ant amd,  man realiai yra visiškai dzin kokį procesorių pirkti, nes man tai neįdomu, man pvž svarbiausia, kad kompiuteris veiktu be problemų, nebūtų jokių lagų ar panašių dalykų. Man visiškai nėra svarbu kas stovi tam luiste, ar ten milijonas vienas rezistorius, ar milijonas du, realiai tai nieko nekeičia, tai tik skaičius kuris tau atrodo didesnis, bet vizualiai tu tai nepajausi. Visada buvo ir bus žmonių palaikančių aną ar kitą pusę, visada bus žmonių, kurie palaikys juodą arba baltą pusę, taip pat bus kaip ir dabar žmonių, kurie palaiko amd arba intelį, bet ar tai didžiausias tikslas? Žinai, kartais susimastau, ar technologijos neperdaug atima iš mūsų gyvenimo minučių? Šiuolaikiniai paaugliai daugiau žino apie amd, nei apie gamtą, aš esu 90 vaikas, ir tuo tikrai džiaugiuosi, nes augau be jokių amd, intelių ar visokio šūdo kurį mums dabar brukia, o dabartiniai vaikai mato vien tik žaidimus ir anime serialiukus, tai kas iš jų išaugs? Tad reikėtu susimąstyti, ar aplink mus nėra kitų problemų be tavo to amd? 

"intel visada buvo geriau" jeigu nezinojai intel buvo tas brand;as kuris nesutinko kurti kartu su amd procu, beto reikaliukas toks kad pats intel is amd pasieme ju integrated igpu vadinamuju apu technologijas saviems lustams :funny:ir kitas dalykas, as dazniausiai nerandu laiko prisesti prie kompo. taigi pagrinde jeigu pasijungiu tai tik telefonu kai randu bent siektiek laisvesnio laiko.

Redaguota , nario ϟღ◎кε✝♄1ṧ-Ṕ☾Ṕ
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

On 12/12/2017 at 23:48, Lukas parašė:

Visais laikais intelis buvo ir bus geresnis (gali nebeverkti kitą postą rašydamas, nes ištikro man *Myliu SuperGames.lt*), čia žiūrint į specifiką ir kokybę, kaina galbūt taip, jis kainuoja daug daugiau nei amd, tačiau, apie kokybę net gali netarti žodžio, jeigu istorijoje pasiskaitytum, o ne žiūrėtum ten savo weeboo anime por* tai gal suprastum, kad pirmąjį paprastiems žmonėms procesorių sukūrė būtent intelis, kuris stengiasi įnešti kažką naujo į rinką (taip pat pamynėsiu, kad amd irgi stengėsi neatsilikti ir išleido savo procesorių, kurį kaip manoma nukopijavo nuo intelio, bent jau žiniasklaida taip rašė, buvo teismai ir pnš). Žinai aš prikolinau prikolinau, galvojau ant kiek tu čia durnas busi ir ginčisies, bet pažiūrėjau, kad tavo siauras gaubtas nifiga nekanalina, kad čia aš ant prikolo rašydavau ir stumdavau ant amd,  man realiai yra visiškai dzin kokį procesorių pirkti, nes man tai neįdomu, man pvž svarbiausia, kad kompiuteris veiktu be problemų, nebūtų jokių lagų ar panašių dalykų. Man visiškai nėra svarbu kas stovi tam luiste, ar ten milijonas vienas rezistorius, ar milijonas du, realiai tai nieko nekeičia, tai tik skaičius kuris tau atrodo didesnis, bet vizualiai tu tai nepajausi. Visada buvo ir bus žmonių palaikančių aną ar kitą pusę, visada bus žmonių, kurie palaikys juodą arba baltą pusę, taip pat bus kaip ir dabar žmonių, kurie palaiko amd arba intelį, bet ar tai didžiausias tikslas? Žinai, kartais susimastau, ar technologijos neperdaug atima iš mūsų gyvenimo minučių? Šiuolaikiniai paaugliai daugiau žino apie amd, nei apie gamtą, aš esu 90 vaikas, ir tuo tikrai džiaugiuosi, nes augau be jokių amd, intelių ar visokio šūdo kurį mums dabar brukia, o dabartiniai vaikai mato vien tik žaidimus ir anime serialiukus, tai kas iš jų išaugs? Tad reikėtu susimąstyti, ar aplink mus nėra kitų problemų be tavo to amd? 

"Intel'is, kuris stengiasi įnešti kažką naujo į rinką". Oi tikrai stengiasi, neesmė, kad pastaruoju metu su kiekvienu procesorių serijos išleidimu buvo juntamas vos kelių procentų paspartėjimas, kol AMD su Ryzen'u neišjudino jų iš monopolinio minkštasuolio. O kai išjudino, matai paprastą rezultatą - naujausi Intel'io procesoriai su daugiau branduolių, tad 7 serijos Intel Core i5'as yra lygius šios serijos Intel Core i3'iam.  O jeigu taip gini Intel'į, pasižiūrėk šį vaizdo įrašą apie Intel'io labai draugišką ir sąžiningą politiką, jei taip domina technologijų istorija. O šiame vaizdo įraše dar vienas įrodymas, jog ne visada Intel'is pirmauja.

Dabar pakalbėkim apie kokybę. Ką turi omeny, kai sakai kokybiškesnis procesorius? Ilgaamžiškesnis? Na, dažniausiai visi procesoriai gali veikti tiek, kol jų sparta bus nepakankama įvairioms užduotims ir bus keičiami. Retai iki tokio laiko jie sugenda. Šiaip, mano pirmojo kompiuterio AMD Athlon XP 2500+ veikia iki šiol, dar ir kažkiek gal paspartinti išeitų. Na, tada galbūt turi omeny, su kokiomis thermal specifikacijomis procesorius išleidžiamas į rinką? Taip, čia jau galima diskutuoti, bet kalbant apie dabartį, kaip minėjau anksčiau, kaitimo problemų nėra nei pas vieno, nei pas kito gamintojo produktus.

Dabar pereikime prie spartos. Sakai, jog tau nerūpi, kokia yra procesoriaus architektūra, jo thermal specifikacijos ir kt. niuansai. Tau rūpi tik sparta. Tai ar pats sau neprieštarauji? Kam tada pradėjai sapalioti apie Intel'io didingą istoriją, kaip jie atseit siekia pažangos, aukštos kokybės ir pnš. Jei tau rūpėtų tik sparta, tai nerėkautum, jog Intel'is yra geriausias, nerodytum kažkokių nusenusių vaizdo įrašų bei nekalbėtum apie procesorių temperatūrą ir pnš.

Taip visada bus tų žmonių, kurie rinksis vieną ar kitą pusę. Deja, tokie žmonės nemato "full picture", tad jų skleidžiama informacija yra neteisinga ir neįvertinta kitų pusių atžvilgiu. Grįžtant prie technologijų, tai dažnai vadinama slengu "fanboy'izmas". Aš niekada nesirinkau kažkokios pusės, niekada nesirinkau tai, kas balta ar juoda. Visada abu pasirinkimų variantus įvertindavau ir susidarydavau savo nuomonę, grįstą objektyviais faktais. Su kompiuterių komponentais tas pats. Niekur jokiame forume nematysi manęs siūlančio AMD procesorių, kai jie suck'ino su savo FX serija.

Pakalbam apie kartas, jei jau pradėjai. Aš irgi esu 90s kid. Kai gimiau, jokių naujausių skaitmeninių technologijų namuose nebuvo, o su kompiuteriu bei internetu pirmą kartą susidūriau prieš 14 metų, ne taip, kaip dabar Z karta nuo pat gimimo namuose mato technologijas. Bet mano nuomonės ir aistros technologijoms tai nei kiek nekeičia. Aš turbūt daugiau domiuosi technologijomis nei dauguma Z kartos vaikų. Aš, realiai, pats apie gamtą žinau kur kas mažiau (iš biologinės pusės) nei apie technologijas, bet ką tai keičia? Gyvenimas yra per daug nedėkingas, jog domėčiausi tuo, kas manęs nežavi. O kas iš tokių vaikų išaugs, kurie nieko nemato apart technologijų. Visų pirma, per daug visa tai hiperbolizuoji. Viską jie mato, tikrai, tik pagrindinis taikinys yra technologijos. Bet pats pagalvok, taip dabar yra visur ir tas yra (ir turbūt buvo) neišvengiama. Klausi, kas bus iš tokių vaikų? Bus tas, kas būdavo ir anksčiau - jeigu sugebės jiems duotas galimybes išnaudoti, jie turbūt pasieks daugiau nei aš ar tu, bet jeigu tas galimybes iš'waste'ins, tada jau kaip pasiseks. Tad tai, kaip minėjau, buvo ir praeityje, tad nothing new here.

O pabaigai, apie brukamą šūdą. Taip, šiais laikais tikrai tas yra pastebimai išaugęs reklamavimo ir nereikalingos informacijos skleidimo procesas. Kaip gi bus kitaip, jei bet kas gali taip lengvai skleisti informaciją. Tačiau modernūs bei protingi žmonės yra skeptiškesni ir sugeba atsifiltruoti brukamą informaciją. Vis bandai pasakyti, kiek problemų atsirado šiame amžiuje, bet pagalvok, kiek jų išnyko. Problemų būdavo visada, tik keičiantis pasauliui jos keičiasi, tad vėl, nothing new here.

Redaguota , nario Tautedorus
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

On 12/13/2017 at 09:47, Tautedorus parašė:

"Intel'is, kuris stengiasi įnešti kažką naujo į rinką". Oi tikrai stengiasi, neesmė, kad pastaruoju metu su kiekvienu procesorių serijos išleidimu buvo juntamas vos kelių procentų paspartėjimas, kol AMD su Ryzen'u neišjudino jų iš monopolinio minkštasuolio. O kai išjudino, matai paprastą rezultatą - naujausi Intel'io procesoriai su daugiau branduolių, tad 7 serijos Intel Core i5'as yra lygius šios serijos Intel Core i3'iam.  O jeigu taip gini Intel'į, pasižiūrėk šį vaizdo įrašą apie Intel'io labai draugišką ir sąžiningą politiką, jei taip domina technologijų istorija. O šiame vaizdo įraše dar vienas įrodymas, jog ne visada Intel'is pirmauja.

Dabar pakalbėkim apie kokybę. Ką turi omeny, kai sakai kokybiškesnis procesorius? Ilgaamžiškesnis? Na, dažniausiai visi procesoriai gali veikti tiek, kol jų sparta bus nepakankama įvairioms užduotims ir bus keičiami. Retai iki tokio laiko jie sugenda. Šiaip, mano pirmojo kompiuterio AMD Athlon XP 2500+ veikia iki šiol, dar ir kažkiek gal paspartinti išeitų. Na, tada galbūt turi omeny, su kokiomis thermal specifikacijomis procesorius išleidžiamas į rinką? Taip, čia jau galima diskutuoti, bet kalbant apie dabartį, kaip minėjau anksčiau, kaitimo problemų nėra nei pas vieno, nei pas kito gamintojo produktus.

Dabar pereikime prie spartos. Sakai, jog tau nerūpi, kokia yra procesoriaus architektūra, jo thermal specifikacijos ir kt. niuansai. Tau rūpi tik sparta. Tai ar pats sau neprieštarauji? Kam tada pradėjai sapalioti apie Intel'io didingą istoriją, kaip jie atseit siekia pažangos, aukštos kokybės ir pnš. Jei tau rūpėtų tik sparta, tai nerėkautum, jog Intel'is yra geriausias, nerodytum kažkokių nusenusių vaizdo įrašų bei nekalbėtum apie procesorių temperatūrą ir pnš.

Taip visada bus tų žmonių, kurie rinksis vieną ar kitą pusę. Deja, tokie žmonės nemato "full picture", tad jų skleidžiama informacija yra neteisinga ir neįvertinta kitų pusių atžvilgiu. Grįžtant prie technologijų, tai dažnai vadinama slengu "fanboy'izmas". Aš niekada nesirinkau kažkokios pusės, niekada nesirinkau tai, kas balta ar juoda. Visada abu pasirinkimų variantus įvertindavau ir susidarydavau savo nuomonę, grįstą objektyviais faktais. Su kompiuterių komponentais tas pats. Niekur jokiame forume nematysi manęs siūlančio AMD procesorių, kai jie suck'ino su savo FX serija.

Pakalbam apie kartas, jei jau pradėjai. Aš irgi esu 90s kid. Kai gimiau, jokių naujausių skaitmeninių technologijų namuose nebuvo, o su kompiuteriu bei internetu pirmą kartą susidūriau prieš 14 metų, ne taip, kaip dabar Z karta nuo pat gimimo namuose mato technologijas. Bet mano nuomonės ir aistros technologijoms tai nei kiek nekeičia. Aš turbūt daugiau domiuosi technologijomis nei dauguma Z kartos vaikų. Aš, realiai, pats apie gamtą žinau kur kas mažiau (iš biologinės pusės) nei apie technologijas, bet ką tai keičia? Gyvenimas yra per daug nedėkingas, jog domėčiausi tuo, kas manęs nežavi. O kas iš tokių vaikų išaugs, kurie nieko nemato apart technologijų. Visų pirma, per daug visa tai hiperbolizuoji. Viską jie mato, tikrai, tik pagrindinis taikinys yra technologijos. Bet pats pagalvok, taip dabar yra visur ir tas yra (ir turbūt buvo) neišvengiama. Klausi, kas bus iš tokių vaikų? Bus tas, kas būdavo ir anksčiau - jeigu sugebės jiems duotas galimybes išnaudoti, jie turbūt pasieks daugiau nei aš ar tu, bet jeigu tas galimybes iš'waste'ins, tada jau kaip pasiseks. Tad tai, kaip minėjau, buvo ir praeityje, tad nothing new here.

O pabaigai, apie brukamą šūdą. Taip, šiais laikais tikrai tas yra pastebimai išaugęs reklamavimo ir nereikalingos informacijos skleidimo procesas. Kaip gi bus kitaip, jei bet kas gali taip lengvai skleisti informaciją. Tačiau modernūs bei protingi žmonės yra skeptiškesni ir sugeba atsifiltruoti brukamą informaciją. Vis bandai pasakyti, kiek problemų atsirado šiame amžiuje, bet pagalvok, kiek jų išnyko. Problemų būdavo visada, tik keičiantis pasauliui jos keičiasi, tad vėl, nothing new here.

Su tup visiskai sutinku, nes nesutvarkius thermal throttle problemos visas performance nezourint i tai kokio brando ar gamintojo yra technologija ji jos tinkamai neisnaudos ir prades failinti.

Kadangi ant 100-1100rpm ir ~67°C @3134ltprocas nepasiekia pilno stock 3600mhz takt. Daznio galiu is to spresti kad tai ne proco architekturos thermal throttle limitas bet pagr plokstes tdp virsijimo remiantis chipsetu ir power phases limitacija. Tai tik patvirtino mano teigini kad r5 1600/1700 jau privalo buti su x370 chipseto atx motina.

Redaguota , nario Tautedorus
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

unknown.png

ryzen7 1700+ stock wraith cooler, 1-3TB hdd no SSD, gtx 1070, evga 500w psu, cpu ocintas i 3.8ghz 50-60C stable under load in stress tests. corsair vengeance lpx 2x 8gb 2133mhz@stock frequencies, MB gaming5 aorus x370. ryzen-zveris.

MC2nZAz.png

isivaizduoju scores jeigu ciuvas turetu ssd del os ir kita del programu...

@Tautedorus @3134lt @MrSonnet @Rockstar

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2333 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...