Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Klausimas apie miesto skelbimą pranešimuose


lie

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2322 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sukūriau temą apie scamerį, žmogų, kuris apgavo. Tačiau moderatorius @Tautedorus iš temos pašalino pavardę, sąskaitą ir miestą. Gerai, dėl banko sąskaitos suprantu, asmeniška, bet pavardė ir miestas?? Parašius jam į PM jis man pacitavo @Raudonas pranešimą, kad tai pažeidžia įstatymus, tačiau tas scameris, apie kurį buvo kurta tema pažeidė tokius pat įstatymus, kaip ir aš, paskelbdamas jo pavardę, banko sąskaitą ir miestą. Galiausiai, kas per įstatymas draudžia skelbti miestą?? Kodėl žmonės negali žinot, kad jų mieste gyvena vagis? Tai kam galų gale reikalinga ta skiltis apie scamerius, kitaip tariant "atsiliepimus", jei forumo nariai žinos apie juos tik vardą ir skype (kuriuos galima bet kada susikurt naujus).

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
9 minutes prieš, No Life King parašė:

nesigilinkit, nes pats moketi bauda gali, cia tiesiog zmogaus privatumo reikalas, ir mazas dalykas, ka jis padare. Tokie istatytamai, ne sg susigalvoja.

Ar Tu juokus mėgsti? Aišku ką čia palyginsiu nebus panašu į tą, ką padaro šito forumo scameriai, bet FTB most wanted puslapyje drąsiai skelbiami nusikaltėlių vardai, pavardės, veidai (https://www.fbi.gov/wanted) ir niekas jų neklausia nori jie to "privatumo" ar nenori. Informacija skelbiama tam, kad žmonės jų saugotųsi. Ir joks mažas reikalas, aš pažiūrėčiau ką kalbėtum tu, jei tave apgautų tas pats asmuo ir neleistų apie scamerį informacijos pateikt. :)

Redaguota , nario Fantazistas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...
On 12/7/2017 at 20:51, Fantazistas parašė:

Ar Tu juokus mėgsti? Aišku ką čia palyginsiu nebus panašu į tą, ką padaro šito forumo scameriai, bet FTB most wanted puslapyje drąsiai skelbiami nusikaltėlių vardai, pavardės, veidai (https://www.fbi.gov/wanted) ir niekas jų neklausia nori jie to "privatumo" ar nenori. Informacija skelbiama tam, kad žmonės jų saugotųsi. Ir joks mažas reikalas, aš pažiūrėčiau ką kalbėtum tu, jei tave apgautų tas pats asmuo ir neleistų apie scamerį informacijos pateikt. :)

Išvada @Fantazistas = FBI

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

On 07/12/2017 at 22:51, Fantazistas parašė:

Ar Tu juokus mėgsti? Aišku ką čia palyginsiu nebus panašu į tą, ką padaro šito forumo scameriai, bet FTB most wanted puslapyje drąsiai skelbiami nusikaltėlių vardai, pavardės, veidai (https://www.fbi.gov/wanted) ir niekas jų neklausia nori jie to "privatumo" ar nenori. Informacija skelbiama tam, kad žmonės jų saugotųsi. Ir joks mažas reikalas, aš pažiūrėčiau ką kalbėtum tu, jei tave apgautų tas pats asmuo ir neleistų apie scamerį informacijos pateikt. :)

FTB paprasčiausiai turi tam leidimą ir tiek. 

Redaguota , nario Nemix
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2322 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...