Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

VGP-LIFE.LT | SAMP.VGP-LIFE.LT | TS.VGP-LIFE.LT | Los Santos 0.3.7


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2270 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

  • Parašė po 1 mėnesio...

Sėkmės kolega su projektu, bet nors galėtai visur susitvarkyti tekstus nes tiek forume tiek aprašyme radau kad bus viskas San-Fierro mieste tai jei perėjot į Los-Santos miestą tai ir sutvarkyk tuos žodžius kad būtų Los-Santos o ne San-Fierro.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 3 valandas(-ų), raketa parašė:

Sėkmės kolega su projektu, bet nors galėtai visur susitvarkyti tekstus nes tiek forume tiek aprašyme radau kad bus viskas San-Fierro mieste tai jei perėjot į Los-Santos miestą tai ir sutvarkyk tuos žodžius kad būtų Los-Santos o ne San-Fierro.

Ačiū, ok bose.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), lucas parašė:

Nereikia būt ekstrasensu jog žinoti šio projekto ateitį. Žlugo anksčiau, bus tas pats ir dabar.
Juolab kritikos nesugebi priimti. 

tai kad tu vps nieko nezinai kas buvo su projektu ir del kokiu priezasciu uzsidare, galvojau nrmls esi bet dbr kaip tas mpoh degradaves is neturejimo ka veikt nesamones postini

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, sanchezz parašė:

tai kad tu vps nieko nezinai kas buvo su projektu ir del kokiu priezasciu uzsidare, galvojau nrmls esi bet dbr kaip tas mpoh degradaves is neturejimo ka veikt nesamones postini

Nelabai reikia kažką žinoti. Keletą kartų buvau užėjęs į vgp, viena karta veikia - antra jau nebe. Kitaip nebus. Unikalumo čia nėra, o žaidėjų irgi nebus kurie sedės ir žais nebent prižiūrėtojai ir pagr. administratoriai.
Priežasčių ir atmazų niekam čia nereikia, principas tame, kad užsidarė, o jei unikalumo nėra - jo ir nebus, nei projekto ilgai nebus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 13 valandas(-ų), lucas parašė:

Nelabai reikia kažką žinoti. Keletą kartų buvau užėjęs į vgp, viena karta veikia - antra jau nebe. Kitaip nebus. Unikalumo čia nėra, o žaidėjų irgi nebus kurie sedės ir žais nebent prižiūrėtojai ir pagr. administratoriai.
Priežasčių ir atmazų niekam čia nereikia, principas tame, kad užsidarė, o jei unikalumo nėra - jo ir nebus, nei projekto ilgai nebus.

Ačiū tau, nes skatini mane kurt toliau kažką naujo, tokie pranešimai ne tai, kad liūdina, bet džiugina. Nebekomentuosiu čia su tavim, nes man asmeniškai neįdomu, paskaitai ir praleidi pro galva ir galvoji toliau ką naujo idėt, man koda nėra sunku rašyt, tiesiog jis užtrunka laiko, daug kas siūlo idėjas ne forume o tiesiai į skypes, per menesi padarysiu viską, o dabar ir taip yra ką serveryje veikti, ne kaip kituose servuose, kad tik darai kažką ir atsibosta, čia pastoviai atnaujinu kiekvieną darbą, stengiuosi, kad niekur nebūtų nuobodu, neatsibostu dirbti ir būtų galima kažką daugiau siekti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 5 valandas(-ų), Tom_Carter parašė:

Ačiū tau, nes skatini mane kurt toliau kažką naujo, tokie pranešimai ne tai, kad liūdina, bet džiugina. Nebekomentuosiu čia su tavim, nes man asmeniškai neįdomu, paskaitai ir praleidi pro galva ir galvoji toliau ką naujo idėt, man koda nėra sunku rašyt, tiesiog jis užtrunka laiko, daug kas siūlo idėjas ne forume o tiesiai į skypes, per menesi padarysiu viską, o dabar ir taip yra ką serveryje veikti, ne kaip kituose servuose, kad tik darai kažką ir atsibosta, čia pastoviai atnaujinu kiekvieną darbą, stengiuosi, kad niekur nebūtų nuobodu, neatsibostu dirbti ir būtų galima kažką daugiau siekti.

Nepadarysi, jau kiek tokių atsakymų ir pasakymų yra šiame forume, būtent šioje skiltyje... 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), lucas parašė:

Nepadarysi, jau kiek tokių atsakymų ir pasakymų yra šiame forume, būtent šioje skiltyje... 

Kiek aš tave matau, daug kalbi, bet pats nieko nedarai, bijai susimaut ar išvis nieko nemoki, o gal gėda kažką padaryt, nes visi tave smerks, kaip tu bandai kažką įrodinėt kitiems?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

7 minutes prieš, Tom_Carter parašė:

Kiek aš tave matau, daug kalbi, bet pats nieko nedarai, bijai susimaut ar išvis nieko nemoki, o gal gėda kažką padaryt, nes visi tave smerks, kaip tu bandai kažką įrodinėt kitiems?

Kažkaip blogai žiūri jei nieko nematai. O akivaizdžiai moku daugiau ir iš aprašimų pusės ir iš pačių sistemų, jei tu sugebi aprašyti tik darbus ir daugiau nieko. Bijau? Ne. Viskam bus savo laikas.

Redaguota , nario lucas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2270 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...