Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Koki telefona rinktis iki 300 eur?


Raima*

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2181 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveikas, žiūrint kurių metų A5, nes pats turiu 2015 tai man po metų jis jau nelabai patinka ir norisi iphone'o ar kažko kito :D Jei 2016/17 A5 tai gali imt, bet šiaip ir žiūrint ką darysi jei žaisi žaidimus o ne tik rašysi/skambinsi tai SE gali per mažas būt ir neįtikt :D

Redaguota , nario Ervinas.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 4 valandas(-ų), Cotys Gaming parašė:

Imk Xiaomi MI 5X (šių metų) arba jeigu nori, kad tikrai nelagintu ir būtų puikus viskam tai Xiaomi Mi 5s vienareikšmiškai. Puikus, patvarus, gražus, galingas. (jeigu įdomu, tai Mi 5s kojon lipa į Samsung Galaxy s7)

Sveikas girdi galetum gal linka duot to xiaomi mi 5x ;) lt yra isvis?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

On 2017-09-10 at 22:56, Raima* parašė:

Sveikas girdi galetum gal linka duot to xiaomi mi 5x ;) lt yra isvis?

Paimk si ir bus gerai  https://www.varle.lt/mobilieji-telefonai/telefonas-nous-ns5006-auksinis--3386839.html pas mane pati : https://www.varle.lt/mobilieji-telefonai/telefonas-nous-ns5004-auksinis--3386837.html

Redaguota , nario Domasas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nepirk nei vieno "Domasas" išvardintų telefonų, jie abu šūdini, manau nusimanantys man pritartų vienareikšmiškai. Siūlau autoriau įdėmiai pažiūrėti į Xiaomi kompanijos siūlomus telefonus. Jie tikrai labai geri kainos santykių. Žinoma Lietuvoje pirkdamas permokėsi, bet visada yra galimybė pirkti tiesiai iš Kinijos. Ir aš visada sakau tiems, kurie galvoja, kad nusipirksi padielką arba apgaus"eikit jūs n....". Patys nežino ko nori, bet rėkia kad rėkt. Susiranda visokius pardavėjus su 0 orderiu ir prastai įvertinimais ir skundžiasi 

Redaguota , nario Cotys Gaming
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

16 minutes prieš, Cotys Gaming parašė:

Nepirk nei vieno "Domasas" išvardintų telefonų, jie abu šūdini, manau nusimanantys man pritartų vienareikšmiškai. Siūlau autoriau įdėmiai pažiūrėti į Xiaomi kompanijos siūlomus telefonus. Jie tikrai labai geri kainos santykių. Žinoma Lietuvoje pirkdamas permokėsi, bet visada yra galimybė pirkti tiesiai iš Kinijos. Ir aš visada sakau tiems, kurie galvoja, kad nusipirksi padielką arba apgaus"eikit jūs n....". Patys nežino ko nori, bet rėkia kad rėkt. Susiranda visokius pardavėjus su 0 orderiu ir prastai įvertinimais ir skundžiasi 

Why permokėsi? Už naudota Mi5 64GB 180€ sumokėjau :D Pabraižytas bet sveikas ir dar ausinės Xiaomi gavau :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), Cotys Gaming parašė:

Nepirk nei vieno "Domasas" išvardintų telefonų, jie abu šūdini, manau nusimanantys man pritartų vienareikšmiškai. Siūlau autoriau įdėmiai pažiūrėti į Xiaomi kompanijos siūlomus telefonus. Jie tikrai labai geri kainos santykių. Žinoma Lietuvoje pirkdamas permokėsi, bet visada yra galimybė pirkti tiesiai iš Kinijos. Ir aš visada sakau tiems, kurie galvoja, kad nusipirksi padielką arba apgaus"eikit jūs n....". Patys nežino ko nori, bet rėkia kad rėkt. Susiranda visokius pardavėjus su 0 orderiu ir prastai įvertinimais ir skundžiasi 

Nenusisnekek NOUS NS5004 TURIU , IR PATENKINTAS , o mano draugas turi nous ns5006 , IR BE TO GIRDEJAU GERAS TELEFONAS nous ns5006 

Redaguota , nario Domasas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

32 minutes prieš, Domasas parašė:

Nenusisnekek NOUS NS5004 TURIU , IR PATENKINTAS , o mano draugas turi nous ns5006 , IR BE TO GIRDEJAU GERAS TELEFONAS nous ns5006 

"Kokį tėvelis nupirko tokiu ir patenkintas esu ir dar kitiems kišu"

Jeigu autorius prašo patarimo išsirinkti telefoną iki 300€, tai žinok jis būtinai ims tavo kažkokią geldą už 100€ iš Lietuviškos e parduotuvės, kas parodo šito daigto vertė.... Žmogus nori normalaus telefono, su kuriuo galėtusi naudotis laisvai be jokių sunkumų darbo/studijų, galbūt mokslo reikalais ar net daugiau. Juk prioritetas, kad nelagintų, tai savaime aišku, kad tavo laužas netiks.

Redaguota , nario Cotys Gaming
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Cotys Gaming parašė:

"Kokį tėvelis nupirko tokiu ir patenkintas esu ir dar kitiems kišu"

Jeigu autorius prašo patarimo išsirinkti telefoną iki 300€, tai žinok jis būtinai ims tavo kažkokią geldą už 120€ iš Lietuviškos e parduotuvės, kas parodo šito daigto vertė.... Žmogus nori normalaus telefono, su kuriuo galėtusi naudotis laisvai be jokių sunkumų darbo/studijų, galbūt mokslo reikalais ar net daugiau. Juk prioritetas, kad nelagintų, tai savaime aišku, kad tavo laužas netiks.

jIS NE LIEVAS *Myliu SuperGames.lt*

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2181 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...